Kilo veriyorummm

Ne guzel.isin en zevkli kismi.ben de gecikmeli de olsa bu cmt.ye ilk randevumu aldim.basliyorum.o yuzden bugun tartilmadim.hala 77 yimdir.haftaya persembe insallah ben de verdigim kiloyu yazarim buraya.
Bugunku tartı sonucum 76.9 kilo vermeye devammm

Ne guzel.isin en zevkli kismi.ben de gecikmeli de olsa bu cmt.ye ilk randevumu aldim.basliyorum.o yuzden bugun tartilmadim.hala 77 yimdir.haftaya persembe insallah ben de verdigim kiloyu yazarim buraya.
Yaz canım tabı ınsan hırslanıyo gercekten her ne kadar şu anda karşımda cips yese de tutyrm kendmı :KK43:

Bugunku tartı sonucum 75.8. Azim ve kararlılıkla devammm :)
Supermis.ben de sabirsizlikla yarini bekliyorum.dolapta giyemedigim kiyafetlerimi dusunuyorum iyice gaza geliyorum.yarin sabah gitmeden ac karnina tartilacagim kac kiloyla basladigimi bileyim.bu arada esin karsinda cips yerken dayanabilmen cok guzel.sabote mi ediyor diyetini.benim esim de kilo aldigi icin onu da sokuyorum diyete.baskul ailesi olmamiza az kaldi.

Aynen gıcıklığına yapıyor kendının dıyete girmesı ımkansz cok da kılolu degl azıcık gobegı var. Bu işin sonunda altın var iddiaya gırdık benı yıldrmaya calsyo :) uarın güncel kilonu yaz. Persemve gunu tartlp tekrar yazarz.baslangıc kılon bulunsun kı okuyanlar olursa motıve olur. Bu arada dıyetsyenn tüyolarından da ısterimm

Kolay gelsin kızlar takipçinizim ben de kilo vermeye çalışıyorum.Diyetisyenle gecen yil 10 kilo vermstm.5 kilosunu geri aldim.Umarim tekrar verebilirim

Canim dun sabah ac karnina tartildim 77.6 ciktim.dun basladim diyetisyene.igrendim kendimden.33 kilo yag cikti.beden kitle endeksinde de hafif kilolu ciktim.uzerine uzun zamandir gorusmedigim amcamin oglu gorunce beni taniyamadim seni ne olmussun boyle hic yakismamis sana diye soyleyince diyet oncesi iyi motive oldum.bugun sabah itibariyle basladim.menulerimi yazarim ama benim bu hafta menumu protein acisindan fazla tuttu.kas kaybim varmis cunku.
Sabah
1 haslanmis yumurta
2 dilim tam bugday ekmegi
3 kasik lor peyniri corek otuyla karisacak
2 adet ceviz ya da 4 tane zeytin
Sinirsiz yesillik
Ara ogun
1 sade turk kahvesi
2 tane gunkurusu kaysi
Oglen
100gr izgara ya da haslama et/tavuk/balik
Sinirsiz salsta
1 dilim tambugday ekmegi
Ara ogun
1 sb sut
1 porsiyon meyve
8 cig badem
Aksam
8 kasik zeytinyagli sebze yemegi susuz olacak
1 dilim tambugday ekmegi
1sb ayran
Ara ogun
4 kasik yogurt
1 cay kasigi zencefil
1 cay kasigi zerdecal
Bir haftalik menum boyle.Diyette olanlara fikir verir belki.ama tabii genelde kisiye ozel diyorlar ya boyle seylere.sadece ornek olustursun sizlere.
Bunlara arti bir de hergun 1 saat kosu bandinda yuruyus yapacdgim.tabii ikizlerle hem yemek hem ev isleri hem spor nasil yapacagim bilmiyorum ama sartlari zorlayacagim artik.

Canim dun sabah ac karnina tartildim 77.6 ciktim.dun basladim diyetisyene.igrendim kendimden.33 kilo yag cikti.beden kitle endeksinde de hafif kilolu ciktim.uzerine uzun zamandir gorusmedigim amcamin oglu gorunce beni taniyamadim seni ne olmussun boyle hic yakismamis sana diye soyleyince diyet oncesi iyi motive oldum.bugun sabah itibariyle basladim.menulerimi yazarim ama benim bu hafta menumu protein acisindan fazla tuttu.kas kaybim varmis cunku.
Sabah
1 haslanmis yumurta
2 dilim tam bugday ekmegi
3 kasik lor peyniri corek otuyla karisacak
2 adet ceviz ya da 4 tane zeytin
Sinirsiz yesillik
Ara ogun
1 sade turk kahvesi
2 tane gunkurusu kaysi
Oglen
100gr izgara ya da haslama et/tavuk/balik
Sinirsiz salsta
1 dilim tambugday ekmegi
Ara ogun
1 sb sut
1 porsiyon meyve
8 cig badem
Aksam
8 kasik zeytinyagli sebze yemegi susuz olacak
1 dilim tambugday ekmegi
1sb ayran
Ara ogun
4 kasik yogurt
1 cay kasigi zencefil
1 cay kasigi zerdecal
Bir haftalik menum boyle.Diyette olanlara fikir verir belki.ama tabii genelde kisiye ozel diyorlar ya boyle seylere.sadece ornek olustursun sizlere.
Bunlara arti bir de hergun 1 saat kosu bandinda yuruyus yapacdgim.tabii ikizlerle hem yemek hem ev isleri hem spor nasil yapacagim bilmiyorum ama sartlari zorlayacagim artik.
Süpersin cnm tesekkur ederiz bızımle paylaştıgın için. Kilolu olmak kaderimiz olmamalı ne kadar kılo almıssın yerıne nasıl zayflamssn nasıl yaptın sorusunı duyalım. Persembe gunu yıne kılolarımızı yazıyoruz bol bol su icıcez mptivemz düştügu anda brbrmzden de destek alacagz birlikte başarıcaz.ikizlerle cok zor evet hele benmkıler tık sesine uyanrlar. Bende genelde karın hareketleri yapıyorum yattgım yerden bısıklet cevrr gıbı karnım ıyıce acıyıp terleyene kadar çalısıyorum Baya faydası oluyor.

Kolay gelsin kızlar takipçinizim ben de kilo vermeye çalışıyorum.Diyetisyenle gecen yil 10 kilo vermstm.5 kilosunu geri aldim.Umarim tekrar verebilirim
Sagol canm gel sen de beraber verıcez hemen başlıyosun diyete :) şu an kaç kilosun? Bak biz her persembe tartılıcaz neler yaptığımızı nasıl verdgımızı anlatıcaz sen de katılabılırsın aramıza istersen.

Sagol canm gel sen de beraber verıcez hemen başlıyosun diyete :) şu an kaç kilosun? Bak biz her persembe tartılıcaz neler yaptığımızı nasıl verdgımızı anlatıcaz sen de katılabılırsın aramıza istersen.

60.700 idim su an 64.900 kilom.Bugünlerde dikkat ediyorum yediklerime 1 saat bisiklete biniyorum aksam evde katılırım size.Yazarim ben de.Diyetisyenimin verdigi yiyecekleri de yazarim.

60.700 idim su an 64.900 kilom.Bugünlerde dikkat ediyorum yediklerime 1 saat bisiklete biniyorum aksam evde katılırım size.Yazarim ben de.Diyetisyenimin verdigi yiyecekleri de yazarim.
Tamam canm persembe günü tartı günü kilo verilse de verilmese de muhakkak yazalım. senin kilon yine iyiymiş insallah bzde 60lı rakamları gorebiliriz :)

Liste yapalım mı kızlar nasıl bişey yapalım fikirlerınız neler. Birbirimizi daha ıyı takıp edebilmek adına

Liste yapalım mı kızlar nasıl bişey yapalım fikirlerınız neler. Birbirimizi daha ıyı takıp edebilmek adına

Iyi fikir.belki bir tablo hazirlayabiliriz.herkesin baslangic kilosunun ve o hafta ne kadar verdiginin yazildigi bir tablo olabilir.birbirimizin verdigi kilolari gordukce yan cizmeye cesaret edemeyiz belki bu sekilde.

Iyi fikir.belki bir tablo hazirlayabiliriz.herkesin baslangic kilosunun ve o hafta ne kadar verdiginin yazildigi bir tablo olabilir.birbirimizin verdigi kilolari gordukce yan cizmeye cesaret edemeyiz belki bu sekilde.
Aynen canım iyi olur ama nasıl hazrlıcaz bunu.pc de cızmk gerekıyo tablo seklınde sanrm ama bnm Laptop çöktü. Duz bı seklde mı yapsak acaba

X