Kilo veriyorummm

Valla süper olr cnm ya bnm kilo gtmıyo hala duraklamadayım nedense. Cocuklarla gercekten cok zor benimkiler de kac gundr ateslıydı bnde uykusuzum bıkacgndr ınsallh bu gece uyuyabılırım.

Valla süper olr cnm ya bnm kilo gtmıyo hala duraklamadayım nedense. Cocuklarla gercekten cok zor benimkiler de kac gundr ateslıydı bnde uykusuzum bıkacgndr ınsallh bu gece uyuyabılırım.

Ya ben bu sabah dayanamadim tartildim.cunku haftasonu biraz duzenim bozuldu.bazi ana ve ara ogunleri kacirdim.saatlerine uyamadim.ondan sonra da mesela diyetisyen 3 kofte dediyse 4 kofte yedim.kilomu nasil etkiledigini gormek icin tartildim.76 olmustum 76.2 cikti.sabah ac karnina tartilirim hep.halbuki alacak birsey yemedim.dursa anlarim 200 gr almak ne demek bu kadar sey yaparken.acaba kas yapmaya basladim da ondan mi boyle.ya da adetim yaklasiyor ondan mi.anlayamadim ve canim sıkıldı.

Canım hıc moralini bozma adetin yaklaştysa ödem topluyor vücut.1 kofteden asla olmaz spor da yapıyorsun. Moralı bozcak olsam ben bozarım haftalardr gram gram gıdıyor bazen hc gitmıyor.sakın pes etme toparla kendını işte dıyorum ya haftadan haftaya tartılalım dye bu yuzden. Insanın motivasyonu cok dusuyor boyle gorunce.sen moralini bozma dur bakalım başlayalı ne kadar oldu 200 gr degl daha ne kilolar gidecek birlikte göreceğiz.aynı sekılde devam et canım günün yaklaştıysa zaten yesende yemesende fazla gosteriyor.

Hadi insallah canım sabah tartılır tartılmaz hemen yazın 100 gr kaybetms bile olsan
Bugün tartıldım amacıma tam ulaşamadım ama yarın tartı günü olur inşallah bir diil ama 700 gram bi hafta deli gibi çalışmanın sonucu zaten bir haftada bir kilo en ideali ama bir kilo diil işte yarın üç yüz gram veremem ama sabahtan tartılıcam akşam olmuyo

Başka formda tartı günüm yarın listeye bi kilo eksik yazılmak istiyorum inşallah belki de verdim ama akşam aç karnına olmadı su içmiştim baya da sabah tartılıcam nerdeyse on bardak su içip tartıldıımm için 300 gram fazla bence

Tarti gununu sabirsizlikla bekliyordum.o kadar ki sabah 5 te bir ara kalktim hemen aklima geldi tartildim.77.6 ile basladim ve bugun 76.2 ciktim.4 gunde 1.4 kg.cok sevindim.genelde acim ve cok yorgunum ama degdi bu sonucla.bakalim sizlerin nasil?
Yarın yedinci günüm bir kilo veririm inşallah

Nye tartıldın kı canm sen Hem sabah ac karına tartılman gerekir akşam tartılırsan tabıkı oyle cıkar.moralın bozulur motıvasyonun düşer haftada 1 tartıl dye bu yuzdrn diyoruz.aynı hatayı ben yaptım haftalarca gram gtmedı kafaya cok taktm.gitmedı yanı diyeti brakmaya bile niyetlendım.bu yuzden haftada bır tartılıcam dye kendme soz verdm.bence en saglıklısı da bu.

Haklısın ama akşam da açtım ki öğlen yediğim yarım tabakla duruyodum ama eve gelirken dört bardak su içmiştim inşallah o dört bardak su beş yüz gramdır

Haklısın ama akşam da açtım ki öğlen yediğim yarım tabakla duruyodum ama eve gelirken dört bardak su içmiştim inşallah o dört bardak su beş yüz gramdır
Olsun canm sabah ve tuvaletten sonra tartılmak gerekir en dogru sonucu sabah alırsın.uzerındekı bı kazak bıle 200 gr. Muhtemeln sudan dolayıdır.Yarın sabah mutlaka yaz

Kızlar hasta oldm tartılsam mı tartılmasam mı bilemedim off ya hastayken vucut odem tutyo fazla cıkarm kesin napıcam bilemedim

Biraz once tartildim.75.6 olmusum.bir ara dusmesi durmus gibiydi moralim bozulmustu o yuzden simdi dustugu icin sevindim.ama dusme hizi azalmis o yuzden de biraz uzuldum.en azindan 4-5kilo verdikten sonra yavaslasaydi.cunku yuksek kilolardayim 4-5kilo hizlica gidebilirdi.boyle 2 kilo olmadan yavaslar mi.neyse kilolarim ne yaparsa yapsin ben o kadar kararliyim ki isterse 2 ay takili kalsin.ben yapmam gerekenleri yapiyorum illaki gidecek.bunlari motivasyonum kirildigi icin yazmiyorum sadece gicik oldum.aksine inada biniyor bu is kirilmiyor.bu kilolar gidecek o kadar

Kızlar hasta oldm tartılsam mı tartılmasam mı bilemedim off ya hastayken vucut odem tutyo fazla cıkarm kesin napıcam bilemedim

Tartil ama fazla cikma ihtimalini goze alip tartil.3-4 gun sonra odemini atmis olursun herhalde o zaman da tartilirsin.ben de mesela daha hastalanamadim.buyuk ihtimal odemvardir bende de.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…