Kız kardeşim

Tabi aynı olmaz benim mahallemde lan dedi diye 17 yaşında bir genci öldürdüler, uyuşturucuya başlamak istemeyen bir genci döverek öldürdüler, oturduğum mahallede silahlı çatışma çıktı, 13 yaşında biriyle flört ettim diye başka bir ergen tarafundan aileme söylemek tehdidiyle karşılaştım, sen belki çok temiz bir yerde büyümüş haber dünlememiş gazete okumamış olabilirsin ama bazı gerçekleri herkes gayet iyi biliyor, konu sahibi de kardeşinin hayatına fazla burnunu sokmasın annesi babası bile 18 yaşında bir gencin tlfnunu karıştırmamalı

Hatta canim istese bu yastata koyarım istediğim resmi Watsap profili birşeyin belirtisi olarak ele alınmamalı insanın ruh hali ile bağlantılı değil yaptığı her eylem

Ya biz lisedeyken sınıf arkadaşımıza sinir olduğumuzda veya komşumuza en fazla surat asardık . Şimdi herkesin elinde full anonim takılma imkanı var. Fotoğrafları çıplak bedenlere şoplayıp tüm sınıfa yayıyorlar ( yakın zamanda oldu )

Nasıl Facebook yaşlılara kaldı , Instagram Twitter bizim nesile kaldıysa , discord telegram Gibi full anonim uygulamalar da z kuşağına kaldı.
Buradakiler onu idrak edemiyor. Her ergenin telefonunda olan uygulamalar bunlar ve tekrar ediyorum bu mecralarda full gizlilik esas şikayet durumunda dahi bulunamıyor.
Orada ne zorbalıklar dönüyor.
Gel de laf anlat bu pembe pıtırcıklara.

Gsgsgsgsgs hahahahahahahaa sen olayı öyle çok yanlış anlamışsın ki.

Herkes herşeyi idrak ediyor bahsedilen kişi 12 yaşında değil 18 yaşında, başka şehirdeki evli ablasının tlfn karıştırmasıyla ona sahip çıkılacağını sananlara gel de anlat
Açık iletişimden anlamayan herkesin işi elbette zorbalamak olacktır kız yine sakinmiş de sen kimsin benim tlfnumu kurcalıyorsun dememiş

Sen çok doğru anlamışsın
Hayatım benim alanım özel alanım ergenler ve işledikleri suçlar. Bu arada ben ekmek paramı suçlularla muhatap olarak kazanıyorum.
Bugün olan gözaltılar var ya discord kapatılması vs bizzat bizden istenen rapor üzerine oldu gözaltılar. O sebeple gençken sevgili olduğun 2 kırodan örnek verme bana.
Çünkü sen bilmiyorsun ben biliyorum. Sen değil ben bu işi yapıyorum. Benim mesleğim bu. Bu da bugün ilgili hukukçu gruplara yazdığım mesaj mesela. Yani konu tam olarak dümdüz benim alanım

Eklentiler

• IMG_1802.jpeg
    144,4 KB · Görüntüleme: 42
Madem çok biliyorsun pylaştığın ss’ler yasal mı? Paylaşmak yani?

Sen bilmiyorsun ben biliyorum diyen biriyle konuşmak anlamsız sen beni tanıyor musun? Ne iş yaptığımı biliyor musun? Başka cevap vermicem sana iletişim bu değil, ben biliyorum sadece diyen biri gelişemez bilgin olsun, iyi günler

Akvaryumu daralt balıklar birbirini yer akvaryumu büyüt balıklar uslu uslu kavgasız yüzer.Bu deneyi yapmışlar.Korumak nereye kadar birey olanı bu koruma nerde ne zaman biter.İş onu bunu yasaklamaya gelirse bu çözüm değil hiçbir zamanda olmalı.Hetkes aklını bı yerdekullanmak kendini koruyup kollamak durumunda kötü şeyler yeni olmuyor hep vardı.Kim kimi sıkıp baskı ile bir olayı çözmüştür ki ancak daha kötüye iter hepsi bu

Yalnız cevap verdiğiniz haber dinlememiş gazate okumamışsın dediğiniz kişi avukat. Yani direk madur olan kişilerle muhattap olacak meslek grubunda sizce kaç dava almıştır? Bazı gerçekleri herkes bilmiyor işte birde başka göz ile yorumlamayı deneyin, başka bakış açısıyla burada bir şey anlatmaya çalışıyor ve özel hayat güzellemesi yapmanız çok saçma şuanda.
Konu sahibi anne baba değil abla, o yüzden 12-17 altın yaş çağında ebevynlik yapamazdı şimdi muhtemelen gündemden etkilendiği için bir şeyler yapmak istiyor, korkuyor sadece yöntemi yanlış. Yapması gerekiyor mu? Bence evet.

Evet. Yasal çünkü ben bir hukukçuyum ve dosya benim hazırladığım suç duyuruları. Alenen açık. Var mı bir sıkıntı ?
Bilmem var mı yok mu, ben bilgi istedim yasal mı diye meraktan

Hakimim

Zaten burda yaptığı yöntemin yanlış olduğu eleştiriliyor ya, kimse kardeşinizi çocuğunuzu umarsızca salın demedi

Kontrolü sağlayanin yasakladığı şeylerde kişinin Anayasadaki kişilik haklarına özgürlük alanına müdahale varsa bu suçtur.Bunu yapanın hayata geçirenin hukukçu olması birşeyi degistirmez .Konuda endişeli bir abla var orası ayrı.Ama her insanın Anayasa korunmuş hakları var bunu okuyup bilmek önemli.Yasalar kişilerin meslek statülerine bakılmaksızın herkese eşit uygulanmak zorunda .Bunun aksi durumlarında Avruoa insan hakları mahkemesine kadar hak arama yolunu açmış Yargıtay .Her neyse inşallah kız kardeşi hep iyi seçimlerle yol alsin iyiyi kötüyü ayıracak muhakeme yeteneği gelişmiş bir yetişkin olsun.Yoksa onu koruyamaz kimse ölene kadar.Bu bilinçte insan yetiştirirsek sorun kalmaz zaten.Kiz kardesinizde bu bilinçle yetistiyse zaten uyaricilari aklın muhakemesinden geçirerek yol alır.Baska yoluda yok bu işlerin

Online hukuk mezunu olunca ben…

Zaten burda yaptığı yöntemin yanlış olduğu eleştiriliyor ya, kimse kardeşinizi çocuğunuzu umarsızca salın demedi
Tamamda konu sahibi ben telefon karıştırdım hadi beni alkışlayın demiyor ki, kardeşime nasıl ulaşırım bi yol bulamıyorum diye akıl istiyor?
Şuana kadar yaptıkları yanlış oda buna okey ama ne yapabilirimi soruyor zaten. Özel hayatına girme demek mi şuan çözüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…