Kızlık zarı dikimi yaptırdık bugun

:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: cok haklısınız,bende arkadasımı kınamıyorum.kadınları bu duruma düsürenler utansın:KK51:
ben de kınamıyorum...bilerek isteyerek yapmak başka....zorla buna maruz kalmak bambaşka.. Allah hiç kimseyi doğru yoldan şaşırtıp kötü insanlarla karşılaştırmasın.Elbet yaşayan bilir.....

Çözüm olarak gidip kızlık zarınızı diktireceksiniz yani öyle mi?

Ben diktirmesi doğru nerede demişim? Anlatmasına gerek yok dedim sadece. Okumamışsınız anlaşılan..

sence ne çözüm

Bence çözüm ballandıra ballandıra anlatması ya da gidip bu tür bir operasyon olması değildir. Geçmişi hiç karıştırmamaktır.

sence ne çözüm

Birde çözüm herkese göre farklılık gösterebilir. Bu yolu seçen arkadaşların bilgilenmesi amacı ile açılmış bir konuda ahlaksızca çıkıp sen git onun bunun altına yat yazılması kişinin ancak seviyesini belli eder.

İnsanları yargılamayı ne çok seviyoruz kendi yediğimiz haltlara bakmadan.. Bana göre de doğru değil ancak herkesin doğrusu kendini ilgilendirir. Buraya konu açan insan hadi bana küfür edin, beni yargılayın diye konu açmamış.

Çözüm olarak bu yolu seçenler var ise soruları yanıtlarım demiş.

Ben diktirmesi doğru nerede demişim? Anlatmasına gerek yok dedim sadece. Okumamışsınız anlaşılan..

Bence çözüm ballandıra ballandıra anlatması ya da gidip bu tür bir operasyon olması değildir. Geçmişi hiç karıştırmamaktır.
Ee arkadasim ilk gece aciga cikmayacak mi???? Benim de kucukken yaptigim sacma bir meraktan oldu ama nasil aciklayacagim bunu evlenecegim kisiye?? Gecmisi karistirma denilince bitiyo mu yani.

Ben kınamıyorum. Yaptıgı şeyden utanmak yerine burda çok normal birşeymiş gibi savunmasını doğru bulmuyorum Hiçte öyle pişmanmış havasında da değil yok mısırmış bilmem neymiş. Gitsin burda sevgilime söylemicem muhabeti yapmak yerine gunahlarını affetmek için gece gunduz tövbe etsin. Siz savunanlar oldukça "iffet" diye birşey kalmaz bu memlekette.
Allah buyuk ya, ilerde cok gunlerin olur o zaman bana soyledigin bu sozleri hatirlatacak illaki bi olay yasarsin eminim..benim pismanligimi ancak Allah bilir kul bilmese de olur ayrica ben isteyerek yapmadim yuzeysel bir sekilde bir seyler yasamak isterken sevgilimin zorlamasi ile oldu ve bes saniye surdu.. Kizik zari giden ya da diktiren insanlara ol geber dercesine rencide etmek bir muslumana yakismiyor uslubunuza cekiduzen verin saygilar

Ayrica diktirecegim diye kesin bir sey demedim..ya evliligim gorucu usulu olursa diye ben her ihtimalk dusunmek zorundayim onemli bi konu.. Burdaki cogu kisi tereddut ediyor cunku bu cok hassas bir konu ve insanin neresinden tutsa elinde kaliyor malesef.. Psikologlar bile farkli akil veriyor.. O yuzden insan sonuclari kotu olan seylere yaklasmamali sunuda belirtmek isterimki gercek asklarda bakirelik sorun olmaz

Herkes yalnızca kendi yaptıklarından sorumlu olduğunu, günahında sevabında kişiye özel olduğunu, Elhamdülillah müslümanım derken "birbirinize lakaplar takmayınız" (iffetli, iffetsiz vb) ayetini bilse ve hatırlasa ne yaşanılası biryer olurdu Dünya...

"Kişisel tartışmaya dönen konular kapatılır" kuralı gereği, sürekli tartışma çıkan bu konu yorumlara kapatılmıştır.

X