kendime saygımı kaybettiren ilişkim...

Lütfen arkadaşım bu toksik ilişkiye tekrar başlama,zamanla alışkanlıklarını isteyeceksin,kalbin acıyacak belki,kafanı meşgul edecek şeyler yap ama o adama dönme ..Hiç bir erkek evlenince değişmiyor zaten.

Lütfen arkadaşım bu toksik ilişkiye tekrar başlama,zamanla alışkanlıklarını isteyeceksin,kalbin acıyacak belki,kafanı meşgul edecek şeyler yap ama o adama dönme ..Hiç bir erkek evlenince değişmiyor zaten.
evlenince hiç iyiye giden erkek görmedim, duymadım. Aksine hep daha kötüye gidiyor.
Şuan iyiyim umarım zamanla kötü olan şeyleri unutmam. Unutmamak için girip , yazdıklarımı ve sizin yazdıklarınızı okuyacağım

Umarım yazmaz. Benim zaten yazacak alanım yok.
O da yazmasın . Herkes hayatında mutlu olsun ama kendimi övmek için söylemiyorum. O asla benim kadar ona evet diyenini bulamaz.
Bu arada herkese böyle. Annesi , babası , ablası. Onlarında yuzune kapatır. Bağırır , çağırır. Genel hali hep kaba.
Ablasıyla tanıştım. Ablası resmen evlenmesi için can atıyor atıyor. Evden gitsin de annem de bunun dertlerinden kurtulsun diye.
Annesi yemek yaparken falan çok tedirgin oluyormuş. Paşam yemek yapılmazsa, yemeği begenmezse terör estiriyor çünkü.
Ablası bana sevgilim yokken yanımızda. '' X çok zor biri. Nasıl 3 senedir berabersiniz çok şaşırıyorum.'' demişti.
Tek uzun ilişkisi benim bu arada.

Geriye kalan hep gecelik , saçmasapan yatmalı, kalkmalı ilişkiler.
Bu arada bizim aramızda cinsellikte yoktu. Bu konuda beni hiçbir zaman zorlamadı ama hep senin yüzünden bende cinsellikten uzak kalıyorum.
Sen tek basına fedakarlık yapmıyorsun. bu da cok önemli bir şey diyodu.

Kendinizi övdüğünüzü düşündüğünüz şeyler kusura bakmayın ama acınası davranışlar. Siz çok daha iyisini hak ediyorsunuz o ayrı. Ama bunların hepsini kendinize siz yaptırdınız. Bu anlattıklarınızdan herhangi birini kocam bana yapsa kapıya koymuştum. Ki oğlum var 1 yaşına daha gelmedi, burda çocukla boşanmak zor derler ya o yüzden belirttim. Bundan sonraki ilişkilerde kendinize saygınız olması için terapi şart.

Hiç üzülme, yazmak kolay biliyorum ama zamanla anlayacaksın. Nelere katlanıp doğal karşılıyoruz bir bilsen. Herkesin başına gelebilir. Dirayetli dur, aşktan kimse ölmez, hepsi geçecek.

Aynisini ben de yasadım… inanilmaz çok sevdiğimi düşündüğüm, takinti yaptigim, deli gibi istedigim biri vardi. Ben de ben olmaktan çıkmıştim başka biri olmuştum. Sonra beni aldatinca bitti ondan sonra aklim basima geldi. Geçmiş olsun ❤️‍🩹

Bilemezdin böyle olacağını yada o hatalarından ders çıkarıp istese bir daha tekrarlamayabilirdi. Demekki bitmesi gerekiyordu. Eminim yeterince gözyaşı dökmüşsündür. Artık mutlu olmalısın.
evet 3 yıl boyunca ağlayarak uyuduğum gecelerle birlikte fazlaca gözyaşı döktüm.
bugün daha iyi uyandım. Umarım günden güne hep daha iyi uyanırım. geriye sarmam.

Kendinizi övdüğünüzü düşündüğünüz şeyler kusura bakmayın ama acınası davranışlar. Siz çok daha iyisini hak ediyorsunuz o ayrı. Ama bunların hepsini kendinize siz yaptırdınız. Bu anlattıklarınızdan herhangi birini kocam bana yapsa kapıya koymuştum. Ki oğlum var 1 yaşına daha gelmedi, burda çocukla boşanmak zor derler ya o yüzden belirttim. Bundan sonraki ilişkilerde kendinize saygınız olması için terapi şart.
o kadar kötü değil mi yaşadıklarım. Evlilik bitirecek kadar.
Ne kadar da güçsüzmüşüm kendime bunu yaptırmısım.
İlk zamanlar bana kötü bir şey yapılıyor gibi hissetmiyordum. Son 1 yılda farkına varmaya başladım.

Aynisini ben de yasadım… inanilmaz çok sevdiğimi düşündüğüm, takinti yaptigim, deli gibi istedigim biri vardi. Ben de ben olmaktan çıkmıştim başka biri olmuştum. Sonra beni aldatinca bitti ondan sonra aklim basima geldi. Geçmiş olsun ❤️‍🩹
Aldatarak sizi kurtarmış.
şimdi nasılsınız peki?
Atlatabildiniz mi?

kızlar hepinize günaydın,

Bugün daha iyi başladım güne. Gece ağlayarak uyumadım , sabah aglayarak size yazmıyorum bu mesajları.
Daha iyi hissediyorum , daha güçlü.
Yazdığınız her şey tek tek o kadar değerli ki... Yanımda olduğunuz için hepinize teşekkür ediyorum.

Daha iyi olacağım inşallah.

Bunu yaşadığım tecrübeye ve hala çevremde gördüğüm şeylere dayanaraktan söylüyorum ki. Bir insanı değiştiririm diye yola çıkmayın, hele ki o yol evlilikse. Sadece kendinize yazık edersiniz. Gerçekten hiç kimse değişmiyor, başta evet ben başardım ben o adamı değiştirdim dersiniz ama en ufak birseyde değişmediğini, degişemedigini görürsünüz.

Ne demiş Mevlana
“Düzenim bozulur hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatının altının üstünden daha iyi olmayacağını?”

Bunu yaşadığım tecrübeye ve hala çevremde gördüğüm şeylere dayanaraktan söylüyorum ki. Bir insanı değiştiririm diye yola çıkmayın, hele ki o yol evlilikse. Sadece kendinize yazık edersiniz. Gerçekten hiç kimse değişmiyor, başta evet ben başardım ben o adamı değiştirdim dersiniz ama en ufak birseyde değişmediğini, degişemedigini görürsünüz.

Ne demiş Mevlana
“Düzenim bozulur hayatım alt üst olur diye endişe etme. Nereden biliyorsun hayatının altının üstünden daha iyi olmayacağını?”
Bu arada asla değişecek biri değildi. Yani ben buyum diyordu ama ilişkinin başında söyleseydi keşke.
İlk 6 ay istediğimi giyip, istediğim gibi davranıyodum. Sonradan yavaş yavaş başladı. Ben bu dereceye nasıl geldim,düşününce mantığıma sığmıyor. Günün sonunda sıfır kollu bile giyemeyen, ailesiyle denize giderken huzursuz olan, hatta gitmemek için bahane yaratan birine dönüştüm.

O halden bu hale nasıl getirdi. Hiç hissetmedim. Ya o cok zeki ya ben çok safım.
Manipüle olmak böyle bir şey sanırım.

Düzenimi bozdum buna cesaret ettim. Bakalım gerisi nasıl olacak. Bundan kötüsü olmaz sanırım. Yalnız olmak , böyle bir ilişki içinde olmaktan iyidir.

Bu arada asla değişecek biri değildi. Yani ben buyum diyordu ama ilişkinin başında söyleseydi keşke.
İlk 6 ay istediğimi giyip, istediğim gibi davranıyodum. Sonradan yavaş yavaş başladı. Ben bu dereceye nasıl geldim,düşününce mantığıma sığmıyor. Günün sonunda sıfır kollu bile giyemeyen, ailesiyle denize giderken huzursuz olan, hatta gitmemek için bahane yaratan birine dönüştüm.

O halden bu hale nasıl getirdi. Hiç hissetmedim. Ya o cok zeki ya ben çok safım.
Manipüle olmak böyle bir şey sanırım.

Düzenimi bozdum buna cesaret ettim. Bakalım gerisi nasıl olacak. Bundan kötüsü olmaz sanırım. Yalnız olmak , böyle bir ilişki içinde olmaktan iyidir.
Merak etmeyin, hepsi geçecek, hatta bu yaptıklarınıza üzüleceksiniz. Aynı kararlılıkla yola devam edin. Gerçekten bi erkek yüzünden bir kadının daha pişmanlıklar içinde kıvranmasını görmek istemiyorum. Birde söyle düşünün! Şuan heryerden engellediniz ya bitti gitti belki size ulaşamıyor. Ama aynı evin içinde olunca o engellemeler de bi işe yaramıyor eni sonu bi ara geliyorsunuz ve o tartışmalar igrenc yerlere geliyor. Kurtuldum diye sevinin bence, Hayatınızın tadını çıkarın. Hayat onsuzda devam diyor, hayat onsuz da devam edecek hemde çok daha güzel edecek. Emin olun özgürlüğünüz daha kıymetli ondan, bunu şimdi anlayın. Evlendikten sonra sizi işten çıkarıp o eve hapsettiğinde değil.

Merak etmeyin, hepsi geçecek, hatta bu yaptıklarınıza üzüleceksiniz. Aynı kararlılıkla yola devam edin. Gerçekten bi erkek yüzünden bir kadının daha pişmanlıklar içinde kıvranmasını görmek istemiyorum. Birde söyle düşünün! Şuan heryerden engellediniz ya bitti gitti belki size ulaşamıyor. Ama aynı evin içinde olunca o engellemeler de bi işe yaramıyor eni sonu bi ara geliyorsunuz ve o tartışmalar igrenc yerlere geliyor. Kurtuldum diye sevinin bence, Hayatınızın tadını çıkarın. Hayat onsuzda devam diyor, hayat onsuz da devam edecek hemde çok daha güzel edecek. Emin olun özgürlüğünüz daha kıymetli ondan, bunu şimdi anlayın. Evlendikten sonra sizi işten çıkarıp o eve hapsettiğinde değil.
Öyle tabii ki. Belki evlensek ayrılmak istesem , ayrılamayacağım. Onlarca kadın bu sebepten hayatını kaybediyor maalesef.
Bugün bunları yapan evlenince bir tabak yemek önüne koyamadığım için kimbilir neler yapardı.

1 sonunda farkına vardınız da niye 3 sene?
evlenmek için tabi ki. buldu adamlar yolunu artık, tavşana havuç gösterir gibi peşinden koşturtuyorlar işte bu çaresizliği hissettikleri kadınları. biliyor yanlız kalmayacağını adam ondan bu rahatlık. şuan bile herşeyin unutulması bir evlilik teklifine bakar

X