Kızlık zarı dikimi yaptırdık bugun

afrikalikezban

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2013
521
21
Merhaba kızlar burdakı butun arkadasların stresını sıkıntısını cok ıyı anlıyorum ben ve arkadasım sızın gıbı cozum arayanlardandık ve arkadasım bugun sabah 25 dakıkalık bır operasyonla kurtuldu ...

Doktor adı veremem unlu bır doktor hatır gonul olayıyla hallettı bu ıslemı ... sadece dıyecegım tek sey sakın korkmayın arkadasım hemen kendıne geldı tabı narkozun etkısı 1,5 saat kadar surdu suandada cok ıyı ...

sormak ıstedıklerınız varsa sorun yanıtlıyayım ...

Sizdeki nasıl bi ahlak zihniyet yapısı cidden şaşırıyorum.Yatın adamlarla sonra diktirin.. Simdi el degmemiş tertemiz oldunuz yani dikilince öyle mi ne yazık

Sizdeki nasıl bi ahlak zihniyet yapısı cidden şaşırıyorum.Yatın adamlarla sonra diktirin.. Simdi el degmemiş tertemiz oldunuz yani dikilince öyle mi ne yazık

bunu yasatan erkeklerdekı nasıl bır anlayıssa bızdekıde oyle tesekkurler yorumunuz ıcın

bunu yasatan erkeklerdekı nasıl bır anlayıssa bızdekıde oyle tesekkurler yorumunuz ıcın

zorla yapmadı heralde tecavüze ugramadınız onlar da ahlaksız siz de ahlaksızsınız toplmumn da ahlakını bozdunuz bunu yaptıgına utanacagınaıza gelip buraya yazıyorsunuz.Bi de kolay ameliyat diyorsunuz insanları teşvik ediyorsunuz ve etkiliyorsunuz.Sizin gibi beyinsizler diktirip diktirip yatarsınız herkesin altına

Kimseyi yargılamak kimseye düşmez ki... Benim arkadaşım amcasının oğlu tarafından tecavüze uğradı ve bu bahsettiğim arkadaş yılda 10-15 defa Kur'an hatmeden namazının vaktini geçirmeyen bir arkadaş... Din ahlak demek ise karakter olarakta çöpü kişiden ahlaklı olan bu arkadaşımın diktirmesinden kime ne?
Her koyun kendi bacağından asılır ve Allah dışında kimseye zararı olmayan iki kişi arasında gerçekleşen bu durumdan kime ne?
Arkadaşın paylaşımı bu olaydan korkanlara korkmaması için destekleyici bir konu olmuş..
Iranda şurda burda muta nikahı yapılıyor ya da evli barklı adamlara göz dikiliyor bence ahlaksızlık budur... Ki yinede bana kimseyi yargılamak düşmez..

:) konuya yapılan yorumu görünce gülümsedim gerçekten:) Ahlakı öğretmeye çalışırken arkadaş kul hakkına girdiğinin farkında değil Allah yapılan bu günahı affedebilir fakat gerizekalı dediğiniz arkadaş size hakkını helal etmese siz cennete girmezsiniz. Dinimiz böyle güzel bir din işte o yzden kimseye bu şekilde ahlakı öğretmeyin sizde kalsın.

bosv

erın cevap bıle vermeyın ben vermyorum soru soracak arkadaslara haksızlık olmasın

Neyi kinarsan basina gelmeden olmessin. Kimseyi yargilayip elestirmeye kimsenin hakki yok..ahlak timsali gibiymis davranmaninda bi anlami yok. Insanlari ayiplayip onlarin kusurlarini ortecegine bilip bilmeden yasayip gormeden konusma! Bence buyuk konusma , kimsenin senden alacagi ahlak dersi yok..bu soylemlerine bakilirsa senin biraz ahlak dersine ihtiyacin var..o kadar durustsun madem o kadar sag duyulu (!) Mevlananin kitabini bu da bi yerden sagduyu neymis yaradilani yaratandan oturu sevmek neymis bi ogren..onyargili ve kendini ahlak bekcisi sanan akilli gecinen sayin arkadas!!

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Konuyla ilgili sorum yok alakam da yok ama dayanamadim yazicam. Hala bekarete takilmis beyinsiz erkekler oldugu surece bu operasyonu yaptiran kizlar da bitmeyecek. Onlar once adam olsun sevdigi kadini gecmisiyle.kabul etmeyi ogrensin sonra gelip kadinlara ahlak dersi verilsin. Erkekler yapinca bisey yok tabi. Sanki erkekler bu halti tek basina yiyormus gibi.

Hay ağzına sağlık.

Bence bu ameliyatı yaptıran kızları değil, onları buna mecbur eden zihniyeti kınayın...

Oğullarınızı gayet rahat yetiştiriyorsunuz, her şeye hakları varmış gibi. Keşke bunun yerine, onu sevip beraber olan kızın da birilerinin evladı olduğunu ve Tanrının bu günah konusunda kız erkek ayrımı yapmadığını anlatsanız.

katilleri hırsızları tecavüzcüleri dolandırıcıları da kınamayalım malum kınadığımız başımıza gelmeden ölmezmişiz biz olmazsak çocuğumuz öyle olurmuş değil mi

şu forumda allahdan dinden imandan en çok bahseden diktirenler ne kadar ironik

Hiç bir kız bu duruma düşmeyi istemez Bu ameliyatı yaptıran da hayattan ağır darbe yemiş insanlar Sen o insanlarla aynı şeyleri yaşadın mı? Ahlaksızlık bir genç kızı bu durumda bırakıp hiçbir şey olmamış gibi yoluna devam etmek Onu ölümün kıyısına getirmek Ben bu ameliyatı yaptıranların hiç senin sandığın gibi yatma kalkma meraklısı olduğunu sanmıyorum O düşünce senin küçük beynine ait Allah kimseyi o duruma getirmesin Zor

Herkesin kendi hayatı kendi tercihi... Kızlık zarını diktirmeye zorlayan toplumsal baskıya çözüm bulmalıyız. Namus meselesi haline getirmekten kurtulmalıyız. Tabi ki bizim için önemli değerler ama "bizim için" belki başkası bizim gibi düşünmüyordur... Yargılamak yerine anlamaya çalışmalıyız. Ve bu sadece kadının sorunu olmaktan çıkmalı erkeğin de problemi olmalı ( yani eğer problem olarak görüyorsak) size kendimden bir örnek vereceğim; benim annem abime "seninde kız kardeşlerin var onlara yapılmasını istemediğin şeyleri kimsenin kızına yapma" derdi... Belki anlatabilmişidir...

Bak ben bakireyim bu tarz seyler yasamadim ama olaki bigun insanin basina boyle talihsiz seylerin gelmicenin garantisi yok..burdaki arkadaslari yargilamiyorum elestirmiyorum..senle aramizdaki fark bu...ok..!! Bence biraz daha basmakalipliktan cikip insanlari yargilamamayi ogrenin..ya da buraya o dahiyane dusunlerinizi yazip insanlarin canlarini sikmayip..ya susun ya insan gibi konusun..

Bu arada sen bu arkadaslari katil hirsiz tecavuzcu yerine mi koyuyorsun onlarla ayni seviyeye koyuyorsun... ya harbiden ilginc bi insansin..dalga geciyor bir de.. kac yasindasin sen 16 mi..bence sus ve evine git ok.. burda kimsenin caninida sikma..

burda o kadar cok yorum okudum kı ben artık ınsanların yargılamasına bılıp bılmeden konusmasına verecek cevabım yok kalmadı degıl yok ... O kadar cok hak alınıyor o kadar cok can sıkıcı yorumlar yapılıyorkı o ınsanları cıddıye alıp cevap vermekle asıl en buyuk haksızlıgı bızler yapıyoruz ..

ılk yorumlara cevap vermek ıstemedım ama bende dayanamadım tecavuzemı ugramıs zorla mı olmus demıstı !!!

evet arkadasım yıllar oncesınde tecavuze ugradı ben degıl ben ısteyerek yasadım bu olayı sonra yalancı durumuna dusuruldum ve ıftıraya ugradım ... hıc kımse kandırılmayı hak etmez lakın yuce rabbım dahı bunu gun yuzune cıkarmadıysa benımde saklamaya hakkım vardır tum hayatımı gelecegımı herseyımı guvendıgım bır ınsan guvenımı sarstı dıye maf edemem ..

ve turk erkeklerı hergun bırıyle yatarlar bakıre kız ısterler yok oyle bır dunya ...

ben bu olayı bır kere yasamıs tovbe etmıs rabbıme yonelmıs onun bunun altına yatmamıssam yasadıgım bırlıktelıgınde bende saklı kalması ne sızı nede evlenecegım ınsanı enterese etmez ...

madem kan beyınlıler ıkı uc damla kan ıcın can almaya hazırlar buyrun efendım sıze kan mısalı bırseydır bu .. vıcdanı boyutuda hakkanıyet boyutuda benı ılgılendırır bu kadar basıt !!

biraz daha detay verıcem ılgılenen arkadaslar ıcın ...

amelıyat en fazla 20 dakıka suruyor kızlar 2500 tlye yaptırdık genel anestesı ve ayrıca bolgeyı uyusturup lokal anestezıde yapıldı ...

doktorunuzu cok ıyı secın kızlar hıjyen cok onemlı guvenılır ellerde olmak cok onemlı saglıgınız acısından ...

20 dakıka sonra baygın olarak odaya getırıldı arkadasım yarım saat baygın uyanık arasındaydı 1,5 saat sonrada tam anlamıyla kendıne geldı ...

hemen gıyınıp cıktık yurumesınde herhangı bır sorun yok cok sukur sadece oturdugunda batma hıssı oluyor popo ustune oturulamıyor yan oturuyor ....

doktorun onerılerı : agrı kesıcı antıbıyotık ve o bolgenın hıjyenı acısından bır fısfıs verdı hepsını eczaneden aldık bırde tampon bezı aldık ... pedı takıp tampon bezınıde ustune koyuyor hıjyen acısından ve o bolgenın kuru tutulması gerekıyormus ... hareketlerıne dıkkat etmesı gerektıgını batma hıssının 1 hafta 10 gun kadar surecegını ıyılesme surecınınde maksımum 20-30 gun arasında olacagından bahsettı .. kontrole gelmenıze gerek yok dedı serce parmagın gırecegı kdr bır acıklık bıraktım dedı ..

arkadasımın adetı 1 hafta sonra olacak olmaması ıcın gecıktırıcı verdı adetten 3 gunonce baslayacak kac gun gecıkmesını ıstıyorsada o kdr sureyle kullanacak ..

kızlar pek fazla gıremıyecegım ınsallah merakınızı gıderebılmısımdır ...

bu durumda olan butun kızlara Allahtan sabır dılıyorum bır an once kurtulmaları ıcın dua edecegım ...

benim bir yakınımdan bahsetmek istiyorum;
Gönül rızası ile evlenmeyi düşündüğü kişi ile aslında tam ilişkiyi amaçlamadan, kızlık zarını kaybetti. yıllarca evleneceği günü bekledi, adam sorumsuz, adam umursamaz, adam kendinden başka kimseyi düşünmeyen birine dönüştü. yakınımı aldatmaya hatta bunu onun gözünün önünde yapmaya başladı, yakınım buna bile razı oldu ki sadece üzerinde ki bu ağırlığı atsın yeterki beni içinden çıkılmaz bu durumdan kurtarıp en azından bir nikah kıyıp daha sonra isterse boşansın ümidi ile peşini bırakmadı..iki yıl ağır depresyon ilaçları ve tedavisi ile ayakta durabildi yaklaşık 17 kilo kaybetti..bir akşam işten dönerken otobüsle (adamın evinin önünde güzergah) adamın evinde bir kalabalık, adam normalde yalnız yaşayan birisi,ailesi yurt dışında yaşıyor. otobüsten inip gizleniyor vee kalabalığın ortasında o adamın düğününe şahit oluyor acı günler bitmiyor, delirme noktasına kadar geliyor.yalnız çaresiz ve hayattan kopmuş yıllar geçiriyor.
evet yakınım bugün başka biri ile evli ve Allah bağışlasın bir evladı var..nasıl mı? kızlık zarı operasyonu geçirerek, kendinin bin yıl geçse unutamayacağı, hergün Allaha affetmesi için yalvararak geçirdiği günlere sahip bir hata ile ve hala o kocaman vicdan azabıyla yanıp tutuşarak ama düzenli güzel bir aile hayatına sahip vaziyettte yaşamakta.

Lütfen biraz empati, bazen içinde bulunduğunuz durumun içine, ne şartlarda nasıl geldiğinizi siz bile anlamayabilirsiniz..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…