Kilo veriyorummm

Dayanamadım tartıldım 74.7 gecen hafta 75.4 de takılmstım cok vermemişim 700gr gitmiş sadece üzüldüm bende ama ödem de var.inadına devam

Biraz once tartildim.75.6 olmusum.bir ara dusmesi durmus gibiydi moralim bozulmustu o yuzden simdi dustugu icin sevindim.ama dusme hizi azalmis o yuzden de biraz uzuldum.en azindan 4-5kilo verdikten sonra yavaslasaydi.cunku yuksek kilolardayim 4-5kilo hizlica gidebilirdi.boyle 2 kilo olmadan yavaslar mi.neyse kilolarim ne yaparsa yapsin ben o kadar kararliyim ki isterse 2 ay takili kalsin.ben yapmam gerekenleri yapiyorum illaki gidecek.bunlari motivasyonum kirildigi icin yazmiyorum sadece gicik oldum.aksine inada biniyor bu is kirilmiyor.bu kilolar gidecek o kadar
Gidecek tabi bız elimizden geldiğini yapıyoruz bu kiloları da hemen 1 haftada 1 ayda almadık.onlarda hemen gıtmek istemiyor.onemli olan bu süreçte vıcudun bızı yıldırmaması.

Dayanamadım tartıldım 74.7 gecen hafta 75.4 de takılmstım cok vermemişim 700gr gitmiş sadece üzüldüm bende ama ödem de var.inadına devam

Bu hafta benim de oyle oldu ya.600 gr gitmis benim de.ama evet odem vardir ikimizde de.ne yapalim gelecek hafta guzel veririz biz de.

Bu hafta benim de oyle oldu ya.600 gr gitmis benim de.ama evet odem vardir ikimizde de.ne yapalim gelecek hafta guzel veririz biz de.
İnşallah haftaya 1 kg vermiş olarak yazarız.benim pazar günü braz kaçıyor eşim yüzünden :) olsun ya fazla kafaya taktık mı gıtcek oldu mu da gitmiyor. Yaza kadar 70lerden eser kalmayacak.bunu düşübnükçe hep yeniden hevesleniyorum.tiril tiril elbiseler yuksek bel kotlar gobegını icıne cekmeden fotoğraf cekılmek.bunları yaşamak istiyorum ve en önemlisi de İNANIYORUM. Basarıcaz.

İnşallah haftaya 1 kg vermiş olarak yazarız.benim pazar günü braz kaçıyor eşim yüzünden :) olsun ya fazla kafaya taktık mı gıtcek oldu mu da gitmiyor. Yaza kadar 70lerden eser kalmayacak.bunu düşübnükçe hep yeniden hevesleniyorum.tiril tiril elbiseler yuksek bel kotlar gobegını icıne cekmeden fotoğraf cekılmek.bunları yaşamak istiyorum ve en önemlisi de İNANIYORUM. Basarıcaz.

Benimki de cmt.leri bozuluyor.abimler kahvaltiya geliyor tabii borekler pastalar...tutuyorum kendimi ama 1-2parca birsey kaciyor.gerci sabah ogununde 2 dilim ekmek hakkim var.gun boyunca da toplamda 4 dilim hakkim var.onlari yemiyorum ve diger ogunlerde bayaa bayaa kısıyorum kalorileri dengelemek icin.bu hafta okumustum bir yerde haftada 1 vucudu sasirtmak gerekiyormus bu sekilde.ozellikle duraklamaya girildiginde.cunku vucut gelen kalori miktarina gore metabolizmayi yavaslatiyormus az geliyor diye.arada diyette de spporda da degisiklik yapinca vucudun alismasina firsat kalmiyormus.

Benimki de cmt.leri bozuluyor.abimler kahvaltiya geliyor tabii borekler pastalar...tutuyorum kendimi ama 1-2parca birsey kaciyor.gerci sabah ogununde 2 dilim ekmek hakkim var.gun boyunca da toplamda 4 dilim hakkim var.onlari yemiyorum ve diger ogunlerde bayaa bayaa kısıyorum kalorileri dengelemek icin.bu hafta okumustum bir yerde haftada 1 vucudu sasirtmak gerekiyormus bu sekilde.ozellikle duraklamaya girildiginde.cunku vucut gelen kalori miktarina gore metabolizmayi yavaslatiyormus az geliyor diye.arada diyette de spporda da degisiklik yapinca vucudun alismasina firsat kalmiyormus.
Aynen haftada bir olcak artık. En azından kilo almıyoruz yada yerimizde saymıyorız gram gram da gidecek elbet.83 kiloykenki fotograflarıma baktım da ıyıkı başlamışım diyorum.kendımı tanıyamadım ya bu haksızlığı insan kendıne yapar mı? En acısı da fotografta şişman cıkıyorum dıye yavrularımla fotograf cekılemezdım
Hala dogru dzgn benle fotografları yok.evet simdi her istedgmı yıyemıyorum ama yıne de mutluyum eksileri gordukce.100 grda olsa boyle boyle gıdecek

Bugun diyetisyen gunumdu.persembe 75.6 cikmistim.bugun adet oldugum icin 75.9 ciktim.ama guzel kismi su 1.2 kilo yagdan gitmis.600 gr.da kas yapmisim.diyetisyen adet oldugum icin bugunki kilomu hesaba katmadi.burdan da su anlasiliyor spora devam.kas yaptikca yaglarimiz daha hizli gidecek.Ygteymn sen adetten 3-4 gun sonra tartilacakmisin?cunku ben 3-4 gun sonraki gercek kilomu cok merak ediyorum.bir de bugun her zaman giydigim pantolonum uzerime cok rahat oldu.beli de hafif bol geldi.icine biraz zor giriyordum.kiloyu cok fazla vermis gorunmesem de kas yaptigim icin mutluyum metabolizmam bu sekilde hizlanacakmis ve kilo vermek kolaylasacakmis.

Bugun diyetisyen gunumdu.persembe 75.6 cikmistim.bugun adet oldugum icin 75.9 ciktim.ama guzel kismi su 1.2 kilo yagdan gitmis.600 gr.da kas yapmisim.diyetisyen adet oldugum icin bugunki kilomu hesaba katmadi.burdan da su anlasiliyor spora devam.kas yaptikca yaglarimiz daha hizli gidecek.Ygteymn sen adetten 3-4 gun sonra tartilacakmisin?cunku ben 3-4 gun sonraki gercek kilomu cok merak ediyorum.bir de bugun her zaman giydigim pantolonum uzerime cok rahat oldu.beli de hafif bol geldi.icine biraz zor giriyordum.kiloyu cok fazla vermis gorunmesem de kas yaptigim icin mutluyum metabolizmam bu sekilde hizlanacakmis ve kilo vermek kolaylasacakmi
Aa cok sevindim canm ya ne guzel tebrıkler.bnm bttı adet de persembye de az kaldı. Sımdı memlekete. Geldık annm bnm dıyetı bozuyor o yuzden persembe tartılırm artık moralm bozulmasın

Aa cok sevindim canm ya ne guzel tebrıkler.bnm bttı adet de persembye de az kaldı. Sımdı memlekete. Geldık annm bnm dıyetı bozuyor o yuzden persembe tartılırm artık moralm bozulmasın

Kızlarr yarın tartı gunu.ama bu sefer heyecanlı değil endişeliyim.haftasonu kacamagndan sonra :KK43: umarm kilo almamışımdır. Bi 70ler gtmedi ya off kızlar of canm cok sıkkınnn :olamaz:

valla bugün işyerinde pide vardı evden çorba götürdüm onu içtim pide yemedim zayıflıcammm :KK70:
Süpersin aynen boyle devam hosgeldn bu arada aramıza kilon kac ve ne zamandr diyettesın.ha bıde yarın tartı gunumuz. Yarın sabah ac karına cıkablyosan tuvaletten sonra tartıl ve bıze de bildir cnm

Bugun dar gelen bir esofmanim bol geldi ustume.ozellikle gobek kismi bol bol durdupantalonumun da beli bol geldi.o kadar mutlu oldum ki.emeklerimin karsiligini bol gelen kiyafetlerle almaya basladim.daha da guzeli icine giremedigim kiyafetlerimin olmasi olacak.yasasin zayiflik.kilo olarak cok fazla gitmiyor ama incelme kesinlikle var.bir yerde okumustum bu diyetin saglikli olarak gittigini gosteriyormus.bakalim yarin kac cikacagim tartida merakla bekliyorum.su 60 li kilolara bir dusebilsem...

Bugun dar gelen bir esofmanim bol geldi ustume.ozellikle gobek kismi bol bol durdupantalonumun da beli bol geldi.o kadar mutlu oldum ki.emeklerimin karsiligini bol gelen kiyafetlerle almaya basladim.daha da guzeli icine giremedigim kiyafetlerimin olmasi olacak.yasasin zayiflik.kilo olarak cok fazla gitmiyor ama incelme kesinlikle var.bir yerde okumustum bu diyetin saglikli olarak gittigini gosteriyormus.bakalim yarin kac cikacagim tartida merakla bekliyorum.su 60 li kilolara bir dusebilsem...
Aynen canım yağlar eridiği zaman kilo da yavas gıdermıs. Benımkı de oyle.ama inceliyorum ınsallah 60lı rakamları goruruz. Bakalım bde cevız suyuna baslıcam yarın yag yakımı yapıyormus.ve buyuk tuvalete de cok cıkarıyormus.

Aynen canım yağlar eridiği zaman kilo da yavas gıdermıs. Benımkı de oyle.ama inceliyorum ınsallah 60lı rakamları goruruz. Bakalım bde cevız suyuna baslıcam yarın yag yakımı yapıyormus.ve buyuk tuvalete de cok cıkarıyormus.

Ceviz suyu nasil yapiliyor.gunlerdir bagirsak tembelliginden catlayacagim.o kadar zeytinyagli sebze yemegi salata yiyiyorum ve boyle nasil oldum anlayamiyorum.

X