kendime saygımı kaybettiren ilişkim...

evlenmek için tabi ki. buldu adamlar yolunu artık, tavşana havuç gösterir gibi peşinden koşturtuyorlar işte bu çaresizliği hissettikleri kadınları. biliyor yanlız kalmayacağını adam ondan bu rahatlık. şuan bile herşeyin unutulması bir evlilik teklifine bakar
bu yorumu neye göre yaptınız ?
Sayfalardır herkes fikrini söyleyip , yanımda durdu. Sağ olsunlar.

Sizin saldırınızın sebebi nedir?
Ne sizi kızdırdı bu kadar?

bu yorumu neye göre yaptınız ?
Sayfalardır herkes fikrini söyleyip , yanımda durdu. Sağ olsunlar.

Sizin saldırınızın sebebi nedir?
Ne sizi kızdırdı bu kadar?
yok kızmadım ben de bekarım zaten böyle had bilmezler benim de karşıma çıktı, herkesin çıkıyor, bundan sonra da çıkma ihtimali var. ben erkeklerin sinsilik yapıp bu evlilik baskıyı kullanmaya başladıklarını düşünüyorum artık. yabancı filmlerde bile 30a geldin yok mu biri gibi garip garip muhabbetler dönüyor kadınlara karşı, artık bilerek yapılan bir algı operasyonu olduğunu düşünmeye başladım global olarak. etkilenmemek için çaba sarfetmek gerekiyor.
yani aslında demek istediğim, düzeleceksiniz benim de böyle bir dönemim oldu, ben de konu açtım ama şimdi farkediyorum ki benm başka problemlerim varmış ondan izin vermişim. terapiye başladım, bambaşka birisi oldum.

yok kızmadım ben de bekarım zaten böyle had bilmezler benim de karşıma çıktı, herkesin çıkıyor, bundan sonra da çıkma ihtimali var. ben erkeklerin sinsilik yapıp bu evlilik baskıyı kullanmaya başladıklarını düşünüyorum artık. yabancı filmlerde bile 30a geldin yok mu biri gibi garip garip muhabbetler dönüyor kadınlara karşı, artık bilerek yapılan bir algı operasyonu olduğunu düşünmeye başladım global olarak. etkilenmemek için çaba sarfetmek gerekiyor.
hiçbir zaman böyle telaşım olmadı. Onu sevdim bir dönem cok evlenmek istedim. sadece evlilik konusunu açsın diye gözlerinin içine bakıyordum ama son 1 senede artık o evlenmek istiyordu ben eşya bakmaya bile gitmek istemedim.İçim hep huzursuzdu , bunu diğer yorumlarda da belirttim.
Barışmam da bir evlilik teklifine bakmıyor. Zaten evlenmek istesem kurtulmak yerine , evlenirdim. O benim gibi bir aptalla zaten evlenirdi. Ben hayatımı kurtarmak istedim. Sevgiler :KK200:

her şeye tamam diyipte değer görene rastlamadım. bitirmenizin sebebi cesaret değil artık öyle tükenmişsinizki resmen hayatta kalma içgüdüsü ortaya çıkmış.

merhaba kızlar ,
evet . 3 senede kendime ne sevgim , ne saygım hiçbir şeyim kalmadı. Ben , ben olmaktan çıktım. O ne istediyse o oldum.

Trip atma huyum vardı ve rahatsız oluyordu . Onun için bile burada gelip sizden yardım istedim. Kendimi düzelttim . Aslında hep triplerim haklıydı , ben sadece içimde onu hep aklamak istedim.

Özetlemem gerekirse , ben 34 yaşımdayım sevgilim 31 yaşında. Yakın yerlerde oturuyoruz birbirimize. 7 yıl öncesinde kısa bir görüşmemiz olmuştu fakat ikimiz için de yanlış zaman oldugu için 2 sefer görüşüp bitirmiştik daha dogrusu hiç başlamamıştık. 3 sene önce tesadüfen bir yerde karsılastık. Selamlaşmadık ama birbirimizi gördük. Ertesi gün beni sosyal medyadan bulup , mesaj yazdı ve hemen ertesi gün buluştuk. Sonrası malum beraber geçen 3 yıl...
Yazık benim 3 yılıma ...

Her şey en başta güzeldi. Zamanla onu giyme , bunu yapma , burda konusma, arabaya binerken eğilme vs vs... ilk başta giymeyi çok sevdiğim elbiselerimi bıraktım, sonra sonra ... günün sonunda sıfır kollu bile giyemediğim. Kısa tişörtlerimin içine atlet giymek zorunda kaldığım . Her giydiğimin her yaptıgımın eleştirildiği bir duruma evrildi. İnanın nasıl oldu bilmiyorum.
Girdim ve bu durumdan çıkamadım.
Aramızda evlilik muhabbeti hiç geçmemişti geçtiğimiz sene konu açıldı ve artık bir şeyleri konusmamız gerektiği ve bir cocugumuz olmasını istiyosak biraz daha hızlı olmamız gerektiğini söyledim ( sanki her sey muhtesemdi evlilik , cocuk kaldı . Aptal kafam işte ) bu konuşmayı yaptıktan ertesi gün benden ayrıldı, hemde sadece bir mesajla.. Ben yapamayacagım zamansız.. seni seviyorum ama başka kariyer planlarım var , evlilik yapamam üzgünüm dedi. Üzüldüm , ağladım yine ben aradım ve barıştık.
O hep kaçandı ben kovalayandım. Ne bir tatile gittik, ne bir sahilde çay içmeye ... Bir kaç kez onun köyünde işi vardı birlikte oraya gittik. Orda da hep kavga gürültü.
Beni kızdırırdı ve sonra hemen siniri geçerdi ve ben kalbim kırıldıgı için küserdim. Barışmak için çabalardı bu konuda hakkını yemek istemem. Cok uzatıyosun triplerini derdi. Buraya geldim fikir aldım . Değişebilmek için ne yapabilirim dedim. Değmedi..

Evlilik konusuna ısındıktan sonra aramızda hep konustuk. Evlenince çalışamazsın dedi. ( şuan cok rahat 14 yıldır çalıştıgım bir işim var.)Kendisi işi gereği haftanın bir kaç günü çalısıyor. eşim olsun isterim evde dedi.
Yemeğe karışmam , temizliğe karısmam bunlar kadının işidir dedi. Eve erkek kuzenin gelemez bizde ters ancak ben varken gelebilir dedi. Dedi de dediii... Hepsini yazıyorum dönüp dönüp arada aptallığımı okumak için.

Evet hepsine tamam dedim. Neden tamam dedin derseniz cevabım yok inanın.

bunlara rağmen bikere değerli hissettirilmedim. Her seye bagırdı cagırdı. Telefonu yuzume kapattı. en ufak seyde sen kimsin s...g... dedi.
3 yılda bana her şeyi yaptı .

Üzerime yürüdü sonra bana beni bu hale sen getirdin . Kendini bana dövdürmek istedin dedi. Onun suçlusu da ben oldum ve üzerime yurudugu için , onu bu dereceye getirdiğim için özür diledim...

dün uzun süredir kafamda düşündüğüm ama cesaret edemediğim şeyi yaptım. Aslında yapmama sebep oldu ve her yerden sildim.
Şuan aptallığımdan dolayı yine cok üzgünüm . Niye bunları kendime yaptrdım, niye onu seviyorum bilmiyorum.
Sadece çok kırgınım, cok yorgun..
Lütfen psikolojik yardım alın, adamın sevilecek tek birseyi dahi yok ...

Aldatarak sizi kurtarmış.
şimdi nasılsınız peki?
Atlatabildiniz mi?
Evet aldatmasaydi ben o kerizlikle daha çok takilirdim ona 🤣 tabiiii ilk zamanlar çok zordu takinti yaptigim ve cok sevdigim icin. Ama şimdi çok daha saglikliyim.. saglikli dusunebiliyorum en önemliside herseyi gorebiliyorum. Artik onu seviyorum, istemiyorum, görmek istemiyorum… üzüleceksin ama unutacaksin, ders çıkaracaksın.

Kurtulmuşsunuz çocuk falan sevindirin :) böyle biriyle evlenseydiniz hapis hayatı yaşar keşke sevgiliyken ayrılsaydım derdiniz. Şu an belli bir alışkanlık ve paylaşım olduğu için üzülüyorsunuz ama ilerde gerçekten “normal” biriyle tanıştığınızda iyi ki diyeceksiniz..

her şeye tamam diyipte değer görene rastlamadım. bitirmenizin sebebi cesaret değil artık öyle tükenmişsinizki resmen hayatta kalma içgüdüsü ortaya çıkmış.
evet ne kadar evet dersen o kadar tepene çıkıyorlar.
Çok uzun süre tükettim kendimi. Bir ara boşver böyle devam edeyim seviyorum, o benden ayrılana kadar bitirmeyeceğim diyordum.
Ordan buraya gelmek benim için başarı ama 3 yıl kendime yaptıgım eziyeti telafi edemez ne yazıkki

Lütfen psikolojik yardım alın, adamın sevilecek tek birseyi dahi yok ...
alacağım evet . o normal değildi , ben ona katlandığım için hiç normal değildim.

Bana kırmızı oje süremezsin evlenince diyordu. Buna bile tamam demiştim. O kadar kendi hayatım üzerinde söz hakkım yoktu.

Evet aldatmasaydi ben o kerizlikle daha çok takilirdim ona 🤣 tabiiii ilk zamanlar çok zordu takinti yaptigim ve cok sevdigim icin. Ama şimdi çok daha saglikliyim.. saglikli dusunebiliyorum en önemliside herseyi gorebiliyorum. Artik onu seviyorum, istemiyorum, görmek istemiyorum… üzüleceksin ama unutacaksin, ders çıkaracaksın.
biliyor musunuz bir ara keşke beni aldatsa , mecbur ayrılırım en azından diye bile düşündüm.
Gerçekten kapalı karanlık bir odaya kapatılmış gibiydim. Kabus gibiydi. Kafamda sürekli ne yapacağım diye düşünüp, ayrılamıyordum.
Düşündükçe şuan içim sıkıldı.

Keşke psikolojik destek alsanız bu süreçte. Bu adam size kesin yazacak. Biraz alttan alıp pişman olduğunu söyleyecek sonra yine ayni döngüye gireceksiniz. Çünkü şu an rahat. Sizin ona doneceginizden emin. Bir müddet sonra niye hala aramadı diye sorgulamaya başlayacak.

Keşke psikolojik destek alsanız bu süreçte. Bu adam size kesin yazacak. Biraz alttan alıp pişman olduğunu söyleyecek sonra yine ayni döngüye gireceksiniz. Çünkü şu an rahat. Sizin ona doneceginizden emin. Bir müddet sonra niye hala aramadı diye sorgulamaya başlayacak.
evet şuan kesinlikle benim ona yazacağımdan emin çünkü hep öyle oldu. En çok konuşmadığımız süre 1 hafta falandır. Sonrasında pişman olup yazacağımdan adı gibi emin.
Şuan umrunda değilimdir. Yazmadığımı gördüğünde bir şey yapar mı , sanmıyorum.
Hep kendi bildiği doğru çünkü

biliyor musunuz bir ara keşke beni aldatsa , mecbur ayrılırım en azından diye bile düşündüm.
Gerçekten kapalı karanlık bir odaya kapatılmış gibiydim. Kabus gibiydi. Kafamda sürekli ne yapacağım diye düşünüp, ayrılamıyordum.
Düşündükçe şuan içim sıkıldı.
Şimdi nasılsınız iyisiniz demi,en doğru olanı yapıp tekmeyi bastınız karaktersiz adama.
Keşke daha önce yapsaydınız bu ayrılığı,en azından bu kadar üzülmezdiniz.
Hayat size bundan sonra mutluluk ve sağlık getirsin,lütfen sizi kandırmasına geri dönmenizi istemesine izin vermeyin.

yok yok. Cuma gününden beri aramız bozuktu. Pazartesi tamamen bitti.
Şuan maşallah diyeyim , iyiyim.
Normal şartlarda çoktan perişan olmam gerekiyordu.

Kötü olursam destek alacağım.
yeteri kadar mahvolmuşsunuz

bir daha sakın kendinize bu kötülüğü yapmayın
unutursunuz
ağlasa yalvarsa da dönmeyin
Rabbim karşınıza çok hayırlı iyi insanlar çıkarsın

Şimdi nasılsınız iyisiniz demi,en doğru olanı yapıp tekmeyi bastınız karaktersiz adama.
Keşke daha önce yapsaydınız bu ayrılığı,en azından bu kadar üzülmezdiniz.
Hayat size bundan sonra mutluluk ve sağlık getirsin,lütfen sizi kandırmasına geri dönmenizi istemesine izin vermeyin.
İlk gün çok kötüydüm .Buraya hep ağlayarak yazdım yorumlarımı :KK43:

Şuan iyiyim , ya gözümde çok büyütmüşüm ya da aslında zamanla zaten uzaklaşmışım ondan. Umarım zaman geçtikçe özlemeye başlamam. Sürekli yaptığı kötü şeyleri aklıma getiriyorum. Zaten yaptığı iyi pek bir şeyde yok.
Benimde tek keşkem keşke 3 yıl harcamasaydım bu adama.
Beni dövmeye kalktığında özür dilemeseydim. O kadar çok keşkem var ki.

Annem çok üzülür böyle şeyler yaşadığımı bilse mesela .
Kalbim çok kırık , ruhum acıyor hala ama geçecek inanıyorum. İyileşeceğim.

yeteri kadar mahvolmuşsunuz

bir daha sakın kendinize bu kötülüğü yapmayın
unutursunuz
ağlasa yalvarsa da dönmeyin
Rabbim karşınıza çok hayırlı iyi insanlar çıkarsın
Normal önceki ayrılıklarımıza benzemiyor. Hep çok üzülür telefon kulağımda beklerdim. Şuan beklentim yok.
İstemiyorum çünkü.

Bir şeylere devam etsekte asla düzelmeyeceğinin artık farkındayım.
Hayatımı kaybetmek istemiyorum. Gezmek, görmek,çalışmak , kendi ayaklarımın üzerinde durmaya devam etmek istiyorum.
4 duvar arasında ev işleri yaparak , kocamı bekleyen biri olmak istemiyorum.

İlk gün çok kötüydüm .Buraya hep ağlayarak yazdım yorumlarımı :KK43:

Şuan iyiyim , ya gözümde çok büyütmüşüm ya da aslında zamanla zaten uzaklaşmışım ondan. Umarım zaman geçtikçe özlemeye başlamam. Sürekli yaptığı kötü şeyleri aklıma getiriyorum. Zaten yaptığı iyi pek bir şeyde yok.
Benimde tek keşkem keşke 3 yıl harcamasaydım bu adama.
Beni dövmeye kalktığında özür dilemeseydim. O kadar çok keşkem var ki.

Annem çok üzülür böyle şeyler yaşadığımı bilse mesela .
Kalbim çok kırık , ruhum acıyor hala ama geçecek inanıyorum. İyileşeceğim.
Tahmin ediyorum o sıkıntılı zamanları,elbette kolay değil.
O keşkeler varya insanı üzüyor mahvediyor.
Geçecek bu günlerde,önemli olan dirayetli güçlü olmak ve geçmişi düşünmemek olacaktır.
Anne bilse inanın çok üzülür,evladının bunun yaşamasını hiç bir anne istemez.

X