Kızlık zarı dikimi yaptırdık bugun

millet orada burada muhabbet yapmıyor , herhalde yazdığınız formun başlığını okumadınız .insanlar burada problemlerinden bahsediyor.
eğer araştırırsanız forumda bu kızlık zarı diktirmeyle ilgili ne kadar çok konu olduğunu görürsünüz, insanlar sevişiyolar sonra buraya gelip "ay napıcam bekaretim gitti ya kocam ilerde sorun çıkartırsa" diye dert yanıyor. pişman olacağınızı düşündüğünüz şeyler yapmayın ya da sonuçlarına katlanın

Ya arkadaşlar 20 yasina kadar ailesinin yanından ayrilmayip sonrasindada gerçek hayatla yüzleşmeden evlenen ablalarimiz lütfen yazmasinlar .. Bu kolay birşey olsa eğer iffetine sahip cikabilmenin mukafati cennet olmazdi.. Evet bir hata yaptik ve pismaniz. Bu hatamizinda ömrümüz boyunca pesimizden gelmesini istemiyoruz o kadar.

Hadi Ablaciklm zayiflama konularına alalim seni o zaman. Gitte söyle bakalim pişman olacaksaniz yemeseydiniz hamurislerini de.

bu doğru.böyle insanlar da var. hatta benim çalıştığım yerde bir kadın vardı. ikide bir her erkek arkadaşına diktirip , diktirip bakireyim ,derdi. hepsiyle deyatardı. sonra onlar nikah yapmayınca da o insanlardan para alır,yine diktirirdi.
ama bence buradaki insanlar gerçekten çaresiz. sonuçta bu bizler için hala tabu.
aslında keşke kadın olsun, erkek olsun bu konuda dürüst olabilse.

Tebrkler...

Na edep na haya.. kalmamıs tecavüzse bi yerde anlarım da... bu bildiğin yalancılık.. keske biraz sonunu düsünseymis arkadasınız.

Hadi Ablaciklm zayiflama konularına alalim seni o zaman. Gitte söyle bakalim pişman olacaksaniz yemeseydiniz hamurislerini de.
hayran kaldım konu değiştirme çabalarınıza :) bekareti önemsiz bir şey gibi görmeye devam ettikçe zaten diktirmek için fırsat kollayan gençler çoğalır nasılsa düzeltme şansı var düşüncesiyle :) her şeyden önce günah bayanlar günah , hadi kendinizi ve kocanızı kandırdınız diyelim, öbür tarafta bunun hesabını nasıl verirsiniz siz düşünün Allah hepinizi ıslah etsin :)

Boşver BACIM hic muhattap bile olma böylesiyle

madem bu konudan hoşlanmıyorsunuz vede ilginiz yok . yazmayın. ne zorunuz var .kimse sizin dahiyane fikirlerinize hayran değil.

bdvde bir konu vardı geçen güz. o konuyu bulayımda koyayım . konu sahibi bakire değil erkek arkadaşı şerefsiz her kızla yatmış konu sahibi bunu dediği an kıza etmediği küfür hakaret kalmamış. şuraya yazmaya midem kaldırmaz o lafları. bıraktın mademde kıza nasıl o lafları edersin. o konuyada yazdım bu erkek müsvettesi tipler bunu hakediyorlar. yapanada asla kızmam

bna hak veriyorum, o tarz erkeklere her şey müstahaktır, önüne gelenle yatsın ama karım bakire olsun, eden bulur

buldum o konuyu. lütfen bunu okuyun.
çok sevdiğine inandığım biriydi, bu kadar kısa ömürlü olabileceğini hiç düşünmemiştim oysaki istediğim küçücük bir sevgiydi.. onu bile çok gördü bana...neyse konuya gelelim.. her şey çok güzel başlamıştı aslında beni bulunmaz hint kumaşı gibi görüyordu bu kadar sevgiye alışık değildim bende kısa sürede bağlandım, sürekli bana mükemmel bir insan olduğumu söylüyordu birgün nerden aklına geldiyse artık bana ''sen çok masum bir kızsın, bende geçmişimden ötürü sana kendimi çok suçlu hissediyorum.. sen biriyle öpüşmemişsindir bile dedi..bense çoğu kızla birlikte oldum dedi.. '' öyle dediğinde benim içim sızladı.. sevdiğim insan beni öpüşmemiş el değmemiş biriymişim gibi sanıyordu fakat bakire olmadığımı söylemedim daha erken olduğunu düşündüğüm için..''ama sen biriyle birlikte olsan ben seni bırakırdım'' dedi neden afedersin de sen hayat kadınıyla bile birlikte olmuşsun sevgilin olmayanlarla yatmışsın dedim o da bu erkek için bir tecrübe dedi..çok kızdım keşke o zaman ayrılsaydım -ama düşüncelerinin değişeceğini düşündüm-bende geçmiş adı üstünde dedim benleyken yapmazsan hiçbir önemi yok ben geçmişe takılmam bana benleyken yapmama garantisini ver güven hissettir sadece dedim.. her şey güzel gidiyordu onla memleketimiz aynıydı ama farklı bir şehirde olduğundan sadece iki kez görüşebilmiştik.. ben özlemi seviyordum benim için bir sıkıntı yoktu.. fakat o tanışmamıza çok kısa bir süre geçmesine rağmen '' bizi okulun bitene kadar boşuna bekletiyorsun ne var yani şimdi evlensek'' diye ilk aylarda bana baskı yapıyordu ben meslek edinmeden olmayacağını söyledim eğer aileme bu konuyu açarsak daha görüşmemize izin vermez dedim o da beni görememe korkusuyla okulun bitene kadar beklerim tamam dedi... bana sürekli ne yaparsan yap bana yalan söyleme diyordu bu cümle vicdanımı sızlatıyordu bende daha tanışalı üç ay olmasına rağmen bakire olmadığımı söyledim iyi halt ettim! çok kızdı... ben ta ilk başlarda söyledim sana geçmişimi saklamadım ben sana her şeyi anlat demedim mi dedi.. bende öyle ama her şey yeni başlıyordu ve ayrılmandan korktuğum için zamana bıraktım dedim.. kızdı , sinirlendi.. ama sonra yumuşadı ''seni seviyorum'' dedi.. bende hani bırakırdın o gün öyle demiştin birlikte olmayan bir kızla olmak istiyordun dedim.. o da o zaman seni tanımıyordum dedi.. sen çok iyi birisin öyle bir kız değilsin dedi.. bende tamam dedim hep ona dürüst oldum..isteklerimi söyledim bunu söyledim diye benden faydalanmaya çalışma o zaman anlayamam beni sevdiğin için mi cinsellik için mi birliktesin dedim.. bir tartışma esnasında bana bunu hatırladıkça senden soğuyorum dedi.. artık kime yaptırdıysan kendini gibi bi cümle kurdu.. ben çok üzüldüm yıkıldım.. sürekli ayrılıp barışıyorduk o aralar.. bir daha söz geçmişi unutacağım diyordu ama bana o... muamelesi yapmaya devam ediyordu beni kullanmaya çalıştı.. bakire olmamamdan faydalanmaya ''sen çok güzel bir kızsın bembeyaz pamuk gibisin.. evlenene kadar seni şehvetle yaparım'' dedi... ve ne diyor bu dedim! meğer evleniyormuş... aileler her şeyi konuşuyormuş benden saklamış.. ne zamandır var dedim bu evlenme muhabbeti 1 aydır var dedi yani benim bakire olmadığımı açıkladığımdan beri...bakire olmadığımı öğrenince beni basit kız listesine koymuştu canım çok acıdı..seviyor musun onu dedim evleneceğin kişiyi.. görücu usulü iş yerinden dedi.. bana kazık attın bana umut verdin evleneceğin halde dedim.. o da ''sana asıl kazığı sana ilişki yaşadığın o adam attı eğer sen o adama vermeseydin ben seni asla bırakmazdım,bir daha senin gibi biri karşıma çıkmayacak biliyorum dedi..'' ben yıkıldım.. oysaki ben senin geçmişini silip atmıştım ilkin olmasamda kendimi ilkin kabul edecektim dedim.. ne dersem boştu.. bana uzatma yuvamı yıkma senle konuşunca heyecanlanıyorum aklım kayıyor dedi..istenmeyen bir it gibisin, sikiksin sen dedi.... o... sun sen dedi bir kere yaptığına da inanmıyorum dedi..nasıl olsa ucu açık, bakireliğin yok sen yaparsın dedi..bu son konuşmamız oldu ben ağlamaktan cevap bile veremedim.. bir bir buçuk aydır istenmeyen it,sikik lafları hala aklımdan çıkmıyor ...
sonuç olarak burada genital estetik bölümü var hymenoplasti bölümü araştırdım muayene olanlar nasıl oluyor nasıl bir süreç falan diye çünkü yıkılmıştım dürüstlüğün işe yaramadığını anladım demekki bu ömür boyu saklanması gereken bir şeymiş diye düşündüm.. sonra ömür boyu bekar kalırım bu ameliyatı olmaktansa bu benim dürüst kişiliğime aykırı dedim.. illaki gelecek beklediğim kişi belki çok yıpranacağım ama dedim..arkadaşlar yorumlarınızı bekliyorum benimle benzer durum yaşayan var mı?
http://www.kadinlarkulubu.com/forum/index.php?threads/eski-sevgilim-hakaretleri-hala-aklımda-lütfen-okuyun.752401/

ve bu adam bbunu haketmiyor diyebilecek misinizz acaba

Ve sana ben temizim kimseyle birlikte olmadim diycek sen de inanicaksin?

Aynisini dusunuyorum oky. Erkekler bu yalanlari hakediyor. Yani her kiza da durust ol demek cok utopik oluyor. Herkesin cevresi bir degil. Madem daha mutlu olucak yapsin.

Onemsiz birşey olarak görsek zaten diktirme dusuncemiz olmaz. Yok mu bunu önemsemeyen erkekler dolu var. Ama bizler bundan pismaniz ve doktora gidip sormaya bile utanip burda ayni dertten muzdarip arkadslarimizdan destek aliyoruz. Amacimizsa tekrar ayni hayati yapmayip kalici olarak diktirmek. Ama siz zaten ahlaki bitek cinsel yönden algilayanlardansiniz herhlde. Mesele bi hayati yapmak degildr. Bundan pişman olablmektr mesele.. Evet günah ama bi kere oldu bu tövbe etmedikmi sanki ettik. Simdi ise pismanlgimzin ilerde karsmza cikamsini önlemek. Ki sizde bilirsiniz ki Rabbim en çok günah işleyip o gunahindan büyük pişman olan kullarini sever.. Bu yüzdendir hz ademin yaratilmasi..

Peki size bir soru, diyelim ki pişman olup tövbe edip diktirdiniz. İleride kocanıza ben kızlık zarımı diktirdim diyebilecek misiniz?

Yani simdi basina boyle bir şey gelmiş arkadasimin ebeveynleri dunyanin en kotu çocuk yetiştiricisi mi? Sizin özenle yetistirdiginiz yavrularinizin bunlarin sürekli yanlis şeyler olduğunu soylediginiz yavrularinizin gün gelip de gençlik hevesiyle biriyle tanisip yasamiycagi ne malum? O zaman siz çok mu kotu anne baba oldunuz? Basina boyle bisey gelip de bunu ticaret haline getiren de var,basina boyle bir şey gelip de herggün Allah a tövbe edip gidip ameliyatini olan da var . kimseyi yargılamak kimsenin hakki değil. Gün gelicek herkes kendi defterinden sorumlu tutulacak. İnsanin basina boyle bisy gelebilir. Bi bayan bi konu acmis iki aylik bebeğinin bacagi anakucagina takili kalmis bekareti bozulmusmuymus. Yani anlik bir şey anladiniz mi ha isteyerek ha istemeyerek yapan da çözümünü buluyor yapmayan da evlenip cennetlik olduğunu düşünürkenburada kul hakkina giriyor. Kimse dört dörtlük degil.allah yetistirdiginiz kizlarinizi korusun....!

Peki size bir soru, diyelim ki pişman olup tövbe edip diktirdiniz. İleride kocanıza ben kızlık zarımı diktirdim diyebilecek misiniz?

Musluman degilim ama bildigim kadariyla islamda isledigimiz gunahlarin gizlenmesi kimseyle paylasilmamasi isteniyordu boyle bir hadis vardi. Dine girmek istemezdim. Tovbe etmek falan diyince soylemek istedim. Kadinin kocasiyla onu paylasmasi hayatini alt ust edecekse paylasmamasi daha uygundur.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…