kendime saygımı kaybettiren ilişkim...

merhaba,
iyiyim teşekkür ederim. Elbette hala kendimi çok kötü hissettiğim oluyor.
En son 24 Eylül'de iletişime geçti daha dogrusu benim 3 senedir süren adli bir sorunum var. Ona destek olmak amaçlı gelmiş.
Tarihini biliyordu.

Bende geldiği için teşekkür ettim. sonrası yok. Devamı olan bir konuşma olmadı.
Durumlar nasıl iletişime geçmediniz demi artık,aman sakın ne olur uzak durun yaklaşmaya çalışacaktır yine.

merhaba,
iyiyim teşekkür ederim. Elbette hala kendimi çok kötü hissettiğim oluyor.
En son 24 Eylül'de iletişime geçti daha dogrusu benim 3 senedir süren adli bir sorunum var. Ona destek olmak amaçlı gelmiş.
Tarihini biliyordu.

Bende geldiği için teşekkür ettim. sonrası yok. Devamı olan bir konuşma olmadı.
Hâlâ sizi yokluyor boş anınızı bulduğunda pençelerini geçirecek,seviyorum ,unutamadım diye hayatınızı yine mahvedecek.....Siz hâlâ size yapılan kötülüğün sizden çalınan zamanın farkında değilsiniz,değil geldiği için teşekkür etmeyi selam bile vermemeliydiniz ...

Durumlar nasıl iletişime geçmediniz demi artık,aman sakın ne olur uzak durun yaklaşmaya çalışacaktır yine.
yok devamı olmadı. O geldi , ben teşekkür ettim.
Sonra o da yazmadı bende yazmadım. O alışkanlıgın vermiş oldugu sürekli yazsam mı hali geçti ama arada duygusal bosluğa düştüğüm oluyor. Başka seylerle ilgilenmeye calısıyorum.

yok devamı olmadı. O geldi , ben teşekkür ettim.
Sonra o da yazmadı bende yazmadım. O alışkanlıgın vermiş oldugu sürekli yazsam mı hali geçti ama arada duygusal bosluğa düştüğüm oluyor. Başka seylerle ilgilenmeye calısıyorum.
Geçecek bu günlerde sakın ola ki o boşluğa düşüp yazmayın adam en ufak bir durumda açık kapı bırakılmasını istiyor.

Hâlâ sizi yokluyor boş anınızı bulduğunda pençelerini geçirecek,seviyorum ,unutamadım diye hayatınızı yine mahvedecek.....Siz hâlâ size yapılan kötülüğün sizden çalınan zamanın farkında değilsiniz,değil geldiği için teşekkür etmeyi selam bile vermemeliydiniz ...
onun da bu duruma duygusal geldiğini düşünmüyorum. 3 senedir geliyordu hep biraz mecburen geliyordu. Fiziki olarak birinin yanımda olduğunu karşı tarafın görmesi gerekliydi öyle söyleyeyim.
İnsani olarak geldi. Zaten sonrasında da iletişime geçmedi.
Bende geldiği için teşekkür ettim çünkü gelmek zorunda değildi. Sayesinde tek kalmadım.

Hepsi bu kadar. Onda zaten bir şeyleri anlayıp , özür dileyecek kapasite yok.

Geçecek bu günlerde sakın ola ki o boşluğa düşüp yazmayın adam en ufak bir durumda açık kapı bırakılmasını istiyor.
ya garip ama bir süre sonra insan yazamıyormuş.
Yani kötü hissettiğim zamanlar cok oldu hala da oluyor ama artık acının sahibi o değil sanki.
Yazacak kadar yakın hissetmiyorum nasıl ifade edeceğimi bilemedim suan

ya garip ama bir süre sonra insan yazamıyormuş.
Yani kötü hissettiğim zamanlar cok oldu hala da oluyor ama artık acının sahibi o değil sanki.
Yazacak kadar yakın hissetmiyorum nasıl ifade edeceğimi bilemedim suan
Zaman diyoruz ya buna,demek ki kafa olarak tamamen unutma durumları buda.
Böyle devam ederek geçmişe sünger çekilecek oda unutulacak.
Çok daha keyifli sağlıklı huzurlu günler olacak artık.

Zaman diyoruz ya buna,demek ki kafa olarak tamamen unutma durumları buda.
Böyle devam ederek geçmişe sünger çekilecek oda unutulacak.
Çok daha keyifli sağlıklı huzurlu günler olacak artık.
İnşAllah ya tek istediğim kurtulmak. Başka hiçbir şey istemiyorum gerçekten

X