kendime saygımı kaybettiren ilişkim...

Tahmin ediyorum o sıkıntılı zamanları,elbette kolay değil.
O keşkeler varya insanı üzüyor mahvediyor.
Geçecek bu günlerde,önemli olan dirayetli güçlü olmak ve geçmişi düşünmemek olacaktır.
Anne bilse inanın çok üzülür,evladının bunun yaşamasını hiç bir anne istemez.
O kadar hak etmedim ki birde. Nefes alma dese almayacak kadar manipüle edilmiştim.
Hep sevdim ama asla güzel söz duymadım.

Zamanla özgüvenimi bile kaybettim. Profil fotografı bile koymak istemiyordum. Her attığım fotoğrafa negatif yorum yapardı.
Hep bu becerisizlikle seni benden başkası almaz derdi.
Ne bileyim hep kırdı beni ya, hep üzdü.
Ben de izin verdim.

Artık güçlü duracağım. Burda ki tüm kadın arkadaşlarım destek oldu. Hiçbiri de niye ayrıldın demedi bana.
Herkesin söylediği şey aynı ... '' iyi ki kurtulmuşsun''...
İyi ki kurtuldum dediğim günleri görmek umuduyla :KK200:

Hiç üzülme, yazmak kolay biliyorum ama zamanla anlayacaksın. Nelere katlanıp doğal karşılıyoruz bir bilsen. Herkesin başına gelebilir. Dirayetli dur, aşktan kimse ölmez, hepsi geçecek.
insan olayın içinde bazen ölecekmiş gibi oluyor ama geçecek biliyorum.
Benim ki biraz da alışkanlık. Şimdi bir şey olsa birden onu arayıp ,söylemek için elim telefona gidiyor.
Çünkü hep öyle yapardım.

O kadar hak etmedim ki birde. Nefes alma dese almayacak kadar manipüle edilmiştim.
Hep sevdim ama asla güzel söz duymadım.

Zamanla özgüvenimi bile kaybettim. Profil fotografı bile koymak istemiyordum. Her attığım fotoğrafa negatif yorum yapardı.
Hep bu becerisizlikle seni benden başkası almaz derdi.
Ne bileyim hep kırdı beni ya, hep üzdü.
Ben de izin verdim.

Artık güçlü duracağım. Burda ki tüm kadın arkadaşlarım destek oldu. Hiçbiri de niye ayrıldın demedi bana.
Herkesin söylediği şey aynı ... '' iyi ki kurtulmuşsun''...
İyi ki kurtuldum dediğim günleri görmek umuduyla :KK200:
Kendi egosunu tatmin etmiş,kırarak yıkarak acı vererek hemde.
Güçlü durmak lazım bir kere,geçmişe sünger çekerek ben nelere katlandım dememek için.
Göreceksiniz emin olun güzel günler çok yakında.

onun geleceğini cok sanmam ama dönmeyeceğim cok kararlıyım.
İlk defa onu siliyorum.
Ben sildikten sonra aferin yazmış ve sonrasında da bana bundan sonra ayrılmak için bahane arıyor diyemezsin demiş( ben ona bunu söylüyordum en ufak seyde ayrılmaya calıstığı için )
Yani yine tamam aptallık ettim , seni seviyorum, özür dilerim falan yok. Hala beni haksız çıkarma peşinde.
Tek önemli olan şey egosu.
Adamın evleneceği yok zaten, çok iyi yapmışsın artık geri dönme

Kendi egosunu tatmin etmiş,kırarak yıkarak acı vererek hemde.
Güçlü durmak lazım bir kere,geçmişe sünger çekerek ben nelere katlandım dememek için.
Göreceksiniz emin olun güzel günler çok yakında.
inşallah . yorumlarınız benim için çok değerli.Sizi de buradan baya tanıyorum.
İyi dilekleriniz için çok teşekkür ederim. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın hepimizi :KK200:

Yorumlarını okuyunca üzüldüm biraz. Bazen biz kadınlar aşık olunca yapmamamız gereken ne varsa yapıyoruz vallahi sırasıyla. Seni değersizleştirip egosunu tatmin etmek istemiş. Oysaki senin değerini o belirleyemez. Akılsız işte. Gün içinde ölecekmiş gibi hissediyorum demişsin. İnan ki bu ataklar zamanla azalıyor yok oluyor. Artık önceliğin her zaman sen ve mutluluğun olsun olur mu? 💕

Yorumlarını okuyunca üzüldüm biraz. Bazen biz kadınlar aşık olunca yapmamamız gereken ne varsa yapıyoruz vallahi sırasıyla. Seni değersizleştirip egosunu tatmin etmek istemiş. Oysaki senin değerini o belirleyemez. Akılsız işte. Gün içinde ölecekmiş gibi hissediyorum demişsin. İnan ki bu ataklar zamanla azalıyor yok oluyor. Artık önceliğin her zaman sen ve mutluluğun olsun olur mu? 💕
Üzücü değil mi ? Bende hep hemcinslerimin üzüntülerine üzülüyorum. Kendimin bu duruma düşeceğini bilemezdim.
Ara ara çok iyiyim , bazen çok kötü...

O kadar yıprattı ki beni .. Kandırdı .
Kalbimi kırdı. Özür bile dilemeyi çok gördü bana.

Artık sadece kendimi önemseyeceğim:)

Üzücü değil mi ? Bende hep hemcinslerimin üzüntülerine üzülüyorum. Kendimin bu duruma düşeceğini bilemezdim.
Ara ara çok iyiyim , bazen çok kötü...

O kadar yıprattı ki beni .. Kandırdı .
Kalbimi kırdı. Özür bile dilemeyi çok gördü bana.

Artık sadece kendimi önemseyeceğim:)
Bende zamanında bu dozda olmasa da kırıcı kötü şeyler yaşamıştım. Bir süre sonra sonra acı falan kalmıyor. Üzülme diyemem. Üzüm acını yaşa. İçine gömme. Duygular yaşamak için var. Tecrübe oldu bu sana. O özür gelmedi bana hiç. Dilerim karmasını yaşar sende görürsün. Merak etme. Böyle şeyler yaşadıktan sonra benim bir daha başkasını umursadigim tek bir zaman bile olmadı. Hep ben hep ben diyorum artık.😂

Bende zamanında bu dozda olmasa da kırıcı kötü şeyler yaşamıştım. Bir süre sonra sonra acı falan kalmıyor. Üzülme diyemem. Üzüm acını yaşa. İçine gömme. Duygular yaşamak için var. Tecrübe oldu bu sana. O özür gelmedi bana hiç. Dilerim karmasını yaşar sende görürsün. Merak etme. Böyle şeyler yaşadıktan sonra benim bir daha başkasını umursadigim tek bir zaman bile olmadı. Hep ben hep ben diyorum artık.😂
Bende öyle diyeceğim artık.

Pişman olup bana dönmesin ama pişman olsun çok istiyorum.
Zamansıza haksızlık ettim desin , vicdan azabı çeksin çok isterim.

Ben onun numarasını vs ilk defa siliyorum. Normalde o siler , ben neden hemen vazgeciyorsun diye savaşırım ve o da ikna olur . bu şekilde ilerlerdik.
Ben ilk defa sildim. Bende parası vardı,arkadaşıma bir ürün satmıştı onun parasını arkadaşım bana vermişti veririm diye.
'' X arkadaşım senden ürün almış parasını vermem için bana bırakmıştı. Yüz yüze görüştüğümüzde veririm diye düşünmüştüm. Anlıyorum ki yüz yüze görüşmemize gerek kalmayacak . Sen bu tavrınla , bu şekilde devam et'' dedim.Parasını ibanına havale ettim dekontu gönderdim ve her yerden sildim.

Numarasını sildigimi görünce aferin yazmıs. Cevap yazmadım . Peşinden '' bir daha bana ayrılmak için bahane arıyorsun demezsin '' yazmış. ( normalde en ufak şeyde beni sildiği , ayrıldığı için bahane aradığını söylerdim.

Bu msjına da hiç cevap yazmadım. Normalde beni bu hale sen getirdin , seninle barışmak için yazdım hala oralı olmuyorsun , başka ne yapabilirim bla bla... anlatıp devamında bir şekilde iş benim kendimi parçalamalarımla düzene girerdi ama kalbim yorgun, kırgın ve gücü yok. O msjına cevap yazmama şaşırmıştır eminim.

Niye engellemiyorsun?
Engelle gitsin.
Böyle bir adamdan kurtulduğun için zil takip oynayacaksin daha
Manupulatif davranmiş ve seni yavaş yavaş sindirmiş. Lütfen kendine acimasiz olma. Bu tip narsistik insanlar ilk zamanlar göz boyamayi çok iyi biliyorlar. Yavaş yavaş sindirildiğin için, yaaaa adam aslinda iyi... ben hata yaptim kesin... modusuna giriyorsun. Asla taviz verme be bicak gibi kes

Niye engellemiyorsun?
Engelle gitsin.
Böyle bir adamdan kurtulduğun için zil takip oynayacaksin daha
Manupulatif davranmiş ve seni yavaş yavaş sindirmiş. Lütfen kendine acimasiz olma. Bu tip narsistik insanlar ilk zamanlar göz boyamayi çok iyi biliyorlar. Yavaş yavaş sindirildiğin için, yaaaa adam aslinda iyi... ben hata yaptim kesin... modusuna giriyorsun. Asla taviz verme be bicak gibi kes
O an ki sinirimle sildim. Yazsa rahatsız etse engellerimde. Şuan numarası olmadığı için ( ezberimde de yok) silemiyorum.
Tüm resimleri , aldığı şeyleri attım. Kızdıgı paylaşamadığım her fotografı tek tek paylaştım.
sosyal medyadan engelledim.

Evet dediğiniz gibi yavas yavas yaptı. Ben ilk bulusmalarda kılıgıma kıyafetime karışsa , bir şey hissetmediğim için ee sen kimsin derdim.
Bildigi için hiç karışmıyordu. Mini mini elbiselerle geziyordum. Düşünün son durumda tişörtümün altına atlet giyme moduna geçirmişti beni. Yavas yavas , sindire sindire yaptı. Nasıl oldu aklım almıyor. O sürede sanki bitkisel hayattaydım ya.

Kurtulmuşsun bir daha kendine haksızlık etme lütfen. Ben mi çok tembelim bilmiyorum ya beni yoran insanlardan kaçıp uzaklaşıyorum niye bu insanlara bu kadar taviz verip zamanınızı kaybediyorsunuz ki. Dışarıda sürüsüne erkek var mis gibi flört et geç aşk meşk bağımlılıktan başka birşey değil. Biraz bencil olmak lazım hayatta

O an ki sinirimle sildim. Yazsa rahatsız etse engellerimde. Şuan numarası olmadığı için ( ezberimde de yok) silemiyorum.
Tüm resimleri , aldığı şeyleri attım. Kızdıgı paylaşamadığım her fotografı tek tek paylaştım.
sosyal medyadan engelledim.

Evet dediğiniz gibi yavas yavas yaptı. Ben ilk bulusmalarda kılıgıma kıyafetime karışsa , bir şey hissetmediğim için ee sen kimsin derdim.
Bildigi için hiç karışmıyordu. Mini mini elbiselerle geziyordum. Düşünün son durumda tişörtümün altına atlet giyme moduna geçirmişti beni. Yavas yavas , sindire sindire yaptı. Nasıl oldu aklım almıyor. O sürede sanki bitkisel hayattaydım ya.

Inanirim. Manupulatif (belkide narsist) insanların standart taktigi.
Onlarin istediği gibi giyinince ve davraninca övgü ve ilgi. Yapmayinca surat asma...yerme...
Senin güzel huylarını ve başarılarını kücümseme (mesela güzel uni okudun, ara ara 'yaaa uni okuyanda kendini insan saniyor' gibi söylenimler)
Saçın güzelse senin sacinla alakasi olmayan bir saç tipine övgü.
Amaç seni yavaş yavaş yetersiz, başarısız,çirkin ve muhtaç hissettitmek.

Son 8 sayfadan anladığıma göre malasef narsistik eğilime olan bir insana kurban gitmisşin.
Bol bol kafani dinle ve asla geriye bakma. Bu insanlar kendilerine güzel ve enerjisi yüksek bir kurban secip yillarca o insani vampir gibi kurutuyorlar. Geriye posasi kalınca hoooop yeri kurban. Kurtulduğuna şükür et

X