Kimseyle flört edecek gücüm kalmadı lütfen tavsiyelerinizi paylaşır mısınız

Yani güç yoksa ya da isteksizlik varsa o zaman bunu karşı tarafın hiç bilmemesi lazım, bu insanın sinirleriyle oynamaktan başka bir şey değil açıkçası, ama dediğim gibi kendime verilen ücretsiz bir terbiye eğitimi olarak görmeye çalışıyorum bunu Bir arkadaş 26 yaşında daha ciddi ilişkiler kurman lazım demişti, hala unutmadım, bize gelen de bu yapacak bir şey yook

Yazasınız arayasınız buluşasınız gelmiyorsa hoşlanmıyor olabilirsiniz

Ben de eskilerden devam ediyorum valla.hiç yeni birini tanıyasım, görüşesim gelmiyor.

Sizden beklediği perperişan ,beklenti dolu, yapışmalı hareketleri göremeyince egosu zedelenmiş belli aslanları iyi tanırım. Moralim bozuk diyip giderek sizi yemlemiş şimdi oltayı çekmeyi bekliyor. YAZMAYIN. Burda bence size 2 yol ayrımı öngördüm. Birincisi ya size hep böyle git gel olta atıp ilginizi kabartıp gdip dönünce sizi istediği gibi bulamamanın ezikliği ile kafanızı karıştırıp sizi toksikliycek ki gidişat bu yada siz ya adam gibi konusuğ bu hareketlerin bana hitap etmiyor böyle davranış ve muamele istemiyorum diyceksiniz o da sizi dinleyip ciddiye alacak(ki zor)yada ayrılacaksınız. ilişki desen değil flört desn değil alttan pasif laf sokmalı tuhaf bir iletişim. Layıgınıaz bu mu? Size yaptıgı şey dark manıpulation dediğimiz tehlikeli birşey.

Benim susmakla ilgili ciddi problemim var inanır mısınız gerçekten bu olayda onu deniyordum yoksa ben önceki muhabbeti de yeniden yazmaya yüz bulabileceği şekilde bitirmezdim ama bir diyaloğum da insan gibi bitsin hep kavga olmak zorunda değil dedim ve sonuç olarak bu oldu. Engellemeden önce iki üç kelam ettim tabi de kafama vurursunuz diye söylemedim. İnsanlarin davranışlarının yaşla meslekle alakası olmadığını öğrenemedim ama daha sanırım gerçekten gülünç değil mi 32 yaşında bir avukatın şunları yapması? O diyalog varken herkes whatsapptan çıkmadan cevap yazdı birbirine, ne oldu niye moralin bozuldu yani? Zaten ara dememin sebebi de mesajlaşmada bir şey yapmaya çalıştığını fark etmemdi, aramada ben bam bam konuşunca en kötü susup kalır diye düşünmüştüm. Arkadaşlardan biri de konuştuğu kadınlardan birisin sadece diyince benim beynim yandı çünkü biz bu arkadaşla görüşme planlamıştık, ben istesem bile onla konuşuyorken başkasıyla konuşamam çünkü o kişi de görüşme isteyebilir ve kalbim daha bu kadar kartlaşmadı yani iki insanla üst üste görüşmek istemem ben. Birisiyle görüşürsün olmaz bi nefes alırsın ondan sonra kendini hazır hissediyorsan. Sizi de bekleyemedim yani merak ediyordum cevabınızı ama tepem attı açıkçası ve moralim de bozuldu artık

Hayatta bazen yaşadıklarımız geçiş sınavıdır hep benzer sonlar yaşıyorsanız deneniyorsunuz. Güzel tepki koymuşsunuz nacizane geri dönüş tavsiye etmem. Bizler kadınız kimsenin egosuna hizmet edemeyiz onlar bize edecek. Bundan sonraki ilişkinizin doğru ilişki olacağını düşünüyorum

Size de vakit ayırdığınız için çok teşekkür ederim konu durgunlaşmışken de sizden yardım alabileceğimi hissetmiştim. Umarim, güzel günlerimiz olur hepimizin

Siz ne çok kişiyi deniyorsunuz? Her konuda farklı bir örnek.doğru insan yerine skor peşinde mi koşuyorsunuz acaba? Yanlış anlamayın belki kendiniz bile farkında değilsiniz.bir ilişkiden hayır gelmeyeceği çok erken anlaşılıyor bana kalırsa.sürekli bir macera arıyorsunuz.hani ben doğru insan mıyım? Ona da bakmak lazım derler ya.ben de öyleyim ama kimseden bana sevgili olmasını beklemiyorum.günlük eğlenme amaçlı görüşüyorum.

O da benim adım atmamı istiyormuş öyle dedi . Ama adım atınca da sallamıyor:)
Kadınlar bence adım atmamalı.erkeklerin ön ayak olmadığı bir ilişki bence yürümüyor.hiç bir erkek de kadından beklemez.olsa olsa eğlence isteyip, ego kasıyordur.bu yaşa geldim bunları düşünüyorum.

Adım atıyor ama devamı gelmiyor. Bir gün konus haftalarca iletişime geçme şeklinde . İlişki bile değil

tam cevap verecektim sorularına, sonra nickini gördüm cevaplamaktan vazgeçtim :)

Engelli listesinde görmek istemediğim için adamın engelini kaldırdım artık fark etmez bişey diyecek olan zaten derdi diye. Kaldirdim engeli arkadaş yine hikayeme cevap verdi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…