Kızlık zarı dikimi yaptırdık bugun

Pardon size mi düştü bize bunu söylemek. Bizde düşündük herhalde bunu. Siz bunu yaşadıktan sonra sonra direk bu işlemi yaptirdgmzi falan mi saniyorsunz. Emin olun buradaki insanların birçoğu intihari bile düşünmüştür. Siz anlayamazsiniz bunu. o yüzden fazla yorum yapmayin Allah korusun bu dünyada kimin basina ne gelecegi belli olmaz..

Bak o konuda bir şey diyemem. Ben dürüstlük ten yanayım. Ki buraya yazmıştım gerek yok. Sizi seven böyle sevsin diye. Şayet 1 damla kan için sevmeyecekse yolu açık olsun..

bi kadından bunları duymak yazık üzüldüm şahsen hadi yalan söyleyin adam da inansın sizin zihniyetiniz yine değişmeyecek ki keşke dürüst olabilseydiniz ilişkiye girebildiğiniz gibi

Kötü şeyler yaşamışsanız bunu kızlık zarı dikimini kulak temizletmek gibi gösteren arkadaşın konusunun altına onay bırakarak hafifletmeye çalışmayın. Sizin için çok ağırsa başkalarının yapmaması için uğraşın. Ama buraya onay bırakarak tam olarak ben yaptım siz de yapın nasıl olsa telafisi kolay mesajı veriyorsunuz.

Bu işlem icin biz telefonla arayip sormaya bile cekinirkrn aylarimizi bunu dusunmekle geciyo .. Buradaki konular birbirimize destek amacli acikiyo. Bu is için tesvge gerk yok bazilari zaten bi şekilde hallediyo burda emin ol yeterince pişman olabilmiş insanlar dertlesiyo imkansizlklar içinde bu dertten kurtulmaya calisanlar var

yahu size ne bende bakire degilim adam nişanlanmış kandırıldım kaybettim ben kızlıgın nerde oldugunu bile bilmiyordum ya beni böyle kabul edecek birini bulacagım ya gidip ameliyat olacagım size ne siz Allah mısınız defolun şu sayfadan kınayanların başına gelsin kendi başlarına degilse çocuklarının biz mi istedik başkalarının hayatına vücuduna yorum yapana sen kimsin köpek denir

müslüman olan böyle konuşamaz topluma göre düşünen münafık denir git kuran oku öyle gel sinirlendim kimsin de yorum yapıosun be

bu konuda denilecek en iyi sözü söyledin arkadaşım tebrik ederim ve çok çok katılıyorum

Sizdeki nasıl bi ahlak zihniyet yapısı cidden şaşırıyorum.Yatın adamlarla sonra diktirin.. Simdi el degmemiş tertemiz oldunuz yani dikilince öyle mi ne yazık

sorun su ki erkeklerin ahlakını sorgulayan yok . kadını bunun için yargılayan başta erkeklerdir ki bu sebepten dolayı ölümler cinayetler ta bu zamana kadar devam etmektedir .. isteyen istediğini istediği kişiyle yaşar . ahlak bekçiliği yapmak düşmüyor kimseye .. keşke erkeklerin de böyle bi durumu olsaydı . bu hor görülecek bi durum değil bu kadar basit .ayrıca kızlık zarı temizlik ve sağlık için var olan bi zar .. kimse ilk ben becerdim desin diye var olan bir zar değil .. erkeklerin egosu nasıl boktan birşeydir ki kendi yemediği halt kalmadığı halde kadının kızlık zarını sorgular ...

Arkadaşım seni sen gibi kabul etmeyecek birine neden kendini zorla kabul ettirme çabası içine giriyorsunuz.. Kınamıyorm yanlış anlamayın ama bir başkasını kandırmak oluyor bu.. Bazı şeyleri bacak arasında arayan erkek emin ol başka şeyleri de dar çaplı düşünüyodur.. Bunu söylemek bize düşmez tabi ama, keşke böyle bi strese hiç girmeseydiniz.

bu konu cidden farklı böyle ileri geri konuşmakla olmaz herkezin bi yaşantısı var yada vicdanı benimde kuzenimin başına böyle bişey geldi biliyorum üzücü bi konu fakat insanlar üstesinden geliyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
arkadaşlar ben kızlık zarı tamiri yaptrırmak istiyorum dün nette turgay karakaya nın yazılarını okudum da sanki adam kendine güveniyor gibi ona yaptıran sonuç alan var mı

aradım yüzde 80 oran verdi sanırım geçici daha mantıklı ama onu nasıl yaptıracagız dügünden birkaç gün önce aslında dürüst olaN HİC bir doktor kalıcı da garanti veremiyır

Ooo hakaretlere bakiniz. Operasyon gecirmekten rahatsiz olmuyorsunuz da , buradaki mesajlardan mi rahatsiz oluyorsunuz. Gururlu bir kadin o operasyonu gecirmez. Gururlu bir kadin, kendisini boyle kabul etmeyen erkegi terkeder, evlenmez. Siz bunu yapamiyorsaniz, o zaman vicdaninizi buradaki insanlara hakaret ederek , kinama basina gelir diyerek temizlemeyiniz cunku boyle vicdan temizlenmez.

Hadi hepsini gectim madem yapiyorsunuz biraz utanin sıkılın. Insanlara ozellikle genc kizlarimiza yaptirmasi cok kolay oluyor mesajini vermeyiniz.

Son düzenleme:
işin ahlak boyutu kimseyi ilgilendirmez de şöyle bir durum var. Bu ameliyatı olup sonra evleneceğiniz kişiye ben kimseyle birlikte olmadım ilk sensin yalanını nasıl söyleyeceksiniz? Ben böyle bir yalanı soylediğim kişinin yuzune bir daha asla bakamazdım. Allah hepimizi bunun gibi buyuk yalanlarla başlayan evliliklerden korusun.

burası Türkiye sen nerde yaşıyorsun anlamıyorum bunu bir kere yapması her zaman yaptığı veya her zaman yapacağı anlamına gelmez islamda bile günahlarınızı gizleyin diyor ben bir çok hocaya danıştım bunu kimseye anlatma, tedavi ol ve evlenmeye bak diyor... bunu kimse kabul etmez etsede başına kakar durum.. her şeyden önce psikoloji önemlidir ruh sağlığı bozulsa daha mı iyi? bunu bir kere yapmış birinin mutluluk istemeye hakkı yok mu? diyorsunuz bakirelik takıntısı olmayan biriyle evlenin peki çevre buna müsait mi aman biri duyar biri eder korkusuyla yaşanır mı? bunu yapmadan önce düşünecektin diyorlar sonra.. böyle şeyler her zaman planlı olmuyor anlık oluyor malesef..

arkadaşlar ya şunlara cevap vermeyin yazsın dursunlar kimsenin hayatı kimseyi ilgilendirmez cevap vermeye gerek yok

Pardon da hangi hoca boyle bir seyi gizle diyor ve ben cok merak ettim ve bu bir hastalik midir ki tedavi oluyorsun. Yazdiklarimi dini acidan yazmadim zira gunahlariniz beni ilgilendirmez. O sizin kendi Allah ile kendi aranizdadir.

+ Evlilik oncesi iliskiye karsi degilim ben ama suan yapmaya calistiginiz seye ahlaki acidan yaptiginiz yanlis diyorum. Sevdiginiz, evleneceginiz adami kandirmaya calismak ve ustune hadi kizlar cok kolay oluyor muhabbetine girmek benim icin ahlak in sinirlarina uymayan bir davranistir. En azindan genc kizlarimizi tesvik etmeyin. Burayi okuyan , uye olan 15- 16-17 -18 yasinda genc kizlarimiz var.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…