Kimseyle flört edecek gücüm kalmadı lütfen tavsiyelerinizi paylaşır mısınız

12 saat uzaklıktaki erkekle olması gereken sıklıkta görüşemeyeceğin için onu zaten tanıyamayacaktın, arada kimse de yok bilgi verecek ondan bahsedecek… daha 26 yaşındasın böyle kumar oynamana gerek yok. Çevrende kimsenin olmamasını anlıyorum. Doğa yürüyüşü, sosyal sorumluluk projesi tarzı gruplara katılabilirsin. İnternetten tanışacaksan da aynı şehir, 2 saat mesafe falan düşün. Şunu da yazmadan edemeyeceğim duş muhabbetinde bir sorun yok (ki gayet de hımmm bak sen modunda biriyim ben bile yanlış anlamadım)

Anlamadığım için soruyorum, ilk defa buluştuğunuz tanımadığınız adamı evinizde mi ağırladınız? Duşa gir diyor da neredesiniz o an?

Teşekkür ederim vakit ayirdiginiz icin

Rica etsem tekrar okuma şansınız olur mu? Hepsi telefonda oluyor bunların. Teşekkür ederim şimdiden
Ben yan yanasınız zannettim pardon. O zaman duş konusu sapıkça değil yani rahatlayın diye demiş.

Ne anlattım saniyorsunuz anlamiyorum ki, defalarca dedim muhabbet siyasete bağlandı diye zaten. Kendi istediğiniz gibi şekillendirmeyin olayı kafanizda, tahmin yürütmeyin sorun o kadar ilgiliyseniz belki faydası dokunur.
İkinci gün o mesaj atmadıysa sen neden atmadın? Beklentiye girmişsin işte. Keyfin yoktu nasılsın diye mesaj bekleyen aranma bekleyen sizsiniz. Bir de madem hızlı olsun istiyorsunuz siz arayıp sorsaydınız.

Bu arada hızı gidin atın boku seyrek düşer dikkatli olun?

Ya ben normalde çok hikaye atan biri değilim günde 2 hikaye atıyordum mesela bunu da mı anladı arkadaş? Vermeseydi cevap ne diyeyim o zaman artık, bana onun heyecanı da tatlı gelmişti. Dertleştik derken de ben bir şey anlatmadim keyfim yok yürüyorum dedim, şarkı attı, oradan siyasete bağlandi vs. Yine de dikkat ederim teşekkürler

Beklentiye girdiğimi reddetmedim ben, ayrıca o mesajı da size atmadim, geneldi. Keyfin yoktu mesajini beklememin sebebi dün gece yanlış anlaşılan mesaji var ortada, çıkış yapmışım adama "uyu hadi sen bunu da benden bilirsin" diye. O an bile zorlamasina rağmen detaya girmediğim derdimi sorsun diye değildi o.

Mesaj atmamamin sebebi de demin dediğim gibi, bazı mesajlar bana kaba geldi ve ben belli ettim. Aynı durumda onun yerinde ben olsam ya diyaloğu keser ya da işte iyi misin vs bir şey sorardim, benim için o kadar garip bir aura oluştu ortada. Ben kimseye duşa girsene, kendimi anlatamiyor muyum diyemem çünkü böyle bi dünya yok bende. Ne amaçladigini anlamadığım için yazmadım yani. Sonuçta o çıkışları yapan ben değilim ki fıtı fıtı muhabbet ettim ben

Bu kadar hasar almış olmama rağmen hala ensem kasıldı lafindan sonra duş al tavsiyesini sapikca görmemek için uğraşıyorum. Nitekim onu oyle yorumlamadim da zaten ama. yani böyle işte
Yani biri bana da ensem kasildi deseydi duş al ılık havlu ile pres yap derdim.

Bu kadar hasar almış olmama rağmen hala ensem kasıldı lafindan sonra duş al tavsiyesini sapikca görmemek için uğraşıyorum. Nitekim onu oyle yorumlamadim da zaten ama. yani böyle işte

Yok, o lafı ben de art niyetli yorumlamadım. ılık duş al denir ensem kasıldı diyen insana, ne denir yani.
Ne yapalım, hayat bu, ilişkiler kura kura öğreniyoruz büyüyoruz.
Ama dediğim gibi, yaşadığımız olumsuz durumların faturasını hayatımıza girenlere kesersek belki de çok güzel olacak bi ilişkiyi ellerimizle sabote edebiliriz. İnsanlara hemen güvenip bodoslama bağlanmak da tehlikeli, paranoyakça davranıp aşırı beklentilere girip boğmak da hata. Arada ince bi çizgi , çok hassas bi denge var. Bunu da anca ilişki kurarak öğrenebiliriz.

Fazla kaptiriyorsun kendini. Sanaldan değil reelden arkadaşlık edin.

Gece yarısı 1. Duşa gir öneri olabilir 2.duşa gir fik fik hayalidir iş atmış karşılık alamayınca 12 saatlik yola değmez demiş ısrarcı olmamış basit bi denklem.
Ben de 1.yi oneri ikinciyi dediğimi yap yorumladım ama konuyu verdiği cevaplari okumadım. Kudranin dediği de mantıklı. Sıkılmış adam amaan git de uyuyam demiş

Teşekkür ederim dikkate alacağım her yazdığınızı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…