klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Yok kız neden kufredeyım sana kılomu alayımda cok degıl 5 kılo falan bıle yeter be:26:

bazen kilonun ölçüsü kaçıyor da o yüzden. ben önceden 53 kiloydım. evlendikten sonra kilo aldım tek iyi tarafı gögüslerim büyüdü. onun dışında çok pişmanım sen benim dediğimi uygula bak nasıl kilo alıyorsun

neyi rahatsız etmeyelim canım bebişi mi anlamadım
evet canim onlar yumosla sprem birlesip yerlerini alinca iliski esnasinda rahatsiz olup gidiyolarmis tutmuyomus ama benim fikrim degil oyle okudum bir topikde bende adetime 5 gun kalana kadar yapiyodum bunu okuyunca acabami dedim

heyooooo aşağıdakiler görüyorum sizi.katılın sohbet edelim.ordan uzaktan izlemek yok muhtar ende ordasın bak

heyooooo aşağıdakiler görüyorum sizi.katılın sohbet edelim.ordan uzaktan izlemek yok muhtar ende ordasın bak

Simdi yataga geciyrdm bende.tel.dn bglaniyrm su an.arada bkıp çiktm.kocmla bozustk bıraz,1saat oldu o gecti yataga,bende simdi gececem.bu arada adt olcm galba gününde olmayn ben bu dfa olcm galbacok sinirliym 2gündr bu adt belirtisi ışte

zenderu haklısın cnm.bi fırsat yaratmak lazım bugün her ihtimale karşı

zd86 hım benim bugün 23.gün oluyo heralde.ama bende malesef pcos var.belli de olmaz belki geç çatlar.aman tavuk gibi olduk valla ya

Benim ayaklar yukarda fırsatları iyi değerlendir kaçırma

evet canim onlar yumosla sprem birlesip yerlerini alinca iliski esnasinda rahatsiz olup gidiyolarmis tutmuyomus ama benim fikrim degil oyle okudum bir topikde bende adetime 5 gun kalana kadar yapiyodum bunu okuyunca acabami dedim

ben de öyle duymuştum birkaç kez tam ilişki sonrası kanamam olunca acaba düşük mü yaptım dedim. ama geçenlerde bir sağlık sitesinde okudum canım. orada bir zararı yok. bebeğin tutunacağı yere ulaşılması çok zormuş. sadece son aylarda erken doğumu tetiklediği için dikkatli olmak gerekiyormuş..
bebiş mutlu olurmuş annemle babam birbirlerini seviyor diye

hım anladım cnm.inş olmazsın adet.bekleyiş zor.bu da sinirlerimizi bozuyo gergin oluyoruz.en yakında eşimiz olunca ona patlayabiliyoruz.bende öle yapıyorum arada.inş olmazsın adet cnm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…