Kilo veriyorummm

Maalesef 73.9 ciktim.200gr. almisim.Aslinda daha kotusunu bekliyordum.cunku o kadar karnim sis ki kendimi hic zinde hissetmiyordum zaten.gecici bir durumdur her zamanki gibiyapmam gerekenleri yaptim sonucta.
Olsun adet günün yaklaştığı için böyle.ben de adetliyken sporu ve diyeti bırakmadım.morali sakın bozma adet bitsin farkı görürsün sen devam et.şişkinliğinle bile 200 gr fazla cıkmış.indiğinde bide 1 hafta sonra düşün.

69a Son 800 gr kalaaa. Bugünkü tartı sonucummm 70.7. Çoookk mutluyumm haftaya 69u gormek için elimden geleni yapıcamm.yine sporun dibine vurmam lazım.

Super:)Azmin elinden ne kurtulur.Marta girmeden 69 u goreceksin.Neyseki en azindan birimizin iyi gidiyor.Senin sonucun emin ol bana da moral veriyor.biliyorum ki bir sekilde direnc kiriliyor.senin sonucun olmasa belki daha fazla umitsizlige duserdim.yeter ki bizim psikolojik direncimiz kirilmasin.Ha geyret haftaya 69 lari goster bize benim de vucut bir silkinip kendine gelsin:)

Çok sağol canımSenin de iyi hıc uzulme adetin bitsin bak gör hiçbir emek karşılıksız kalmıyor.zumbayı bırakma bide ben bisry duydum adet donemnde diyet ve spor daha cok işe yararmış yanı vücut daha fazla efor sarfedermiş.sen daha cok asıl bırakma zafer bızım kurtuluşu yooookk.ikizlerimizle yazın dha rahat oynaycz güzel fotoğraflar güzel anılar bırıktırcez.ve bızı goren tanıdık tanımadık ikiz annesi oldugumuza inanamayacak ve sonra gelsin iltifatlar :) azkaldı inan bana.başarıcaz

Oyle mi hic duymamistim.tamam o zaman bu hafta ben de sporun dibine vurayim:)su 73 lerden iyice gina geldi zaten.yazi hayal ediyorum zaten.giyemedigim ozledigim kiyafetlerimi.sen kac yasindasin bilmiyorum ama ben 38 yasindayim.belli bir yastan sonra kilo vermek zorlasiyor derler dogruymus sanirim.

Ooo gercekten mi.profil foton cok genc gosteriyor maşallah.Ben 28 yaşındayım henüz.10 yaş var aramızda.inanamadım :) ben de o yuzden başladım ya zaten 30a 2 sene kalmış ben 83 kiloyum.valla hangi yaş olursa olsun en azındn sağlığımız için zayıflamak şart.kilo aldıkça hastalıklar tek tek geliyor.

Neyseki kimse inanmiyor yasima:)yillar o kadar hizli geciyor ki ben de inanamiyorum yasima.ozellikle 30 dan sonrasi cok hizli geciyor.biraz daha ugrastirsa da inatla cabalamaya devam.hayatimda hic bu kilolari gormemistim.saglik acisi oyle bir de insanin alistigi halde gorememesinin yarattigi stres cok oluyor.zayifladiktan sonra da tekrar almamak icin caba harcamak lazim cunku vermenin zorlugunu gormus oldum.57 yi bir gordum mu yapisacagim bu kiloya:)

Ya zaten zayıfladıktan sonrası kolay. Diyelim ki bigün çok yedin ertesi gün daha hafif gecrrsın olur biter. Ömür boyu dikkat etmek gerekir. Yeterki 50li rakamları bı gorelim. Senin boyun kaç? İdeal kiloyu hesapladın mı netten. Benim 1.65 ideal kilo 58miş.

Tabii canim zor olan kilo vermek.benim boyum 1.68 ideal kilo 60 gibi birseydi yanlis hatirlamiyorsam.ama ben evlenmeden once 57 dim.cok yakistiriyordum kendime o kiloyu.o yuzden hedefim 57 olmak.bu arada yaptigim cay gercekten odem sokturuyor sanirim.karnimdaki sislik bayaa indi.ve surekli tuvalete gidiyorum.gerci suyu da cok iciyorum ama sanirim cay ise yaradi.yarin diyetisyende tartilinca anlayacagim.yarin adetime 3 gun kalmis olacak.bu adetin odemiyse adetten sonra kilo vermem o zaman.yarin ki kilo net kilom olacak sanirim.

Olur mu verirsin yine az yada cok.persembeye kadar kac gün var verirsin bence.bana yetişcen az kaldı.aslında 60 sana yine iyi olur cunku sporla vücut sıkılaşıyor ya daha ince gorunursun tabı once bi inelim bakalım duruma görw. Bu arada bende sabah merak ettim yazlık tişörtlerimden denedim. Emanet gibi durdu :) yaza sıkı alışveriş var anlaşıldı :) ama daha var gidecek istediğim gibi değil su anda.

Insallah canim.benim esas giymek istediklerime daha coooook var.normalde kollarim benim incedir.eski kiyafetlerime kollarim bile zor giriyor.ki bakinca kollarim hala zayif.demek ki nasil kilo almisim.sabirsizlikla haftada 1-1.5 kilo verecegim zamanlari bekliyorum.bu yavasligin bir hizlanmasi olacaktir herhalde.

Aslonda Deneye deneye metobolizmayı hızlandıran seyi zamanla buluyorsun. Bak ben sunu farkettim.maydonozlu limonlu su hazırlıyorım akşam 2 hafta devam ediyorum sonra ara verıyorum tekrar baslıyorum. Bide yürüyüş yerine ip atlama zıplama gıbı harektleri yaptım.Bunu yapmaya başladıktan sonra nasıl oldugunu anlamadan bi anda 1300 gtti. Herkesin metobolizmasını çalıştıran yiyecek yada içecek farklı. Süt mesela bana yaramıyor bunu da anladım akşam süt içmeyi bıraktım onun yerine yatmadan 2 saat once elma yedim.kimine de süt yağ yaktırıyor.

Bugun diyetisyene gittim.sana daha onceden verdigim odem icin cay tarifi gercekten ise yaramis.odem cikmadigi gibi yagdan 1400 gr gitmis.72.3 olmusum.artik platinimin makinayi etkiledigini dusunmuyorum.cunku hangi hafta neremi calistirsam o haftanin sonunda makinada o bolgede incelme diyor.zumbada kollari da calistiriyorum mesela bu hafta 200 er gr.toplamda 400 gr.sadece kollardan gidenmis.gobek hareketi cok fazla 400 gr gobekten gitmis.bacaklar zaten acayip yoruluyor zumbada 300 er gr dan toplamda 600 gr.bacaklardan gitmis.zumba benim dansimmis bir kez daha anladim.hem gobek hem bacak ayni anda calisiyor.her gittigimde yagdan verdigim icin diyetisyen motavolizman hala yavaslamadi bu iyi birsey diyor.demek ki bir ara yavaslayacak.zaten ara ara kilo alislari oluyordu ya moralimi bozan demek ki onlar anlik odem ya da kasmis.6 haftadir duzenli azalma varmis yagda.bu hafta serbest birakti.tabii bana yiyecek konusunda guveniyor abartmayacagimi biliyor.ben de bu hafta soyle bir degisiklik yapmak istiyorum sabah normal bir kahvalti yani diyete uygun.oglen istedugim bir yemegin abartilmadan tabii makul olculerde yenmesi aksam sadece salata.sence nasil?

Ayyy süperrr coooook sevindim. Demiştim sana zumba iyi gelecek diye.yürüyüşle uun vadede etki ediyor.1400 cok cok iyi ya. Gayet iyi.ama her akşam salata yemeyeceksin dimi? Vücut ona alışırsa dğerlerini yemeye başladığında ya hc veremezsn ya da kilo alırsın. Salatayı yada yogurdu haftada 2 akşam mideyi terbiye etmek ve şaşrtmak için aksam yemeği olarak tercih etmek gerekirmiş. Ben öyle yapıyorum yani. Ama cok sevındm ya persembeye 71i de kesin görceksin belki de 70.9 falan. :)iniyoruz 69lara tebrik ederim gercekten azmin ve kararlılıgın için.bu yolda beni bırakmadıgın için de tesekkur ederim cok mutlu oldum ya

Canim istedigimiz kilolara dusene kadar beraberiz insallah.yani aksamlari normal yemek ye diyorsun arada bir iki aksam sadece salata veya yogurt diyorsun oyle mi.tamam o zaman.sagol canim senin destegin guc veriyor.moralim bozulsa biliyorum beni kendime getirecegini o bile destek oluyor.

Sen de cok sağol canım :) gerçekten cok iyi oldu yani diyet spor işkence gıbı gelmiyor. İlk başlarda istemeye istemeyeyapardım.şimdi severek yapıyorum sporumu.persembe gününü iple çekiyorum hep.evet evet haftada 2 akşam ye salata yada yogurdu.hergün yediğinde vücut alışır zamanla.yanı aslında bu sekılde daha az verirken 2aksam yıyp vücudu şaşrttgnda daha cok verirsin. Ben dün salata yedım mesela. Salı gunu de zencefil zerdecal ve yogurt karışımı.

Bide bişey sorucam ya. Evdeki tartıyla diuetisyendeki tartıda fark oluyor mu? Diyetiyende tartılıp ertesı gun evdeki tartıda denedin mi?

Tamam oyle yapayim.sagol.zencefil toz mu.alirken mi cektiriyorsun ne yapiyorsun?

Bide bişey sorucam ya. Evdeki tartıyla diuetisyendeki tartıda fark oluyor mu? Diyetiyende tartılıp ertesı gun evdeki tartıda denedin mi?

Fark oluyor.sabah diyetisyene gitmeden evde tartiliyorum kiyaslamak icin.bir de diyetisyende giyinik oluyoruz ya o yuzden.diyetisyendeki 400 gr.kadar eksik tartiyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…