Kızlar sanki bu olay çok psikolojimi bozdu gibi hissediyorum size anlatmak istedim

Ben buraya ilk defa anlattım siz ne yaşıyorsunuz hanımefendi ben yeni yaşadığım olayı nasıl daha önce anlatabilirim şaka mısınız ya
Ailenizi frenlemeniz lazım.. Özellikle Babanız inşallah madde falan kullanmıyordur. Hiç hiç normal değil.

Kızkardeşiniz de yangına körükle gidiyor ondan da uzak durun. Evliliğinizi kıskanıyor muhtemelen hatta annenize babanıza ara gazı o veriyordur. Böyle kardeşler çok var.

Erkek olduğunuz burdan belli zaten :110: :110:

Ailenizi frenlemeniz lazım.. Özellikle Babanız inşallah madde falan kullanmıyordur. Hiç hiç normal değil.

Kızkardeşiniz de yangına körükle gidiyor ondan da uzak durun. Evliliğinizi kıskanıyor muhtemelen hatta annenize babanıza ara gazı o veriyordur. Böyle kardeşler çok var.
Size bir şey diyeyim mi kayınbabam bu olayın oldugu gün bana yazdı kardeşin seni kıskanıyor kızım ailene uyma sen ailen sana düşman yazdı

Sizde mutlaka destek alın. Yaşadıklarınız hiç normal değil.
Ah beni bir tek siz anladınız çooook teşekkür ederim bu bile öyle iyi geldi ki sadece bu değil ki ailem beni eşimin ailesine karşı çok kez küçük düşürdü am ailem dedim Allah korusun eşimle iki gün sonra bir sorunum olsa gidecek bir kapım olur en azından dedim ama çok kez huzursuzluk soktular bilmiyorum neden böyle yapıyorlar

Size bir şey diyeyim mi kayınbabam bu olayın oldugu gün bana yazdı kardeşin seni kıskanıyor kızım ailene uyma sen ailen sana düşman yazdı
Kayınbabanız yakından tanıyordur adamı dinleyin.. Aileniz sizi rezil etmiş bunun ötesi var mı? Ayrıca size o kadar değer vermiyorlar ki.. Kocanıza hep bir elden saldırıyorlar..

Hayır şeker hastası sadcee sigarası var şekerden dolayı bazen ne dedigin bilmiyor ama bazen çok abartıyor kırıcı oluyor

Ah beni bir tek siz anladınız çooook teşekkür ederim bu bile öyle iyi geldi ki sadece bu değil ki ailem beni eşimin ailesine karşı çok kez küçük düşürdü am ailem dedim Allah korusun eşimle iki gün sonra bir sorunum olsa gidecek bir kapım olur en azından dedim ama çok kez huzursuzluk soktular bilmiyorum neden böyle yapıyorlar
Aileniz kötü. Kabul etmesi zordur eminim ama edin. Dostunuz değiller, mutluluğunuzu da istemiyorlar

Aileniz kötü. Kabul etmesi zordur eminim ama edin. Dostunuz değiller, mutluluğunuzu da istemiyorlar
Ya bazen düşününce diyorum ki bir aile nasıl kızının mutlulugunu istemez mutluluk istememek değil de bilinçsizce davranıyorlar ve farkında değiller ben tepki gösterince de bana tamam bize şunun yapma bir daha o zaman şöyle etme o zaman diyorlar

Onlara sizin kocanız gibi değilde kelli felli kaba saba bir damat lazımdı. Belli mi olur kızkardeşinizin evleneceği adam tam belalı olurda sizin kıymetinizi anlarlar.

Doğru söylemiş adam, ailenden uzak dur. Bakıp büyüttüler diye ezip aşağılama hakkına sahip değiller

Saçmalıklar silsilesi.
Hangi eş ailesi hastane çıkışı çiçek almadı diye karşı tarafa saldırır?
O kadar da sapitmadik sapitmamisizdir(!)

X