Kilo veriyorummm

Ouwww süpeeerrrr :) zumbaya devam et kiloda da degısıklıgı gorrsun bak :) bende bugun yogrt zerdecal ve zencefıl karısımı yogrtla aksam yemegnı kapatmıs bulunmaktayım :) subat sonunda en azından 69u gormeliyim

Ayy evet ya benim hedef de subat sonu 69.9 bile olsa 6 li rakamlara dusmek.zumbanin suresini arttirirsam belki gorebilirim.yuruyusten cok daha fazla kalori yaktiriyor cunku.sadece ilk gunun sonunda diz kapagim agridi.sakatlanirim diye korktum.o yuzden baslarda sureyi kisa tutuyorum.

Direk arttırma vucudun alıssın daha sonra kendn arttorıyosun zaten yetmıyor :) tartılmadın daha dimi.sakın tartılma persembe gunu bomba gun senn ıcın :) benm hala adet suruyor.sanırım fazla cıkarım karnım hala şiş.

Bugun sadece zumba yaptim.hedefim yarim saat 40 dak.falandi.40 dak.oldugunda hala yapmak istoyordum.1 saat yaptim.simdi dinleniyorum.cok zevkli gercekten.tartilmadim.zaten 2 gun kaldi.zumba bu sure icerisinde yeni yeni etkisini gosteriyordur diye umit ediyorum.persembe surpriz olacak bana bakalim.fazla cikarsan nasil olsa adetten.yapilmasi gereken herseyi yaptiktan sonra yaglar gider nasil olsa.arada durmus gibi yapsa da bir anda hizli bir sekilde gidiyor.gecen hafta bak ne guzel verdin.ben simdi su 74 den bir kurtulup 73 lu kilolari gorursem super olacak.

Aynen canım ama işte bu hafta gercek kilomu goremicem ona canm skkn.adet de olsam tam gaz devam tabıkı 70ler yeterince bıkkınlık verdi 69u gordukten sonra daha cok hırslancagımı biliyorum.kendımı daha iyi hissedicem.kendime söz verdim hayatımda 5li rakamları hc gormedm yanı en son gelişme cagındayken.58i de gorucem bırakmıcam.sonunda kazanacagımı biliyorum niye cabalamayayım kı.

Adet oldugumda ben 1 kiloya yakin fazla cikiyorum tartida.senin ne kadar oluyorsa o kiloyu cikart tahmini kilon olsun.ben de merak ederim acaba gercek kilom kacti diye.ama ayda bir mecburen boyle olacagiz.daha kac adet boyle gececek.bugun 1 saat 20 dakika spor karisimi yaptim resmen:) insallah durgunluk donemi kirilmistir da 73 lu bir kilo gorebilirim.yarini sabirsizlikla bekliyorum.ama tabii bu arada yine tuvalete ciksam iyi olacak.cunku 2-3 gundur yine bagirsaklar calismiyor benim.

Valla hc bilmiyorum adetli nasıl cıkıyorum bakalım yarın gorecegız.ben de bugunluk sporlarımı tamamladım az once nasıl terlediysem daha soğuyamadım :) ha bu arada corekotu yagını 2 gundur ıcıyorum ve sabahları tuvalete cıkabılıyorum artık. Ben fayda gordum sımdılik bakalm 1 hafta gecsın.inşallah bu haftada da bol eksiyi sen gorceksin.kalkar kalkmaz bakacagm hemen topiğe haberini bekliyorum :)

Sabah hemen tartiya kostum resmen.ama cok bekledigim gibi olmadi yine.700 gr.gitmis.ama 73 leri gormeye basladigim icin mutluyum tabii.73.7 olmusum.gecen hafta 74.4 tum.bakalim belki cmt.gunune kadar hizlanir.nerdeyse 1 hafta olacak o zaman zumbaya baslayali.

Ben de tartıldım 72.5 cıktım. Adetli oldugum için cok yada az diyemıyorum ama umarım bittikten sonra yıne 72de sayıyor olmam.

Bence cok iyi vermişssin bıde kabızlık olmasına rağmen.bağırsaklar boşalsa daha az cıkardı.

Bence cok iyi vermişssin bıde kabızlık olmasına rağmen.bağırsaklar boşalsa daha az cıkardı.

Sen bu sporlari hergun yapiyor musun?bugun canim hic istemiyor.gerci disardan geldim yoruldum bu yuzdendir.hic kimildayacak halim yok.cocuklar da uyudu tembellik yapasim var.bir de disardan corek otu yagi aldim.yarin sabah ac karnina icecegim de sen direk mi iciyorsun yoksa birseyle mi karistiriyorsun.adet olmana ragmen 400 gr eksik bence cok iyi.sen masallah diyeyim de artik bir sure boyle hizla vereceksin.bir an once 60 li kilolara dus de bana da gaz vermis ol.ay hadi darisi benim basima:)

Pazar günleri hariç hergün yapıyorum canım ozellikle zıplama yonunde.ayyy aklıma getirdin benim çörekotu yalan oldu ya dun aksam sofrayı hazırlarken masadan düştü fayansın uzerine heryer yağ daha 2 kere icmstm o kadar uzuldm ki anlatamam. Bugün akşam tekrar sipariş vericem. Ben sabahları kahvaltıdan yarım saat önce acken 1 cay kasıgı corekotu yagını ıcıp arkasından yarım bardaktan fazla elma sirkeli suyu ıcıyorum. Belki benim vücut adetliyken ödem tutmuyordur.ama umarm tutuyodur bitince 71i gormek istiyorum.Aaah ahh keske düşsem beraber düşecez inşalah.bızden baska da azimli devam eden yok senın de başaracagına eminim ben yoksa sen de diğerleri gıbı 1 yaz 2 yaz sonra puuff kaybolurdun. Azmin elinden ne kurtulmuş ki.ben100 kilodan 55e düşen ınsanları biliyorum. O kilodan onlar gelebiliyorsa bızde geliriz evelallah.

Ben de normalde cuma cmt. 2 gun yapamiyordum.bugun de yapmayinca 3 gun olmus olacak.neyse olmadi yarin yapmaya calisirim.yaginin kirilmasina uzuldum.neyse cana gelmesin de.sirke ben icemiyorum cunku ulserim var ve direk azdiriyor.umarim odem tutuyordur.benim mesela 1 kiloya yakin fazla cikar acayip siserim.insallah canim ellili kilolara kadar boyle devam ederiz.valla ben 70 lerden sıkıldım daha benim 72 var 71 var 70 var...offf...mart basina 69 u gorur muyum acaba.esimin annesi babasi gelecek onlar geldiginde bayaa zayiflamis olursam kaynanam sasirir.

Zumbayı bırakma bence cok hızlı iniyor bu tür hareketlerle.suyu ne kadar içiyorsun? Benim 3lt baZen 3.5 litre.su da cok önemli bide aksam yemegınden sonra mutlaka sade soda ıcıyorum bde sade turk kahvesi.valla uçarı kaçarı yok.bak ben 2 aydan fazla ugrasyrm 83ten geldim 1 ay da duraklama yasadım bide beni düşün nasıl bıktım 70lerden.ama pes etmedim etmicem.yazın gobegımı cekmeden cantayla gobek kapatmadan ikizlerimle doya doya fotograf cekılcem.zayıf olan arkadasımın yanında eksiklenmicem.bana da gecen gun kayınvalidem baya zayıflamıssın dedı eşim yuzun cok zayıflafı diyo tabı ben havalarda uctum bi :) ıyıce hırslandım.emeklerimin meyvelerını almaya basladım bide su adetım bitseydı.1 kg ödem mi ayy ıns benm de oyledir. Adetım btsn ertesı gun tartılcam denemiş olurum en azından ne kadar oluyor şişliğim diye.

Suyu bayaa fazla icerim.normalde de oyleyim.4-5litre oluyordur.1.5 litrelik siseden 3 taneye yakin iciyorum.bu hafta boyle oldu artik.gelecek hafta artik 5 gun yaparim.ben 10 ay once ilk diyete basladigimda 85 kiloydum.9 kilo verdim.sonra tasinma isleri uzerine cocuklar sirayla su cicegi oldular derken benim diyet yalan oldu.sonra tekrar ayni kararliligi yakalamam 10 ay surdu.2.seferde iste 77.6 ile basladim.1 aydir gidiyor ama bu son olsun.ara verip tekrar baslamak istemiyorum.tekrar baslamasi zor oluyor.benim de ailem bayaa farketti kilon diyor.ama yuzumde pek bir degisiklik yok.keske yuzum de biraz zayiflasa.hedefim 20 mayisa en azindan 60 olmak.son hedef 57 diyordum ama 55 de olabilir.sonucta sporla zayiflaniyor hastalikli gibi gorunmem.

Sporla zayıfladıgımız için sıkılaşıyoruz aynı zamanda.bugun camasır asıyordum balkonda komsu cok zayıflamssn daha fazla verme diyo tam iyi diyo.dedim ne iyisi daha verilcek 13-14 kilo var. Cocuk gıbi kalrsn falan diyo. Valla hiçte oyle olmayacak. Gayet de guzel olacak.hem saglıgım hem de goruntu acısından.kesinlikle bırakmak yok herkes bırak yeter de dese benm düşüncem onemli aynanın karsısına gecp baktıgımda mutlu olmam lazım. Bugunku sporlarımı tamamladım akşama ekstra 100 mekik daha cekmeyı dusunuyorum. Adetim de bitmek üzere yarın sabah tartılsam mı yoksa daha erken mı? Şişlik bıkacgun daha sürermiş ama bilemedim.yüz varya benm de daha yenı farkettı.senin yuz de incelir. Aman bırakayım deme bu sefer.sonucu herseye değecek.iyiki diyecegimiz bı sonuc olacak.vakit gelip gecıyor subatı yarılayacaz nerdeyse. Small bedene giricez yolu yok başka.

Bence adetin bittikten birkac gun sonra tartil.daha dogru sonuc verir.ben de simdi diyetisyendeyim bekliyorum.bakalim ayni yerde mi saymisim.gecen hafta 400 gr.almistim.

Bence adetin bittikten birkac gun sonra tartil.daha dogru sonuc verir.ben de simdi diyetisyendeyim bekliyorum.bakalim ayni yerde mi saymisim.gecen hafta 400 gr.almistim.
Öyle yapayım bari.bence aldığın o kilo değil kastır.yag eridikçe kas yapıyor ya.sonucunu yaz mutlaka diyetisyenden sonra ben de merak ettim

Öyle yapayım bari.bence aldığın o kilo değil kastır.yag eridikçe kas yapıyor ya.sonucunu yaz mutlaka diyetisyenden sonra ben de merak ettim

Diyetisyende kilom bugun 73.3 cikti.neyseki vermisim bu sefer.sabah pantalonumun beli bayaa bol geldi kemer takmam gerekti.taktigim kemer bile olmuyordu kemerin en sonuna takmam gerekse de artik kemer de oldu yani:)bunlar en guzel motivasyon.senle bu sekilde yazismak da oyle.sanki persembeleri sana cmt leri diyetisyenime karsi sorumlulugum varmis gibi oldu.yan cizecek olsam bile aklima tarti gunu ve diyetisyen geliyor:)

Ayyyy cok sevindimmmmmm ya 73e indin demek az kaldı 69a. Ben de aynı gercekten bugun ıkızleri yıkadm öldürdüler beni.cok yorgunum spor yapmıcam buhun diyodum ama persembeyı korkarak degıl hevesle beklemek istedgm ıcın kacamak da yapamıyorum :)

Ben yeni disardan geldim ve cocuklar deliksiz bir uyusalar firsat kolluyorum en azindan yarim saat 45 dak.bile olsa zumba yapsam diye.bizimkilerin uykulari cok duzensiz.ne yaptiysam degismedi.mesela bugun o kadar az uykuyla ayaktayim ki.gece dun aksam 7 de yattilar hic istemememe ragmen.biri 8 de digeri 10 da uyandi.aksam yani.gece 2 de uyudular bir daha.sonra da saat basi bir biri bir digeri vik vik vik.cildiracagim uykusuzluktan ama yine de spor yapmak icin firsat kolluyorum.bazen bu azmim bile bana guc veriyor.bu kadar seyin ustesinden geliyorsam bunu da basaririm diyorum.su banyo gunleri ayri bir iskence.kisin bile hergun yikayanlar var inanamiyorum.belim kolum basim her tarafim agriyor.sen banyo diyince bir an diyet modundan cikip gercek hayatimi hstirladim bir de bunlar var diye.bizim diyet menumuz bile ayri bir zahmet.cogu zaman yemek yapamadigimda makarna koyardim esimin onune.simdi salata sebze ya da et yemegi yapmak zorunda kaldim.tabii bu sefer diger isler aksiyor.ama diyorum anneme ve edime valla 4 ay siz de idare edin artik biraz kendime bakacagim.bazen esim kendi camasirlarini makineye koyuyor asiyor:)
Herkes idare ediyor birsekilde.konu nerden nereye geldi.karsimda ikiz annesi bulunca birden halden anlarsin diye sana dert yandim.aslinda cok sikayet etmem.hep sukrederim Allahim saglikli evlatlar verdi diye.Acilarini gostermesin kuzularimizin.herseye ragmen iyi ki varlar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…