Kilo veriyorummm

Bugun tartildim 75.1 ciktim.dedigim gibi kilo kaybi az oluyor ama neyseki inceliyorum.vucut kas yapinca da boyle oluyor.amac zaten vucudu zayiflatmak ve sıkılaştırmak.azimle diyete yuruyuse ve pilatese devam...

Süpersin aynen boyle devam hosgeldn bu arada aramıza kilon kac ve ne zamandr diyettesın.ha bıde yarın tartı gunumuz. Yarın sabah ac karına cıkablyosan tuvaletten sonra tartıl ve bıze de bildir cnm

86 idim şuan 81.5-6 civarıyım.yaklaşık 2 aydır diyetteym ama şuan anca düzeni oturttum canm

Ben de tartıldım 74.2 cmt ve pazar kacamağından sonra almamısım sükür.gram da olsa vermişim tabıkı de aynen devam yılmak yok :)

Ceviz suyu nasil yapiliyor.gunlerdir bagirsak tembelliginden catlayacagim.o kadar zeytinyagli sebze yemegi salata yiyiyorum ve boyle nasil oldum anlayamiyorum.
Akşamdan hazırlanıyor 1 tane cevizin dıs sert kabugunu kırdıktan sonra 1 bardak suyun içine koy. Sabah kahvaltıdan yarım saat önce ac karına iç en son da cevizini ye.ben de az once içtm bakalm sürekli devam edıcem gobek yaglarını baya eritiyormuş. Kolesterol varsa da düşürüyormuş.Dün gece cok arastrdım gozlerm kaydı resmen. Zararlı bsey degl sonucta denemekte fayda var

Kızlar nasıl gidiyor diyet spor? Neler yapıyosunuz ekstra bsey yapıp fayda gordugunuz bırsey varsa paylaşabilir misiniz?

İnşa
Akşamdan hazırlanıyor 1 tane cevizin dıs sert kabugunu kırdıktan sonra 1 bardak suyun içine koy. Sabah kahvaltıdan yarım saat önce ac karına iç en son da cevizini ye.ben de az once içtm bakalm sürekli devam edıcem gobek yaglarını baya eritiyormuş. Kolesterol varsa da düşürüyormuş.Dün gece cok arastrdım gozlerm kaydı resmen. Zararlı bsey degl sonucta denemekte fayda var
inş unutmazsam ben de yapimm

Kızlar nasıl gidiyor diyet spor? Neler yapıyosunuz ekstra bsey yapıp fayda gordugunuz bırsey varsa paylaşabilir misiniz?

Cuma gunu kosu bandinda birsey kesfettim.7.5 hizinda kosar gibi ama kucuk adimlarla kosudaki gibi hava ziplamadan cok cok hizli yuruyus yapinca basenin cikintili kismi var ya acayip kasiniyor ve yaniyor.kosu bandi yoksa leslie gibi yapilabilir.kucuk adimlar ama cok hizli.bu arada dun diyetisyende randevum vardi.kas yag olcen makinaya cikiyordum.sonuclar dengesiz cikiyormus.kolumdaki platine bagladi bu durumu.yani kas yag olcumu cok dogru olmayabilirmis.benim icin de en onemli kismi buydu.canim sıkıldı bu duruma.ama olsun nasil olsa spor yapiyorum illaki kas artiyordur.dun 1 ogun serbest yapti.sabah kahvaltisini saydim serbest ogune.ama ogleden sonra disari cikinca patates kizartmasi da yedim.yani dun bozdum biraz.bugun sıkı yapacagim.bu arada bagirsak tembelligi icin diyetisyen de ceviz olayini soyledi.

29 ocak pazar
Kahvaltı 08:30
2 kutu activia kayısılı
Öğle 12:05 (aslında bu kahvaltı sabahki yoğurtları sabah uyanır uyanmaz yedim)
Yarım dilim cheddar peyniri
5 adet burgu peynir
1 adet haşlanmış yumurta
1 adet premium çok tahıllı
Akşam
Saat yediyi geçmiorum zaten
Kuru fasülye yicem o zamana kadar bi ara yapıcam
Ekstralar ise
Yatmaya yakın kürümü hep yapıom
Yeşil çayın birini içtim biri kaldı
Suyu 15-20 yapıcam
Tarçınlı süt belki
25 dakika bacak hareketleri yaptım
24 dakıka evi süpürdüm topladım
Akşam sekizden sonra 10-15 dakika yüksek tempolu dans edicem

Sağlıklı şekilde kilo vermek istiyorsanız. Alman ürünleri Aloe Vera Ballı içecek ve Probalance kullanmanızı öneririm. Diyet yaparak bile zor kilo verenler varsa, benimle iletişime geçebilir. Kesin sonuç alacağınıza eminim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sağlıklı şekilde kilo vermek istiyorsanız. Alman ürünleri Aloe Vera Ballı içecek ve Probalance kullanmanızı öneririm. Diyet yaparak bile zor kilo verenler varsa, benimle iletişime geçebilir. Kesin sonuç alacağınıza eminim.
Sen bize hıcbırsey onerme arkadaşım.biz spor ve saglıklı beslenerek veriyoruz az yada cok. Aklın sıra insanların zaafından faydalanmak istıyosunuz bızim böyle boş laflara karnımız tok. Birdaha bu topikte boyle brsey istemıyorum.sen forum forum gezedur nede olsa bos ınsan boş işlerle uğraşır. Hadi yallaahhh

29 ocak pazar
Kahvaltı 08:30
2 kutu activia kayısılı
Öğle 12:05 (aslında bu kahvaltı sabahki yoğurtları sabah uyanır uyanmaz yedim)
Yarım dilim cheddar peyniri
5 adet burgu peynir
1 adet haşlanmış yumurta
1 adet premium çok tahıllı
Akşam
Saat yediyi geçmiorum zaten
Kuru fasülye yicem o zamana kadar bi ara yapıcam
Ekstralar ise
Yatmaya yakın kürümü hep yapıom
Yeşil çayın birini içtim biri kaldı
Suyu 15-20 yapıcam
Tarçınlı süt belki
25 dakika bacak hareketleri yaptım
24 dakıka evi süpürdüm topladım
Akşam sekizden sonra 10-15 dakika yüksek tempolu dans edicem
Hadı bakalım persembeye az kaldı gitsin yağcıklar gelsin kaslar :)

Cuma gunu kosu bandinda birsey kesfettim.7.5 hizinda kosar gibi ama kucuk adimlarla kosudaki gibi hava ziplamadan cok cok hizli yuruyus yapinca basenin cikintili kismi var ya acayip kasiniyor ve yaniyor.kosu bandi yoksa leslie gibi yapilabilir.kucuk adimlar ama cok hizli.bu arada dun diyetisyende randevum vardi.kas yag olcen makinaya cikiyordum.sonuclar dengesiz cikiyormus.kolumdaki platine bagladi bu durumu.yani kas yag olcumu cok dogru olmayabilirmis.benim icin de en onemli kismi buydu.canim sıkıldı bu duruma.ama olsun nasil olsa spor yapiyorum illaki kas artiyordur.dun 1 ogun serbest yapti.sabah kahvaltisini saydim serbest ogune.ama ogleden sonra disari cikinca patates kizartmasi da yedim.yani dun bozdum biraz.bugun sıkı yapacagim.bu arada bagirsak tembelligi icin diyetisyen de ceviz olayini soyledi.
Canım zaten egzersız ve spor yaptgımz takdirde yağdan gitmeme gıbı bi şansı yok:)
Ben hc olcturmedm pek de ınanmıyorum açıkçası. Kastan gıtme olayı genelde sporsuz diyetlerde oluyor.hem bizim kilo da cok yavaş gidiyo gram gram. Kastan gtse zaten brden düşer.benmde pazar gunu illa oluyor kaçamaklarım. O kadarcık da olmasa ınsan sklcak yanı. Bosver takma 1 ay gec olsun temiz olsun içimize sinerek olsun.

Canım zaten egzersız ve spor yaptgımz takdirde yağdan gitmeme gıbı bi şansı yok:)
Ben hc olcturmedm pek de ınanmıyorum açıkçası. Kastan gıtme olayı genelde sporsuz diyetlerde oluyor.hem bizim kilo da cok yavaş gidiyo gram gram. Kastan gtse zaten brden düşer.benmde pazar gunu illa oluyor kaçamaklarım. O kadarcık da olmasa ınsan sklcak yanı. Bosver takma 1 ay gec olsun temiz olsun içimize sinerek olsun.

Aynen bence de oyle.hafta sonu spor yapamadim.bugun de hem oglumun kalbindeki sorundan dolayi kardiyolojide randevumuz vardi hem de benim su bagirsak tembelliginden oturu hemoroidim azdi.spor yapacak durumda degilim.cok vicdan azabi cekiyorum ama yapacak birsey yok.diyetisyen zaten kilo vermemin yavaslamasindan oturu olmazsa 1 hafta sporu bir kes bakalim demisti.kadinin suratina sanki bana kufretmis gibi baktim:) sonra da gun asiri yap bari dedi.acaba surekli spor yapmak da mi zayiflamayi yavaslatiyor acaba bilemedim ki.bu arada ceviz olayini yaptim yine bu sabah.olmazsa bu aralar sadece pilates yapayim.cok kiymetli yaglarini vermemek icin totom beni protesto ediyor sanirim:)ben de diyorum direnme gidecek onlar...

Aynen bence de oyle.hafta sonu spor yapamadim.bugun de hem oglumun kalbindeki sorundan dolayi kardiyolojide randevumuz vardi hem de benim su bagirsak tembelliginden oturu hemoroidim azdi.spor yapacak durumda degilim.cok vicdan azabi cekiyorum ama yapacak birsey yok.diyetisyen zaten kilo vermemin yavaslamasindan oturu olmazsa 1 hafta sporu bir kes bakalim demisti.kadinin suratina sanki bana kufretmis gibi baktim:) sonra da gun asiri yap bari dedi.acaba surekli spor yapmak da mi zayiflamayi yavaslatiyor acaba bilemedim ki.bu arada ceviz olayini yaptim yine bu sabah.olmazsa bu aralar sadece pilates yapayim.cok kiymetli yaglarini vermemek icin totom beni protesto ediyor sanirim:)ben de diyorum direnme gidecek onlar...
Dr da ne dedıgını bilmiyor desene. Beni biliyosun bak nerdeyse 1 aydr gram gram haftada 200 gr gdıyo.ama bırakmadım hoc sporu bırakmam da. Leslie ve egzersz yapyrm gunluk.en azndan kilo almyrm gram da olsa veryrm elbet bryerde dırenc kırılacak biliyorum.cevız suyu kabzlıga ıyı gelıyor bırakma devam et bn de 3 gn kabz oldm cevz suyu sagolsn kurtardı :) detoks faln da yap.metobolzma ıcn. Bu arada cok gecmiş olsun.Rabbim oğlunun şifasını versın tez zamanda

Günaydın arkadaşlar tartı gününün ilk kilosunu bildiriyorum
63.100 iddiayı da kazandım çok şükür 200 gram da fazla verdim o kadar mutluyum ki darısı tüm isteyenlerinbaşına,.. hayırlısıyla tabi ki...
Veeeeee işte buuu :KK71::KK71::KK71::sampiyon::sampiyon::sampiyon::sampiyon:

Perşembe gününü iple çekiyorum ya bu hafta sporun dibine vurdum.diyeti biraz daha sıkı tuttum.beslenme düzenimi de değiştirdim.kürlerimi de yapıyorum.bakalım sonuç ne olacak.umarım 200 gr olmaz yıne.1 kg bari vermiş olayım.

KızlaaaaR işe yaradı. Geçen haftaki kilom 74.2ydi vee bugünn 72.9 cookkk sevindimmmm.tam 1.300 gr vermişim:halay: 70ler gidiyorrrr.

KızlaaaaR işe yaradı. Geçen haftaki kilom 74.2ydi vee bugünn 72.9 cookkk sevindimmmm.tam 1.300 gr vermişim:halay: 70ler gidiyorrrr.

Hadi gozun aydin.direnc kirildi nihayet.darisi benim basima.benim pek ic acici degil sonucum.74.4 olmusum.75.1 dim gecen hafta.700 gr.su bagirsaklarim da beni kotu etkiliyor.ceviz de ise yaramadi:KK43:

X