klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

iyi olmuss kizz bu isaretleri seviyorum ben

sende kocisine yapiyorsun artik.hem ogretmenlige donunce yaparsin gene

offf ben pc den giriyorum. yapamıyorum :KK43:(

heee kocişe yapıyorum:) yok kız eskiden çok kokoşmuşum. şimdi anlıyorum. aslında normali şuanki halimmiş :))
zaten kociş diyor: sen çalışmaya başlayınca biz senle hergün kavga ederiz :))

Geçen ay klomen kullandım 12. günde 15mm yumurtam vardı gebelik oluşmadı. Bu ay tekrar kullandım bu gün 13. gün sağ overde 3 yumurta var 7mm 8mm ve 15 mm yarın akşamdan itibaren ilişki verdi 300 küsür östrojen değerim inşallah bu ay olur.Şimdi size sorum olacak sizce bu yumurta ne zaman çatlar :))) bunu bilsek alim oluruz yaaaa:)))

hoşgeldin. hakkında hayırlısı olsun. çatlatma iğnesi yapılmadı mı sana?

offf ben pc den giriyorum. yapamıyorum :KK43:(

heee kocişe yapıyorum:) yok kız eskiden çok kokoşmuşum. şimdi anlıyorum. aslında normali şuanki halimmiş :))
zaten kociş diyor: sen çalışmaya başlayınca biz senle hergün kavga ederiz :))

cnm bu ikonlar için forum ayarlarına gir.ordan yine forum ayarlarını seç.çeşitli seçeneklerden mesaj editörü ve ordan standart editörü seç.olduysa bana bildir:KK34::KK34:

Geçen ay yumurtam çatlamış bu ay da gerek yok kendiliğinden çatlayacaktır dedi ama ben zamanını merak ediyorum eşim nöbetli çalışıyorda ona göre ayarlamak için:)))

cnm geçen ay yumurtanın çatladığını nasıl anladınız? banada doktorum çaatlatma iğnesi vermedi de

biliyorum biliyorum. benim babiş de öyle :) peteğin kenarında duruyorlar. yaa yavrulamaları çok güzel. hele o küçük halleri... ayy misss. nasıl tatlılar nasıl.. ama uğraşmak sorun. bi de esleri olunca seni beni pek tınlamıyorlar. eşsiz olmaları daha iyi aslında.. bence kuşçuya götürsün sizinkini. orada bulduruyorlar kuşçular.

Bu ayda tutmazsa bir daha ki ay götürecek :KK1::KK1::KK1::1

sorum cevapsız kaldı misafirim daha kimse cevap vermyecekmi:))))

Canım merhaba hosgeldın valla bende klomen kullandım benımde 3,4 tane yımırtam oldu sonra aradan 5 gun falan gectı bende sancı olmaya basladı bole ara ara gelıyodu sonra adetımın gunu gelene kadar bu bole devam ettı. Daha sonra salı gunu adetım gunu gelmemıstı daha 5 gun vardı. Bende bı sancı oldu sonra baktım adet olmusum o oncekı cektıgım sancılarda yumurtanın catlamasından dolayı oluvermıs ben gecen ay berbattım yanı kızlar halımı bilırler:KK1::KK1:

Geçen ay klomen kullandım 12. günde 15mm yumurtam vardı gebelik oluşmadı. Bu ay tekrar kullandım bu gün 13. gün sağ overde 3 yumurta var 7mm 8mm ve 15 mm yarın akşamdan itibaren ilişki verdi 300 küsür östrojen değerim inşallah bu ay olur.Şimdi size sorum olacak sizce bu yumurta ne zaman çatlar :))) bunu bilsek alim oluruz yaaaa:)))

yumurtanin boyutlari biraz kucuk geldi yani 15-16 gun cagirip tekrar olcup cat.ign. yapabilir.ama o buyucegi tahmin edip kendi haline birakmis bilemedim simdi ne diyecegimi

valla bende ne uzayan akıntı ne başka bişi olmadı.yoksa bu 4 yumoş kist mi oldu yaa.inş bebişim benimledir.beklemek çok zormuş yaa:KK43:

cnm bu ikonlar için forum ayarlarına gir.ordan yine forum ayarlarını seç.çeşitli seçeneklerden mesaj editörü ve ordan standart editörü seç.olduysa bana bildir:KK34::KK34:

ayyy oldu kızzz :KK1: çok mutlu olsun.. kendimi bunlar olmadan ifade edemiyordum çok sağolll:KK16:

X