Kızlar sanki bu olay çok psikolojimi bozdu gibi hissediyorum size anlatmak istedim

Ayyyy çok kötü ailen var. Adamın yerinde olsam asla seninle evli kalmam.

Arkadaş siz kendi evinizde niye kalamıyorsunuz zırt pırt bir onda bir bunda kalıyorsunuz? Sen şimdi kocanı o manyak babana ezdirdin ya bir de soruyorsun kim haklı diye. Aynısını eşin yapsa ne olurdu empati yapmayı bir deneseniz hani? Ayrıca asıl saygısızlığı yapan kendi ailen, kopamıyorsanız ses çıkaramıyorsanız evlenmeyin oturun ananızla.

Konu troll ise de yazdım artık kim fake kim değil takip edemiyorum

Eğer bu durumda eşinizin yanında olmazsanız çok büyük hata edersiniz. Aileniz kesinlikle normal insanlar değil.

Lütfen kendi ailenle kocanı da görüştürme kendin de görüşme.Kusura bak veya bakma ailen rezil insanlar.

Merkzde evimiz yok eşimin ailesinin yanında kalıyoruz öyle sadece haftasonları her haftasonu da gitmiyoruz kaldıgımız ilçe köy gibi bir yer ihtiyaçlarımızk karşılamak amaçlı merkeze gidiyoruz arada

Tamam eklerseniz çok memnun olurum

Pardon da benimle neden evli kalmıyor eşime karşı bir yanlışım mı olmuş ki benimle evli kalmıyor napsın kalksın seninle mi evlensin
Hahahah üsluba bakınca babanın kızı olduğun çok belli
Ortada bişi yokken silahla adam vurmaya kalkan ,hadsizce küfreden adamın kızıyla mı evli kalsın?
Yoksa Kalkıp da kardeşi kocası hakkında laf söylediğinde,babası kocası hakkında laf söylediğinde onları susturmak yerine kocasına sinirlenip ağlamayan kişiyle mi?
Ya da babası kocasını oyuncak gibi gel gitlerle oyuncak edip azarlarken çıkıp kocasının yanına gitmeyen kadınla mı?

Eşim benim nasıl bir insan oldugumu gayet iyi biliyor hanımefendi ben burda derdimi kaldırıp benimle ugraşın bana laf söyleyin diye yazmadım dertleşmek için yazdım ama sizin derdiniz başka belli

Senin baban toz tanesi kadar saygı haketmiyor

Eşim benim nasıl bir insan oldugumu gayet iyi biliyor hanımefendi ben burda derdimi kaldırıp benimle ugraşın bana laf söyleyin diye yazmadım dertleşmek için yazdım ama sizin derdiniz başka belli
Ne benim derdim? Sizi savunmak zorunda mıyım?
Şöyle bakalım olaya hep beraber
Kayınbiraderiniz arkanızdan senin karın beş para etmez buraya gelirken eli boş gelmiş dese,kayınvaliden kocanı arayıp senin karın iş güç yapmıyor karılık yapmıyor sana heralde deyip konuşsa.
Yetmez gibi kayınvaliden kalkıp seni azarlamak için ayağına çağırıp annene küfür ve sana küfür etse
Bütüüüün bu olanlar karşısında kocan kalkıp herkese haddini bildirip karıma saygılı olacaksınız demese ne derdik burada ? Boşa o adamdan koca olmaz derdik.
Hah şimdi ben de aynısını söylüyorum. İşine gelir gelmez. Ama arkasında durmadığın adamı niye koca olarak istiyorsun onu da anlamadım.

Arkasında durmadığımı nerden biliyorsunuz burda anlattıgım kadarıyla oldu bitti mi zannediyorsunuz siz

Arkasında durmadığımı nerden biliyorsunuz burda anlattıgım kadarıyla oldu bitti mi zannediyorsunuz siz
E konuyu sen yazdın. Ben olay esnasında yanında mıydım ? Ne anlattıysan o kadarını yorumlarız biz.
Sen kocana küfür edilirken,ayağına kadar azarlanmak için çağrılırken babana kapıyı çarpıp çıkıp kocana gittin mi?

Bu silahlar markette mi satılıyor. Nasıl hemen silahı al gel diyebiliyor babanız. İnsan hayatı bu kadar mı ucuz. O ailede kız kardeşiniz dahil kimsenin can güvenliği yok. Korkunç bir durum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…