Kıskanç Eş

Şimdi okudum iki konuyu da pes pese,yemin ederim sabah sabah barut fıçısına döndüm.
Bir sey yazsam banlanicam. Senin yazdiklarina aynrn katılıyorum diyerek susayım en iyisi.

Ya ben size hem üzüldüm hem de çok kızdım hemcinsim olarak.cok küçük evlenmişsin hadi okey neden adamı daha tanımadan çocuk yapiyorm.hadi 1 tane yaptın neden 2 .çocuk.adami goruyosb şiddet var.kardes kardeş büyüsünler diyosun da nasil ortamda buyuyorlar hiç dusunmuyo musun.? Hadi sen cahilsin basında anan babanda babanda mi yok seni uyarsın kol kanat gersin.valla hem üzüldüm hem de çok kızdım ya

Kib leme mi bekliyorsunuz?

Tehdit mi bu şimdi benden uzak durmanizi bekliyorum polemik istemiyorum, hele sizin gibi biriyle, ilk siz bana sacma sekilde saldirdiniz, uzak durun benden

Etrafımda yeterince var sizden bari burda huzur verin

Tehdit mi bu şimdi benden uzak durmanizi bekliyorum polemik istemiyorum, hele sizin gibi biriyle, ilk siz bana sacma sekilde saldirdiniz, uzak durun benden

Etrafımda yeterince var sizden bari burda huzur verin
Her istediğinizi yazın hakaret edin sonra benden uzak durun öyle mi?
Evet uzak duralım , bilmukabele sizin gibi biriyle anlaşmaya çalışmak gereksiz.

21 yaşında iki çocuk neyine .....

kocanın aklı o yönde çalıştığı için eğil bakayım falan diyor sana

kendisi o zihniyette çünkü.

yazık etmişsin kendine bir de şiddet uyguluyor ama ben de karsılık verıyorum demişsin

Bu adamda psikolojik bir sorun var bence.Bu kadari fazla cunku.Elbet cogu es giyime karisiyo ama evin icindekinede karisani ilkkez gordum vok bagnazca ve cahilce.umarim.bir an once kurtulursun yada duzeltirsin kocanı. Yerinde olsam ona soracağım soru. Madem bu kiyafetler o...u kıyafeti ise ben bekarken böyle giyinirdim neden o..u gibi giyinen biriyle evlendin diye sorardim.

Kadın için diyorum yahu 21 yaşındaki kadın için. Yoluna bakması daha kolay olacak adımlarını daha doğru atacak. Evlatlarını hata görsün ya da elaleme örnek olsun diye mi çocukların hata olduğunu kabul et diyoruz. Ayyy lütfen ya beni etiketlemeyin. Şu an yanlış sözler söyleyebilirim. Anlamak bu kadar zor olmamalı. Lütfen.

Offf siz alıntılamayın o zaman bu ne ya! Siz de bana göre anlamıyorsunuz bu kadar!

Offf siz alıntılamayın o zaman bu ne ya! Siz de bana göre anlamıyorsunuz bu kadar!
Siz alıntıladığınız için lütfen alıntılama yapmayın dedim.
Şu an ezecek, aşağılayacak şeyler yazmam için beni kışkırtıyorsunuz. Öyle ünlem kullanarak benimle konuşamazsınız.

Bir ortamda karşılaşsak karşımda ezilip büzülüp rahat oturamayacak bir insan konumundasın kalkmış bana ünlemli filan konuşuyor yavaş:)

Kişi kendinden bilir işi...Eşin kendi nasıl bakıyorsa kadınlara baska adamları da kendi gibi sanıyor.Bunu yüzüne çarparsan hiçbir şeyine karışmaz diye düşünüyorum

Kalbimden geçenleri aynen söylemişsiniz. Çok teşekkürler.

Büyük hatalar yapmış konu sahibi ama bizden de şu an yardım istiyor. Kalkıpta 2 çocuk yapmışsın, neden evlendin o yaşta gibi şeyler söylemeniz sana müstahak demekle aynı. Hem sana müstahak şeklinde konuşup sonra da karısını döven kocaları eleştriyorsunuz? Sizin de o karısını döven kocalardan ne farkınız kaldı?
Elbette konu sahibi çokça hata yapmış ama bizim bir şekilde yol göstermemiz lazım. Düşene birde biz mi vuralım? Şu an sizin yaptığınız düşene vurmak olmuş.
Konu sahibi sana gelince 18 yaşında evlenerek çok büyük bir hata yapmışsın. Bence senin eşin evli olmadığınız dönemde de böyleydi ama aşktan gözün görmemiş olabilir. Şu an sıkışmış durumdasın. Tek çaren ailen. Bir şekilde aileni arkana alman lazım.

Ezilip büzülmek konuşamamak siz kimsiniz?

evet anında geri girecekler kızın rahmine, hiç olmamış gibi olacaklar böylelikle.
cevabım tatmin edici oldu mu saldırgan hanım?
Şu an ki durum üzerinden çözüm lazım dimi?? Neden çocuk yaptın madem kötüydü kocan.. ee olmuş çocukları napsın zamanı geri mi alsın.. şu anda çocuklar ile birlikte çözüm yolu bulmak için konu sahibi konu açıyor..

İnsan küçümsemek eğitim durumuyla birilerini vurmak çok yanlış biliyorum ama dayanamayacağım.

İlkokul lise mezunu ev hanımlarının fikrileri sabit katiyen değişmiyor( kendini geliştirmiş, dünya görüşü mahallesinden ibaret olmayanları tenzih ediyorum) . Sürekli bir yerden yakalayıp doğruymuş fikirleri gibi savundukca çoşuyor. Eeee olan olmuşşş o zaman çocukları napsın diyor. Hadiii buna cevapp ver hadiğğğ diye bekliyor üstelik içten içe diyor oovv nasıl sordum ama haa bozuldu kaldı bunu yaparken üstelik Kendisinin bir fikri yok. Sorsak sizce ne yapsın. İki lafı bir araya getirip ifade edemez.Yemin ederim ellerim titriyor sinirden. Israrla bunu diyor ve çok emin fikirlerinden eee çocukları ne yapsın. Sence ne yapsın? Hatalarından ders almasın mı?

Lisans ,yüksek lisans, doktora mezunu olan öğretmen, doktor, avukat, diş hekimi vb meslek grupları ,aklı vicdanı hür okumamış veya okumuş ev hanımları ise bir şekilde elinden tutmaya çabalıyor yanlış yapmışsın ama ayağa kalkabilirsin hatalarını kabul et ve yoluna bak herkes senin yanında olur diye öğütler veriyor. Çocukları yaptın tüh bak işte gördün mü başına geleni oh olsun demiyor. Bak olay böyleyken göremeyip çocuk yapmışsın ve yanlış bir durum olmuş ama bunu toparlama hayatını düzeltme imkanın var ve lütfen bunu yap diyorlar.

Lütfen ya gerçekten lütfen. Yalvarıyorum böyle yorumlar yapabilen kadınlar olmayın. Israrla hımm hadi bakalım bence senin dediğin yanlış hadi bakalım ( iç sesi diyor ki oovv ne bozdum yani benim fikrim doğru senden bakış açısı ovv siz kimsiniz )

Siz toplumla varsınız. Bu anlayışsızlık beni çok korkutuyor.

Evet sordum cidden hayırdır size mi sordum? Niye çocuk yaptınız diye çözüm odaksız sorular sorulması daha anormal.
Niye cocuk yaptınız sorusu ne kadar anlamsızsa bunu kabul edince ne fayda sağlayacak sorusuda o kadar anlamsız. Burda sorun cocuk sahibi olması ya da bunu kabul etmesi değil ben bunu saçma buldum hatta gereksiz bir soruydu kabul edelim lütfen size saldırma amacında değilim burada amacımız bi şeklide yardımcı olmak böyle sorulara takılmaya gerek yok polemik yaratmanında anlamı yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…