Kızlar sanki bu olay çok psikolojimi bozdu gibi hissediyorum size anlatmak istedim

Eşimle ilçede yaşıyoruz haftasonları merkeze ailesinin yanına kalmaya gidiyoruz neyse bu hafta sonu gittik açıköğretim sınavım vardı hem ona giricektim hemde tatile gidecektik annem bel fıtığından dolayı hastaneye yatmıştı aradan bir kaç gün geçtikten sonra ziyarete gittik ama o gün ikimizinde üzecek bir olay yaşadık dalgındık elimiz boş gittik anneme dedim ki kusura bakma elimiz boş geldik dedim neyse yanından ayrıldık eşim dediki yarın yine geliriz o zaman şöyle güzel bir yemek alırız vs dedi mahçup oldu o da eli boş gidince hastaneden çıkmadan öncede annemin kirlileri vardı onları eve götürdü kız kardeşin yıkasın dedi bende götürdüm içeri girdim içeri girer girmez kız kardeşim bana ne terbiyesiz bir eniştem var bir çiçek bile almamış kadına falan dedi bende durumu anlattım neyse ordan çıktım eşime dedim ki biraz babamgilde kalayım yemege fala yardım ederim kızda yalnız kalmış hem dedim tamam dedi ertesi gün bıraktı neyse 1. Oldu kalmama 2. Çarşıya çıktım eve geldim babam aradı bankaya gidip kendine hesap aç bundan sonra ben sana bakarım dedi dedim noldu işte eliniz boş gitmişsiniz sana hiç mi harçlık vermiyor vs bende dedim ki ben açta değilim açıkta değilim bir şeyimi eksik etmiyor dedim neyse agladım zoruma gitti çarşıdaykeb de eşimin kuzeninin eşi aradı yeni evliler davet ettiler çaya bende eşimi aradım söyledim dedim böyle böyle ne yapalım o da gitmiş annesine diyor ki anne bizi davet etmişler annesi de diyor ki davet etmişler ayıp olur vs bende ona sinirlenmiştim zaten hani ben sana soruyorum sen annene soruyorsun vs diye üstüne babamda öyle yapınva eşime ayrı sinirlendim beni aradığında ters ters konuşunca senin derdin ne sen ne zaman o eve kalmaya gitsen bana böyle davranıyorsun vs orda atıştık neyse hazırlan geliyorum dedi hazırlandım babamla kardeşimde annemin yanına gidecek hastaneye babam ara ne zaman geliyormuş dedi niye dedim ara sen dedi aradım birazdan oradayım dedi eşim ordan babam sen biraz sonra gel ben hastaneye annesinin yanına götürücem dedi eşimde nereye ya ben zaten yarın götürücem onu şimdi davetliyiz adamlar bekliyor dedi ondan sonra babam tamam sonra gel ben götürücem hastaneye dedi hatta şu saatte gel seninle konuşmak istiyorum dedi eşimde ben kimseyle konuşmak istemiyorum ne sürekli çocuk gibi çagırıp seninle konuşmam lazım diyorsunuz dedi babamda aldı elimden telefonu bir daha bu eve gelme lan dedi anına kodugumun Oglu dedi eşimde ordan sen benim anneme nasıl küfrediyorsun dedi ben hemen kapattım telefonu ama görün hır gür babam bıçak aldı eline onu zaptedemiyorım kız kardeşim eşimi aramış ona bağırıyor onu zaptedemiyorım babam amcamgile haber vermiş silah al gel diye amcamda zannetmiş beni dövdü vs olayları anlatınca bu Ne saçma bir sebep dedi babam bana diyor ki boşanacaksın diyor ben istemiyorum ama olaylar büyür diye taman diyorum polise götürüyor tutuklattırıvam onu diyor beni dövdü diyeceksin diyor dedim beni annemin yanına bırak o gece annemin yanında kaldım eşim ertesi gün geldi beni almaya bırakmıyorum seni dedi sevdiğim için gittim ama kızlar kaç gündür olay kafamda konu komşu herkes sesimizi duydu eşimin ailesine küçük düştüm eşimde küçük düştü gibi hissediyorum bilmiyorum kim haklı kim haksız öyle araftayım ki
Bu ne saçmalık ? Bi çiçek almadınız diye olana bak . Kardeşin özellikle baban saygısız hatır bilmez insanlar . Normalde burada başka erkek olsa seni ailen ile görüştürmez . Ne hakla küfür edebiliyor eşine ? Ve sen aşırı pasif kalmışsın hep böyle misin olaylar karşısında susuyorsun ? Kardeşin ne hakla eşine terbiyesiz diyor eşinizi hep böyle ezdirir misiniz ?

Bu nasıl bir saçmalık ya, ailenize bu fırsatı veren sizsiniz. Ben olsam almaya falan gelmeyip direkt boşanma davası açarım. Bir daha nasıl yüz yüze bakacaklar, hadi onu geçtim adamın can güvenliği yok😡
Biz hep kadınlar için konuşuyoruz erkekler ezdiriyor ailesine diye burda tam tersi ezilen bi erkek var dediğiniz gibi adam boşansa kurtulur en azından adam iyi yine gelip almış bunca olana rağmen

Bu ne saçmalık ? Bi çiçek almadınız diye olana bak . Kardeşin özellikle baban saygısız hatır bilmez insanlar . Normalde burada başka erkek olsa seni ailen ile görüştürmez . Ne hakla küfür edebiliyor eşine ? Ve sen aşırı pasif kalmışsın hep böyle misin olaylar karşısında susuyorsun ? Kardeşin ne hakla eşine terbiyesiz diyor eşinizi hep böyle ezdirir misiniz ?
Hayır ben sadece babama saygısızlık olmasın diye sesimi çıkarmadım ama eşimle eve döndükten sonra aradım ve geregince konuştum ama böyle yaşadığım o olay aglamalarım sinir krizlerim aklıma geldikçe öyle üzülüyorum ki halime yani bunları neden yaşıyorum hak etmedim diyorum

Ya konu sadece çiçek değil ki soruyorum neden böyle yapıyorsun diye bizi saymıyor sevmiyor diyorlar eşime bakıyorum bir terbiyesiz lafı yok hareketi yok eşime soruyorum o da diyor ki baban beni küçük görüyor ne zaman konuşmaya çalışsam hep laflarımı hareketlerimi küçük görüyor diyor şaka yapıyorum alınıyor diyor bende ciddi olmaya karar verdim diyor onada hak veriyorum ciddi oluncads bizi saymıyor vs oluyor

Hayır ben sadece babama saygısızlık olmasın diye sesimi çıkarmadım ama eşimle eve döndükten sonra aradım ve geregince konuştum ama böyle yaşadığım o olay aglamalarım sinir krizlerim aklıma geldikçe öyle üzülüyorum ki halime yani bunları neden yaşıyorum hak etmedim diyorum
Ses çıkarmak saygısızlık değil lütfen kendi haklarınızı korumayı öğrenin yapmayın şöyle sınırları çekin . Siz o haddi vermeseniz bu şekilde davranamazlar. Düşünün ki bu olayın üstüne eşiniz gururuna yediremedi ve sizi boşadı . Mutlu mu olacaksınız böyle bi babayla ? Anlattığınız kadarıyla size kök söktürür . Bu ihtimalleri de düşünüp sınırlarınızı çizin yoksa sonunda eşiniz bi sabreder iki sabreder ve boşar

Ya konu sadece çiçek değil ki soruyorum neden böyle yapıyorsun diye bizi saymıyor sevmiyor diyorlar eşime bakıyorum bir terbiyesiz lafı yok hareketi yok eşime soruyorum o da diyor ki baban beni küçük görüyor ne zaman konuşmaya çalışsam hep laflarımı hareketlerimi küçük görüyor diyor şaka yapıyorum alınıyor diyor bende ciddi olmaya karar verdim diyor onada hak veriyorum ciddi oluncads bizi saymıyor vs oluyor
Babanız kendi kendine tribe giriyor sizin bu saatten sonra yapacağınız en hayırlı şey bu konu unutulana kadar eşinle aileni bi araya getirmemen . Yoksa daha çok tatsızlık çıkar . Madem eşin iyi ondan razısın sahip çık evliliğine

Ses çıkarmak saygısızlık değil lütfen kendi haklarınızı korumayı öğrenin yapmayın şöyle sınırları çekin . Siz o haddi vermeseniz bu şekilde davranamazlar. Düşünün ki bu olayın üstüne eşiniz gururuna yediremedi ve sizi boşadı . Mutlu mu olacaksınız böyle bi babayla ? Anlattığınız kadarıyla size kök söktürür . Bu ihtimalleri de düşünüp sınırlarınızı çizin yoksa sonunda eşiniz bi sabreder iki sabreder ve boşar
Evet haklısınız bu olay üstüne eşimle eskisi gibi mutlulugımuzsan şımarmalırımız ve cinsel hayatımız olmadı bana dokunmadan duramayan adam dokunmaz oldu o kadar zoruma gitti ki yeni yeni toparlıyorum şükürler olsun

Buraya yazmamın sebebi diğer uygulamada kimseyle konuşamadım bu durumu kimseye de anlatamadım sadece çok yalnız kaldım kendimle savaş verdim sizinle dertleşmek istedim bu kadardı
Aileniz haksız baban ve kardeşin.
Baban birde çok ağır küfür etmiş eşine hemde sebepsiz yere eşinin bir kabahati yok bunları dinleyip yuvanı yıkma boşuna eşinin arkasında dur.

Babanız kendi kendine tribe giriyor sizin bu saatten sonra yapacağınız en hayırlı şey bu konu unutulana kadar eşinle aileni bi araya getirmemen . Yoksa daha çok tatsızlık çıkar . Madem eşin iyi ondan razısın sahip çık evliliğine
Ben eşimden razıyım ailemle bir araya gelmeleri imkansız artık

Evet haklısınız bu olay üstüne eşimle eskisi gibi mutlulugımuzsan şımarmalırımız ve cinsel hayatımız olmadı bana dokunmadan duramayan adam dokunmaz oldu o kadar zoruma gitti ki yeni yeni toparlıyorum şükürler olsun
Adamın gururuna dokunmuş o yüzden ve bence bu olaya morali bozulmuş baya bi . İnsan üzgün olunca ne cinsel hayat kalıyor ne bi şey ama olayı burdan döndürecek olan sizsiniz bi süre eşinizi alttan alın mutlu olacağı şeyler yapın en azından size olan mesafesi kalksın

X