Kızlık zarı dikimi yaptırdık bugun

arkadaşlar bence bütün bunlar bizim toplumca ikiyüzlü olmamızdan kaynaklanıyor. bir erkek evlilik öncesi herşeyi yaşayıp, gururla anlatabilirken bunu yaşadığı genç kız ise topluma kaşı bakire rolü yapmak zorunda bırakılıyor.yani evlenince kanama oldumu herkes rahatlıyor. namus temizleniyor. oysaki bunu yaşayan erkekler bütün bunları kiminle yaşıyor ?sonrada arkalarını dönüp bu insanları toplumla birlikte yargılıyorlar.oysa herkes dürüst olsa ne yaşadıysa arkasında dursa bütün bu sıkıntılar ortadan kalkar bence.

biz zinayı teşvik eden bir şey yapmıyorumki zinaya yaklaşan tüm kızları uyarıyorum ayrıca yapmasınlar akıllı olsunlar diye bir anlık bir şey için çünkü bugün öpüşsen karşındaki dha fazlasını istiyor her zmn o yzdn bu tür şeylerin büyüğünden de küçüğünden de sakınılmalı.. bu şeyi yapanlar bu sayfada dolananlar her dakika biriyle yapan insanlar değil ayrıca.. yaptığı bir hata yüzünden tüm hayatının mahvolmasından korkan insanlar.. kusurlar gizlenmelidir.. tabi on farklı kişiyle nasıl olsa kızlığım gitti diye ilişkiye girmiş insanlar için aynı şey geçerli değil bence.. bundan gerçektn pişman olan bi insan tekrar iffetli hale geri dönebilir

Sen neden bunu bir hata olarak goruyorsun. Sence bu operasyonu gecirmek bu hatayi duzeltebilir mi? Belki fiziksel olarak duzelttigini sanirsin ama yasadigin duygulari nasil bir operasyonla aldirmayi dusunuyorsun?

Iffetli bir insan bana gore ne yaparsa yapsin arkasinda duran bir insandir. Hani erkekler bakir mi de boyle bakire kiz istemeye haklari var diyoruz ya. O hak bu tarz operasyonlari gecirerek degil, yaptiginiz seyin arkasinda durarak alinir.

hata olduğu için hata olarak görüyorum geçmişe baktığımda ben naptım diyorum? bunu doğal bişe olarak göremem karşıma çıkan insanın (şuan yok uzun bi süre olmaz) doğal bir şey olarak göreceğini düşünmüyorum sizin iffetli kavramınız farklı demekki bana göre iffetli olan illa el değmemiş olmak değil sizin dediğiniz gibi günahını açığa çıkartan da değil bu hatayı saklayan insanın günahı affolunabilir Allah bile günahlarınızı ifşa etmeyin Allah örtecektir diyor kusurlar gizlenmelidir bu operasyon geçmişi bu hatayı düzeltemez ama geleceği düzeltebilir gelecekten umutsuz olanlara bir umut ışığı bence ki bunu yaşayanlara da mutluluğu çok görmeyin bence bilemiyorum fethiyede falan turistlik bölgelerde şurda burda yaşasaydım belki bende takmazdım oralarda kimin eli kimin cebinde belli değil ama ben takıyorum ve bunu evlenmeme mani olarak görüyorum

Buradaki çoğu herkes evleneceği insana söylemek ister ama engeller var... Bende isterim soyleyebilmeyi ama bu yüzden evlenememek veya duyulmasini istemiyrm o yüzden şuan bekliyorum belki ilerde bunu anlayabilecek biri cikar diye ama sanmiyrm zor yani..

kızlık zarıyla ilgi daha öncesinde araştırmalarım olmuştu bi yakınım için ve gitti memnunda kaldı korkulacak pek bir sey olmadığını söyledi bakmak isterseniz

Son düzenleyen: Moderatör:
cok haklısınız,bende arkadasımı kınamıyorum.kadınları bu duruma düsürenler utansın

evlenmeden ilişkiye girenlere hiçbir itiazım yok, sonuçta herkes kendi hayatını yaşar ancak söylemeden de geçemeyeceğim; kızlık zarını diktirince kendi namusunuz temizlenmiş olmuyor maalesef, sadece karşınızdaki kişiyi ve kendinizi kandırmış oluyorsunuz -ki her gerçek de bir gün ortaya çıkar unutmamak lazım.
bu konunun toplum baskısıyla alakası yok, uçkurunuza sahip çıkın yatmayın sevgilinizle evlenmeden, ne var bu kadar zor bişey mi? erkekler için de aynı şey eğer ileride bakire biriyle evlenmek istiyorsa onların da bakir olması gerekir, ama yapmışşın bir halt kaybetmişsin bekaretini diktirmeye de uğraşmayacaksın.nefsinize hakim olun biraz

doğuda kanlı çarşaf geleneği var.. bu yüzden öldürülsün mü kızlarımız peki..?

Erkekler sayısız kadınlarla yatıyor ve onların ödeyebilecekleri bir bedelleri yok ama kadınlara gelince AHLAK sorgulamaya başlıyorsunuz ? Birde bunu yapan kendi cinsimiz.Utanıyorum sizden gerçekten utanıyorum.Eğer namus taşınacak bir yük ise erkektede kadında da aynı ölçüde olmalı..Yoksa 2.sayfa haberlerinde malesef bir gün sizlerde yer alırsınız.

• Kadın bir yabancı erkekle konuştu hemen dövün.
  • Kadın çalışmak istedi çalıştırmayın.
  • Kadın hasta çocuğu olmuyor boşayın.
  • Kadın evde otur yemeğini yap !
  • Kadın sen otur çocuğuna bak.
  • Kadın sen yatağa gir bana kadınlık et.
Hay kadın kadar başınıza taş düşsün..Hayatı size zindan eden erkeklerin yanlışlarına laf etmiyorsunuzda kalkıyorsunuz burada bir kadının toplumsal baskı yüzünden yaşadığı duruma laf ediyorsunuz.Ne hakla ? Kimin haddine. Böyle devam edin sizi ayakta alkışlıyorum.

madem üzerlerinde ölüme kadar gidebilecek bir baskı var, iki dakikalık zevk uğruna hayatlarını tehlikeye atmasınlar.

madem üzerlerinde ölüme kadar gidebilecek bir baskı var, iki dakikalık zevk uğruna hayatlarını tehlikeye atmasınlar.
15-20 yaşında oluyor bu olaylar cinsel bilinç verilmeden yetiştirilen çocuklar.. o yaşta bir insanın bunun bilincinde olduğunu sanmıyorum bence ailelerinin bu bilinci vermemesinden kaynaklanıyor bu sorun büyük ölçüde.. ama tabiki töre cinayeti gibi şeyler varsa mecburlarsa diktirsinler, mecbur değilse cesaretli olup söylesinler ama tabi söyledikleri için nasıl olsa bakire değil bunu bir de ben yapayım diyen aptal mahlukatlardan uzak dursunlar.. ki zaten erkekler bize bakir gelmiyor kadın-erkek eşitliğini savunan akıllı bir erkek insanın hayatında bu tarz şeyler yaşanabileceğini bilir.. ve sevdiğini kullanmaya çalışmaz,bu konuyuda geçmişini de kapatır, sahip çıkar

kanlı çarşaf geleneği varsa evlenmeden yatmasınlar, ne erkek böyle birşey beklesin istesin, ne de kadın.
malesef bu devirde o kadarda namuslu olmak kolay değil. bu kadar uyaran varken. erkekler neden flört ediyor zannediyorsunuz. hep faydalanma. kızlar niye açık saçık giyiniyor. hep beğenilme ve tercih edilme , yada tabiri caizse evde kalmamak için. (bu arada benim konuyla alakam yok ama çok kızıyorum.insanları yargılayanlara)
bu kadar ikiyüzlülüğün ve hesap kitapların içinde harcanan yine kadın,yine kadın.
bizim toplumda ise zaten erkekler herkesle yatıp yatıp ,sonra da o o............. diyorlar. vede namuslu gördükleri kadınlarla evlenip sonrada evlenince de o................... dedikleri kadınların peşinden koşuyorlar.
karılarınada yakalanınca o ellrini ayaklarını öptükleri kadınları namuszlukla suçluyorlar.
sizce bu kadar adi olan erkekler dürüstlüğü hak ediyor mu?

ben hem erkeğin hem de kadının evlilik öncesi ilişki yaşamasına karşıyım.
15-20 yaşlarında özellikle kızları cinselliğe karşı bilinçlendirmek annenin görevidir, 16 yaşındaki bir kızın bekaretini kaybetmesi bana doğru gelmiyor. bu durumda suç ilk önce annenin, çocuğu nasıl yetiştirirseniz öyle gider. böyle konular özellikle doğuda konuşulmaz haklısınız, aileler çocuklarını bilinçlendiremez toplum baskısı nedeniyle ki bu da ülkemizin gelişmişlik düzeyini gösteriyor. eğer bu tür konular rahatça konuşulsa evlilik öncesi cinselliğin yanlış olduğunu çocuk da öğrenir, sevgilisiyle birlikte olmadan önce bir kez daha düşünür.

dediğim gibi herkesin hayatı kendine tabi, ama madem birlikte olup beraketini kaybetmeyi göze alıyosun , orda burda kızlık zarı diktirme muhabbetleri yapmayacaksın.

millet orada burada muhabbet yapmıyor , herhalde yazdığınız formun başlığını okumadınız .insanlar burada problemlerinden bahsediyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…