klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

Ohh tabi sen sabahtan akşama kadar yat gör bak ne kadar zorluk çekiyorum:)) ama hayırlısıyla bi hamile kalıyım bir kaç ay çalışıp sonra evde yatıcam geZicem oh miss gibi

Kız benım karpuz bıraz kücük yatarak büyütmeye calısıyorum ne o gòzüne mi battı yatmam gııı

:)) canım muhabbet kuşları kolay kolay eş kabul etmiyorlarmış.bizimki de ilk eşini kabul etmedi. ikincisinden de maşallah fabrika üretimine geçti. ayy bunlarla uğraşmak bir dert yaa. benm babam seviyor kuşlarla uğraşmayı eşim de tiksiniyor o yüzden anamgile bırakmıştım. ama yavrusu olunca dayanamayıp getirdim ( torun hakikaten daha tatlı oluyormuş :)) ama uğraşamıyorum tüyüyle yemiylee. çok batırıyorlar yaa ( evi temizliyorum bir çırpınıyorlar her yer berbat.. bu hafta sonu postalıcam bunları da :))

insan kokos olmasin tum perfumculeri tanir o.... kiz bu isaretleri ya cmrtesi ya pazar arkadaslar yazmislardi nasil yapildigini bak istersen ama bilg.sayardan yapiliyor galiba

kız ne kokoşu beee.. ben kızkene kokoştum :)) benim kociş kıskanç yaa.. o yüzden eski kokoşluğumdan pek eser kalmadı :)) şimdi doğal güzelim :))))

Benim odayı görmen lazım tüyleri yemleri pislikleri her yerde adama laf anlatamıyorum ki kafaya koymuş onları çiftleştiricek bir sürü vitamin felan aldı ya ben havalar soğukken petekleri açmıyorum birde evde olmadığımız için ama beyfendi kuşlar için peteği açtı ya kış boyunca onlar yüzünden fatura ödedik

biliyorum biliyorum. benim babiş de öyle :) peteğin kenarında duruyorlar. yaa yavrulamaları çok güzel. hele o küçük halleri... ayy misss. nasıl tatlılar nasıl.. ama uğraşmak sorun. bi de esleri olunca seni beni pek tınlamıyorlar. eşsiz olmaları daha iyi aslında.. bence kuşçuya götürsün sizinkini. orada bulduruyorlar kuşçular.

canım ben geçen aykilere baktım da ilk gittiğimde 6 cm yazıyor. sonraki muayenelerde 8 cm olmuş. seninki de artar belki. hem bilinmez ki ne olacağı

İnşallah artar zenderucuğum. Valla sen muhabbet kuşları demişsin, benim arkadaşlarım 2. Leri de doğurunca benim koca bile bunalıma girdi valla...

Geçen ay klomen kullandım 12. günde 15mm yumurtam vardı gebelik oluşmadı. Bu ay tekrar kullandım bu gün 13. gün sağ overde 3 yumurta var 7mm 8mm ve 15 mm yarın akşamdan itibaren ilişki verdi 300 küsür östrojen değerim inşallah bu ay olur.Şimdi size sorum olacak sizce bu yumurta ne zaman çatlar :))) bunu bilsek alim oluruz yaaaa:)))

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…