Kızlar sanki bu olay çok psikolojimi bozdu gibi hissediyorum size anlatmak istedim

Bu ne saçmalık ? Bi çiçek almadınız diye olana bak . Kardeşin özellikle baban saygısız hatır bilmez insanlar . Normalde burada başka erkek olsa seni ailen ile görüştürmez . Ne hakla küfür edebiliyor eşine ? Ve sen aşırı pasif kalmışsın hep böyle misin olaylar karşısında susuyorsun ? Kardeşin ne hakla eşine terbiyesiz diyor eşinizi hep böyle ezdirir misiniz ?

Bu nasıl bir saçmalık ya, ailenize bu fırsatı veren sizsiniz. Ben olsam almaya falan gelmeyip direkt boşanma davası açarım. Bir daha nasıl yüz yüze bakacaklar, hadi onu geçtim adamın can güvenliği yok
Biz hep kadınlar için konuşuyoruz erkekler ezdiriyor ailesine diye burda tam tersi ezilen bi erkek var dediğiniz gibi adam boşansa kurtulur en azından adam iyi yine gelip almış bunca olana rağmen

Hayır ben sadece babama saygısızlık olmasın diye sesimi çıkarmadım ama eşimle eve döndükten sonra aradım ve geregince konuştum ama böyle yaşadığım o olay aglamalarım sinir krizlerim aklıma geldikçe öyle üzülüyorum ki halime yani bunları neden yaşıyorum hak etmedim diyorum

Ya konu sadece çiçek değil ki soruyorum neden böyle yapıyorsun diye bizi saymıyor sevmiyor diyorlar eşime bakıyorum bir terbiyesiz lafı yok hareketi yok eşime soruyorum o da diyor ki baban beni küçük görüyor ne zaman konuşmaya çalışsam hep laflarımı hareketlerimi küçük görüyor diyor şaka yapıyorum alınıyor diyor bende ciddi olmaya karar verdim diyor onada hak veriyorum ciddi oluncads bizi saymıyor vs oluyor

Ses çıkarmak saygısızlık değil lütfen kendi haklarınızı korumayı öğrenin yapmayın şöyle sınırları çekin . Siz o haddi vermeseniz bu şekilde davranamazlar. Düşünün ki bu olayın üstüne eşiniz gururuna yediremedi ve sizi boşadı . Mutlu mu olacaksınız böyle bi babayla ? Anlattığınız kadarıyla size kök söktürür . Bu ihtimalleri de düşünüp sınırlarınızı çizin yoksa sonunda eşiniz bi sabreder iki sabreder ve boşar

Babanız kendi kendine tribe giriyor sizin bu saatten sonra yapacağınız en hayırlı şey bu konu unutulana kadar eşinle aileni bi araya getirmemen . Yoksa daha çok tatsızlık çıkar . Madem eşin iyi ondan razısın sahip çık evliliğine

Evet haklısınız bu olay üstüne eşimle eskisi gibi mutlulugımuzsan şımarmalırımız ve cinsel hayatımız olmadı bana dokunmadan duramayan adam dokunmaz oldu o kadar zoruma gitti ki yeni yeni toparlıyorum şükürler olsun

Buraya yazmamın sebebi diğer uygulamada kimseyle konuşamadım bu durumu kimseye de anlatamadım sadece çok yalnız kaldım kendimle savaş verdim sizinle dertleşmek istedim bu kadardı
Aileniz haksız baban ve kardeşin.
Baban birde çok ağır küfür etmiş eşine hemde sebepsiz yere eşinin bir kabahati yok bunları dinleyip yuvanı yıkma boşuna eşinin arkasında dur.

Ben eşimden razıyım ailemle bir araya gelmeleri imkansız artık

Adamın gururuna dokunmuş o yüzden ve bence bu olaya morali bozulmuş baya bi . İnsan üzgün olunca ne cinsel hayat kalıyor ne bi şey ama olayı burdan döndürecek olan sizsiniz bi süre eşinizi alttan alın mutlu olacağı şeyler yapın en azından size olan mesafesi kalksın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…