Kızlar sanki bu olay çok psikolojimi bozdu gibi hissediyorum size anlatmak istedim

Hastaneye ziyaretine gidiliyor işte saymış damat gitmiş geçmiş olsuna
Ne yapacakmış annen çiçeği alsın şimdi çiçeği turşusunu kursun
Baban sanki her gün çiçek götürüyor adam hastanede bile kalmamış
Annen karıştırmış ortalığı
Babanı gazlamış
Kız kardeşin de az değil
Ama sen de onların etkisindesin
Kocan kaçıp kendini kurtarsın bari

İşte sürekli erkeklere ailelerine saydırıyoruz eşlerini savunmadıkları ezdirdikleri için , şu ailenin yaptığına bakın hâlâ eşinin babama saygısızlık olmasın demesine bakın. Huhu saygısızlığın alası kocanıza yapılmış hanımefendi neden izin verdiniz ?

aileniz çok terbiyesiz ve hadsiz herşeyden önce...

valla tam doğru analiz....

Oha nolmuş öyle ya

Baban ve kızkardeşin tam örtük karıştıran tipten

Ne çicekmiş arkadaş tamam alınsın ama hastaneye eli boş gitti diye bir insanoğluna da bu yapılmaz

Allahım hayırlı insanları çıkar evlatlarımın karşısına

Sırf eliniz boş gittiniz diye mi oldu bütün bunlar?
Babanız hasta, insan durup dururken damadına küfür eder mi? Hepsinden uzak durun.

Keşke eşiniz hastaneye bi çuval bk götürse aileniz onu da haketmiyor ya

Baban kardeşin ve annen ucu kadar tuhaf insanlar daha görmedim. Annende yememiş içmemiş boş gittiginizi kardesinemi yumurtlamis. Bı çiçeğe corbaya kadar düşmüşler mi . Tamam yıl olabilir boş gidilmesi ama adam zaten telafi edecekmiş bıçak cekmeler silah aramalr ne kadar saçma sapan insanlar.

Ne saçma bir aileniz var. Siz de oradaymışsınız hastaneden ayrılınca alışveriş Yapıp tekrar gidip bıraksaydınız. Geçse de bı market vs bukunurdu kantin. Ama aileniz baya zekadan yoksun sacmalamış

Açıköğretim sınavınız nasıl geçti acaba, merak ettim bu Türkçe ile verilebiliyor mu sınavlar. Neyse anladığım kadarıyla yazıyorum, anneniz, babanız, kız kardeşiniz, amcanız kısacası sizin aile hiç normal değil. Korkunçlar hatta. Boşanırsanız eşiniz kurtulur. Yok ben seviyorum boşanmam diyorsanız da elinizin gönlünü alacaksınız ve ailenizin ona böyle davranmasına izin vermeyeceksiniz. Ailenizle aranıza ciddi bir mesafe koyacaksınız.

en doğru çözümü söylemişsiniz aslında...

günlük entrika dozumu nihayet aldım teşekkürler. bence eşini de alıp ailenin evinde iç güveysi yaşamanız lazım, bütün sorunlar çözülecektir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…