Kızlar sanki bu olay çok psikolojimi bozdu gibi hissediyorum size anlatmak istedim

Ailenizin bahanesi çok saçma. Canları sıkılmış çatacak biryer aramışlar sizi bulmuşlar.Ben olsam birdaha konuşmam. Bunu yetistirende anneniz kusura bakmayın.Ne var almadiysanız insanlık hali unutulabilir ama o küfür asla unutulmaz.Ben okurken utandım babanız söylerken utanmamış.Bence aileniz ya tamamen hastane sürecini üstünüze almayı bekledi ağam paşam diyip dört dönmeniz bekledi yada başka dertleri var.Kesinlikle özür dilemeden görüşmeyin.Bunun birde tersini size yapıldığını düşünüp kararınızı ona göre verin.Kayınaileniz yapsa siz ne yapardınız?

Ben ne okudum yahu .Babanız hastami yada ailecek bir gariplik var sizde. Eşinizin hiç suçu yok. Ama aileniz garip. Ne demek silah al gel bilmem ne. Dağ basindami yaşıyorsunuz. Sizin yerinizde olsam uzak dururum toksik ortamada eşimi sokmam. Babanız bir anlık sinirle eşinize zarar verecek kapasitede biri belli ki

Yahu asıl eşiniz haketmemis olayı yaşayan eşiniz. Ana avrat küfür edilmiş adama siz hala babama saygısızlık olmasın diyorsunuz. Babanız saygıdan haberdar mi acaba

Kız kardesiniz, babanız hatta hastanede yatan annenize kadar çok enterrsan tipler

Siz bilmiyormusunuz aileniz eli boş gelme olayına bu denli tepki verecegini ne yasarsam yasiyim bisey almadan gitmemeliydiniz o halde veyahut anne boyle boyle oldu diye izah etseydiniz de milleti arayip yetistirmeseydi bari

Esinizin uslubunda da laubalilik sezdim biraz nereye yaaa / konusmak icin cocuk gibi ne cagirip duruyorsunuz şeklinde konustugu icin bana biraz kaba geldi tavrı ama genel bakacak olursam tüm sacmalik sizin kendi ailenizde

Tamam eklerseniz çok memnun olurum

Pardon da benimle neden evli kalmıyor eşime karşı bir yanlışım mı olmuş ki benimle evli kalmıyor napsın kalksın seninle mi evlensin
Vallla muhakeme yeteneği olmayan biriyle evli kalmaktansa tek yaşaması daha güvenli. Bir gün babanizin bicagina kurban gidebilir. Adam resmen ailenizden şiddet görmüş ötesi varmi

Bence daha önce de böyle cagirilmis damat kişisi ondan bu tepkiyi vermiş olabilir. Ortada en normal damat bence

Babamda onun verdiği cevaba karşı sinirlendi ve o tepkiyi verdi ama keşke bu raddeye kadar gelmeseydi

Hayır canım bu kadar tepki vereceğini düşünemedim çünkü gereken açıklamayı yaptım kusura bakma elimiz boş geldik aceleden çıktık dedim

Kim haklı,kim haksız diye soruyor musunuz bir de?Eşinizle aranız nasıl bilmiyorum ama adam onca hakarete, rezilliğe rağmen elinizi birakmamis.Anlasilan ailene çok taviz veriyor ve eşinin hakkını resmen yediriyorsun.Yazik günah adama.Senin ailem sorunlu hem de ciddi ciddi sorunlu.Eşinizin Allah yardımcısı olsun.

Nasil manyak bir aileniz var yahu?! Adam eli bos gitti diye bicaklayacak yani baba. Memlekette akilli adam kalmamis.

Tövbeler olsun estağfurullah ben ne okudum ya, ailede bir tane normal insan yok. Eşine üzüldüm yazık adam nereye düşmüş.

Böyle bi konudan bunlar yaşanıyorsa evlilik hali ciddi bi konu olsa pıçağı yiyecek damat haberi yok. Şok oldum

Rezil bir aileniz var.Ortalığı karıştıran kız kardeş,iğrenç bir baba.Bu insanlar bir günde böyle olmaz.Ailenizi hiç mi tanıyamadınız?

Aileniz haksız ben de elimden geldigi kadar boş gitmeyi sevmem ama nadiren boş gitmişligim vardı.İnsan unutur bazen almayı veya o an üstünde para yoktur yada dalğın olupta almaya bilir.Ama senin ailen baya abartmış özellikle baban kardeşin eşinin yerinde olsam bir daha asla ailenle görüşmezdim ben

Çok yüz göz olmuşsunuz, bu olaylar bi anda alevlenmiş olamaz belli ki önceden bazı sorunlar oluyordu muhtemelen patladı babanda .. hiç bir kayınpeder kalkıpta kızının eşine a.. kodğumun oğlu demez ve diyemez. Diyorsa 1.2.3.4.5 kez bişeylere şahit olmuştur.

Sen annenle babanla olan olayları yansıtmayacaksın. Yansıtırsan evde tartışırsınız.

Tartışırsanız senin anan benim anam olayı başlar her haltı oda ailesine danışmaya başlar örneğin davet edilme olayı…

Gitmek istemediğiniz yerlere gitmeyin ve davet edildiyseniz olaya kayınvalide müdahale ediyorsa direk kayınvalideyle konuşmanız gerekir ben olsam o şahsin numarasını alırım teşekkür ederim davet etmişsiniz annem rahatsız gelemicem der kapatırsınız başka zaman dersiniz. Mazeretiniz var .. ama eşiniz kalkıp bunu ailesine söylemesi büyük ihtimal annen baban çok yanlış yapmış.. bizim bütçemiz kısıtlı olsun olmasın ailem bi beklentiye girmiyor mesela anne babalar böyle beklentilere girmemeli. Çiçek evet mantıklı olabilirdi onu da eşin düşünecekti kız kardeşin haklı bu konuda ağzına kadar memleket çiçekçi dolu bitene ufak çiçek alınır. Aceleye geldi diye bi şey yok nereye yetişiyorsunuz sanki.

Konunun başında okumaya başlayınca sakin sakin okurken bir kısımdan sonra oha bu ne dedim.
Öncelikle ben sizde ve eşinizde problem görmedim unutulmuş Ve ertesi güne telafi edileceği konuşulmuş özür dilenmiş. Kız kardeşin yılan sanırım. Çiçek almadı diye kendine hesap aç boşan diyen baban her gün eve çiçekle mi geliyordu adam ruh hastası bence. Bazı insanlar kızımı verdim istediğim gibi konuşurum hakkı görüyor kendinde baban da öyle. Sen neden kocana bu kadar saygısızlık yaptırdın ki ? Ben olsam çıkar giderim gelmem de bir süre ailemin yanına. Kocamdan özür dilemeleri gerekir. Adam bir şey yapmamış bir suçu yok gördüğü şeylere bak öldüreceklerdi adamı boşu boşuna.

Babanlar haksız tabiki
Bu ne be
Kocanı el birliğiyle öldürteceksiniz
Adam hala seviyorum demiş almış götürmüş seni

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…