klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

iyi olmuss kizz bu isaretleri seviyorum ben

sende kocisine yapiyorsun artik.hem ogretmenlige donunce yaparsin gene

offf ben pc den giriyorum. yapamıyorum (

heee kocişe yapıyorum:) yok kız eskiden çok kokoşmuşum. şimdi anlıyorum. aslında normali şuanki halimmiş :))
zaten kociş diyor: sen çalışmaya başlayınca biz senle hergün kavga ederiz :))

hoşgeldin. hakkında hayırlısı olsun. çatlatma iğnesi yapılmadı mı sana?

hoşgeldin. hakkında hayırlısı olsun. çatlatma iğnesi yapılmadı mı sana?

Geçen ay yumurtam çatlamış bu ay da gerek yok kendiliğinden çatlayacaktır dedi ama ben zamanını merak ediyorum eşim nöbetli çalışıyorda ona göre ayarlamak için:)))

cnm bu ikonlar için forum ayarlarına gir.ordan yine forum ayarlarını seç.çeşitli seçeneklerden mesaj editörü ve ordan standart editörü seç.olduysa bana bildir

Geçen ay yumurtam çatlamış bu ay da gerek yok kendiliğinden çatlayacaktır dedi ama ben zamanını merak ediyorum eşim nöbetli çalışıyorda ona göre ayarlamak için:)))

cnm geçen ay yumurtanın çatladığını nasıl anladınız? banada doktorum çaatlatma iğnesi vermedi de

Bu ayda tutmazsa bir daha ki ay götürecek :1

sorum cevapsız kaldı misafirim daha kimse cevap vermyecekmi:))))

Canım merhaba hosgeldın valla bende klomen kullandım benımde 3,4 tane yımırtam oldu sonra aradan 5 gun falan gectı bende sancı olmaya basladı bole ara ara gelıyodu sonra adetımın gunu gelene kadar bu bole devam ettı. Daha sonra salı gunu adetım gunu gelmemıstı daha 5 gun vardı. Bende bı sancı oldu sonra baktım adet olmusum o oncekı cektıgım sancılarda yumurtanın catlamasından dolayı oluvermıs ben gecen ay berbattım yanı kızlar halımı bilırler

yumurtanin boyutlari biraz kucuk geldi yani 15-16 gun cagirip tekrar olcup cat.ign. yapabilir.ama o buyucegi tahmin edip kendi haline birakmis bilemedim simdi ne diyecegimi

valla bende ne uzayan akıntı ne başka bişi olmadı.yoksa bu 4 yumoş kist mi oldu yaa.inş bebişim benimledir.beklemek çok zormuş yaa

cnm bu ikonlar için forum ayarlarına gir.ordan yine forum ayarlarını seç.çeşitli seçeneklerden mesaj editörü ve ordan standart editörü seç.olduysa bana bildir

ayyy oldu kızzz çok mutlu olsun.. kendimi bunlar olmadan ifade edemiyordum çok sağolll

Hayırlısı olur inşallah 4-5 aydır bekliyoruz (((

canım boyutu biraz küçük. eninin boyunun ortalamalası en az 18 olması gerekirmiş. bence sen fırsatın varsa 2 gün de bir kontrole git. yumurtan çatlayıp yokolmuş mu ona baksın doktorun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…