klomen+iğne+aşılama+tüp bebek....bu yolda yürüyen anne adaylarını bekliyoruz....

ben iyiyim çok şükür niye uykusuzsun canım hayırdır yoksa gene fena mı oldun akşam

:)))))) yok canım saatler ileriye alındı alınalı ben uykumu alamıyom saat değişikliğinde bide mevsim değişikliğinde
haa bide akşam yatmasını sabah kalkmasını bilmiyom hep iş iş olunca evimi özlüyom
elif yaa benim iki gündür içim bulanıyor yaaa bide herşey kokuyo
aşılamadan sonra kan testi yaptırmıştım yok çıkmıştı iltihaptanmı dolayı mı bulanıyor yoksa ne bilem bebek diyecem ama yok :.......

Son düzenleme:
bahar gelmedi bi türlü ya.dışarda yağmur var ve benim çarşıda halletmem gereken işler

canım evet iltihaptan dolayı oluyor geçen sene ben böyle yanıldım çok kötü olmuştu tedavi olduğum dönemde idrar yollarında enfeksiyon varmış adetimede 2-3 gün var bende bi bulantı bi bulantı ölüyorum anlatamam sana tuvaletten çıkamıyodum ay ben nasıl sevindim hamileyim diye 1-2 gün sonra acile gittik kan verdim sonuçtanda o kadar eminim ki pozitif çıkıcak diye eşi gitti aldı kocaman sıfır yazıyo şok oldum tabi meğerse iltihaptan dolayı oluyomuş o bulantı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…