kendime saygımı kaybettiren ilişkim...

Bunları düşünmeyin artık lütfen kendinize daha fazla zarar vermeyin. Bakın size zarar vermesine izin verdiğiniz için siz kendinize zarar vermiş oluyorsunuz. Sevgi böyle bir şey değil.
doğru haklısınız. bunları düşündüğümden değil de beni nasıl manipüle ettiğini anlatmak için yazdım.
Yoksa elbette hiçbiri sevgi belirtisi değil

merhaba kızlar ,
evet . 3 senede kendime ne sevgim , ne saygım hiçbir şeyim kalmadı. Ben , ben olmaktan çıktım. O ne istediyse o oldum.

Trip atma huyum vardı ve rahatsız oluyordu . Onun için bile burada gelip sizden yardım istedim. Kendimi düzelttim . Aslında hep triplerim haklıydı , ben sadece içimde onu hep aklamak istedim.

Özetlemem gerekirse , ben 34 yaşımdayım sevgilim 31 yaşında. Yakın yerlerde oturuyoruz birbirimize. 7 yıl öncesinde kısa bir görüşmemiz olmuştu fakat ikimiz için de yanlış zaman oldugu için 2 sefer görüşüp bitirmiştik daha dogrusu hiç başlamamıştık. 3 sene önce tesadüfen bir yerde karsılastık. Selamlaşmadık ama birbirimizi gördük. Ertesi gün beni sosyal medyadan bulup , mesaj yazdı ve hemen ertesi gün buluştuk. Sonrası malum beraber geçen 3 yıl...
Yazık benim 3 yılıma ...

Her şey en başta güzeldi. Zamanla onu giyme , bunu yapma , burda konusma, arabaya binerken eğilme vs vs... ilk başta giymeyi çok sevdiğim elbiselerimi bıraktım, sonra sonra ... günün sonunda sıfır kollu bile giyemediğim. Kısa tişörtlerimin içine atlet giymek zorunda kaldığım . Her giydiğimin her yaptıgımın eleştirildiği bir duruma evrildi. İnanın nasıl oldu bilmiyorum.
Girdim ve bu durumdan çıkamadım.
Aramızda evlilik muhabbeti hiç geçmemişti geçtiğimiz sene konu açıldı ve artık bir şeyleri konusmamız gerektiği ve bir cocugumuz olmasını istiyosak biraz daha hızlı olmamız gerektiğini söyledim ( sanki her sey muhtesemdi evlilik , cocuk kaldı . Aptal kafam işte ) bu konuşmayı yaptıktan ertesi gün benden ayrıldı, hemde sadece bir mesajla.. Ben yapamayacagım zamansız.. seni seviyorum ama başka kariyer planlarım var , evlilik yapamam üzgünüm dedi. Üzüldüm , ağladım yine ben aradım ve barıştık.
O hep kaçandı ben kovalayandım. Ne bir tatile gittik, ne bir sahilde çay içmeye ... Bir kaç kez onun köyünde işi vardı birlikte oraya gittik. Orda da hep kavga gürültü.
Beni kızdırırdı ve sonra hemen siniri geçerdi ve ben kalbim kırıldıgı için küserdim. Barışmak için çabalardı bu konuda hakkını yemek istemem. Cok uzatıyosun triplerini derdi. Buraya geldim fikir aldım . Değişebilmek için ne yapabilirim dedim. Değmedi..

Evlilik konusuna ısındıktan sonra aramızda hep konustuk. Evlenince çalışamazsın dedi. ( şuan cok rahat 14 yıldır çalıştıgım bir işim var.)Kendisi işi gereği haftanın bir kaç günü çalısıyor. eşim olsun isterim evde dedi.
Yemeğe karışmam , temizliğe karısmam bunlar kadının işidir dedi. Eve erkek kuzenin gelemez bizde ters ancak ben varken gelebilir dedi. Dedi de dediii... Hepsini yazıyorum dönüp dönüp arada aptallığımı okumak için.

Evet hepsine tamam dedim. Neden tamam dedin derseniz cevabım yok inanın.

bunlara rağmen bikere değerli hissettirilmedim. Her seye bagırdı cagırdı. Telefonu yuzume kapattı. en ufak seyde sen kimsin s...g... dedi.
3 yılda bana her şeyi yaptı .

Üzerime yürüdü sonra bana beni bu hale sen getirdin . Kendini bana dövdürmek istedin dedi. Onun suçlusu da ben oldum ve üzerime yurudugu için , onu bu dereceye getirdiğim için özür diledim...

dün uzun süredir kafamda düşündüğüm ama cesaret edemediğim şeyi yaptım. Aslında yapmama sebep oldu ve her yerden sildim.
Şuan aptallığımdan dolayı yine cok üzgünüm . Niye bunları kendime yaptrdım, niye onu seviyorum bilmiyorum.
Sadece çok kırgınım, cok yorgun..

Ben canı gönülden tebrik ediyorum seni. 💐💐💐

3 yıl- 5 yıl - 9 yıl (benimki) hatta onlarca yıl da geçmiş olsun, hayat bu, ve bir tecrübe. Elbette kendini yargılayacak, uzun uzun düşüneceksin. Ama lütfen bunları yaparken kendine karşı olabildiğince nazik ve anlayışlı ol. Ol ki bi daha tekrarını yaşama.
Gerçekten tebrik ediyorum, sen de kendini tebrik et önce, sonrasına bakarsın.

Ben canı gönülden tebrik ediyorum seni. 💐💐💐

3 yıl- 5 yıl - 9 yıl (benimki) hatta onlarca yıl da geçmiş olsun, hayat bu, ve bir tecrübe. Elbette kendini yargılayacak, uzun uzun düşüneceksin. Ama lütfen bunları yaparken kendine karşı olabildiğince nazik ve anlayışlı ol. Ol ki bi daha tekrarını yaşama.
Gerçekten tebrik ediyorum, sen de kendini tebrik et önce, sonrasına bakarsın.
teşekkür ederim . Hepiniz ayrı ayrı güç verdiniz.
Önemli olan kararı verip , uygulamaya sokmaktı. Onunla yüzleşip, tartışıp silme evresine gelme kısmından çok korkuyordum.
Neyse ki en zor kısmını yaptım.

Çok üzgünüm ama geçecek inanıyorum :KK200:

teşekkür ederim . Hepiniz ayrı ayrı güç verdiniz.
Önemli olan kararı verip , uygulamaya sokmaktı. Onunla yüzleşip, tartışıp silme evresine gelme kısmından çok korkuyordum.
Neyse ki en zor kısmını yaptım.

Çok üzgünüm ama geçecek inanıyorum :KK200:

Geçmez mi ?
Hem nasıl geçecek, hem de ne güzel geçecek.
İnan bana.

O kadar güçlü ve huzurlu hissedeceksin ki.
Ve o kadar güzel aşklar yaşayacaksın ki. Daha önce hiç sevilmemişim diyeceksin.

Geçmez mi ?
Hem nasıl geçecek, hem de ne güzel geçecek.
İnan bana.

O kadar güçlü ve huzurlu hissedeceksin ki.
Ve o kadar güzel aşklar yaşayacaksın ki. Daha önce hiç sevilmemişim diyeceksin.
inşallah.
Çok çok teşekkür ederim. İyi dilekleriniz için. Umarım her şey çok güzel olur.

yok bir daha eklemeyeceğim asla.

Seviyor olsam da değişmedi hiçbir şey. Sevgi tek tarafla olmuyormuş . Üzücü bir şekilde öğrendim.
asla asla deme dıye bir laf vr o herif ne yapar ne eder seni manipüle eder düşersin kucağına uyank ol mantıklı düşün

Gerçekten üzerime yürüdü ve dişlerini sıka sıka , hani gözündeki o anlık nefreti gördüm.
Oradan uzaklaştım evime döndüm. Önce çok sinirliydim ya bunu bana nasıl yapabilir. Asla görüşmem bir daha dedim.
Benim babam bir kere vurmamış ya bana o kim dedim.

Aradan 1 hafta geçti hiç yazmadı bana. Sonra bir bahaneyle ben yazdım . ( aptal olduğum için.)
Yazmayacaktım sana hatta barışmamayı düşündüm. Beni bu hale getirmene inanamadım. Kendini özellikle bana dövdürmek istedin. Bunu bana yaşatmak istedin. Sinirli olduğumu biliyordun bilerek beni tahrik ettin.
Ben bununla yaşamak istemiyorum , yapamam dedi.
Ben düşündüm evet ya haklı sonucta sinirliydi , oruçluydu keşke tartısmayıp , sussaydım böyle olmazdı dedim ve özür diledim.
Bir daha yapmayacağım dedim . ( yazarken şuan inanamıyorum.)
Kendinizi aşağı cekici suclayıcı kelimeleri de bir bir bırakın insallah:) yasanacakmıs yasanmış bitmiş. Ben de mesela bir erkeğin şiddet durumu ihtimali hamlesi delirtiyor inanılmaz kışkırtıyor, aynen bir erkek ne hissediyorsa onu hissettiğimi anladım. Üzüntüden cok sinirlenme mesela son olayımda benim basıma vuran ex olmasına cok az kalan o şahısın kafasına bir gecirdim neye ugradığını sasırdı sen bana nasıl vurmaya yeltenirsin diye. Daha sok olmasam ve sonrasında sabıkalı biri olsam affetmezdim. Aklıma geldikce gidip gebertesim geliyor. Ama işte klasik sen kadınsın sen hanımefendi olcaksın terbiyeli olcaksın efendi olcaksın. Elimden gelse insan olarak tüm bu kadınların intikamını almaya and icerim. Kimbilir belki birgün 😂😂deli raporu alırsam o gün elime geceni..

doğru haklısınız. bunları düşündüğümden değil de beni nasıl manipüle ettiğini anlatmak için yazdım.
Yoksa elbette hiçbiri sevgi belirtisi değil
Tabi ki bir anda hafızanızdan silip atamazsınız ama başka şeylere odaklanmaya çalışın ve ne o kişinin ne başkasının size sevgi adı altında zarar vermesine izin vermeyin. Asla iletişim kurmayın onunla. Yolunuza bakın. Kendinizi sevin ve değer verin. Umarım çabucak atlatırsınız kendinize çok iyi bakın 🌸

Kazandım değil mi ? şuan size bunu sorarken , gözlerimden yaşlar akıyor ama iyileşeceğim.. bir gün bunları açıp ne aptalmışım diye okuyacağım. Kendime söz veriyorum.
Herşey güzel olacak. Kendine kızma artık. Teşekkür et hatta 1 gününü daha onunla olmaktan kurtardığın için.

Bu arada bizim aramızda cinsellikte yoktu. Bu konuda beni hiçbir zaman zorlamadı ama hep senin yüzünden bende cinsellikten uzak kalıyorum.
Sen tek basına fedakarlık yapmıyorsun. bu da cok önemli bir şey diyodu.
Onu yapma bunu yapma. Siz bu adamla ne yapiodunuz, depoda misket mi oynuyordunuz kuzum? :) ici bomboş bir iliski. Özleyecek ne var inan bisey yok. Sakın dönme.

Bence Allah ın sevgili kuluymuşsun 3 yılın gitmiş ama evlenip daha da kötü anıların olabilirdi. Ama bence en ufak bir şeyde duygu sömürüsü falan yapsa özür dilese dönecekmişsin gibi hissettim umarım yanılmışımdır.

Kendinizi aşağı cekici suclayıcı kelimeleri de bir bir bırakın insallah:) yasanacakmıs yasanmış bitmiş. Ben de mesela bir erkeğin şiddet durumu ihtimali hamlesi delirtiyor inanılmaz kışkırtıyor, aynen bir erkek ne hissediyorsa onu hissettiğimi anladım. Üzüntüden cok sinirlenme mesela son olayımda benim basıma vuran ex olmasına cok az kalan o şahısın kafasına bir gecirdim neye ugradığını sasırdı sen bana nasıl vurmaya yeltenirsin diye. Daha sok olmasam ve sonrasında sabıkalı biri olsam affetmezdim. Aklıma geldikce gidip gebertesim geliyor. Ama işte klasik sen kadınsın sen hanımefendi olcaksın terbiyeli olcaksın efendi olcaksın. Elimden gelse insan olarak tüm bu kadınların intikamını almaya and icerim. Kimbilir belki birgün 😂😂deli raporu alırsam o gün elime geceni..
:))))) baya hırslı bir yorum olmuş:)))) benim exi de elden geçirirseniz sevinirim.:))

Tabi ki bir anda hafızanızdan silip atamazsınız ama başka şeylere odaklanmaya çalışın ve ne o kişinin ne başkasının size sevgi adı altında zarar vermesine izin vermeyin. Asla iletişim kurmayın onunla. Yolunuza bakın. Kendinizi sevin ve değer verin. Umarım çabucak atlatırsınız kendinize çok iyi bakın 🌸
iletişim kuracagım ortak alanım yok çok şükür..
En cok bunu istiyorum zaten. yoluma bakmak..

Zor olacak ama olacak inşallah.

Onu yapma bunu yapma. Siz bu adamla ne yapiodunuz, depoda misket mi oynuyordunuz kuzum? :) ici bomboş bir iliski. Özleyecek ne var inan bisey yok. Sakın dönme.
vallahi ne yapıyorduk bilmem ki :)
Film izliyorduk , bir şeyler içiyorduk bu kadar galiba.

Ben dertlerimi anlatıyodum, o hep dinlerdi bu arada .

bu kadarcık :)

Bence Allah ın sevgili kuluymuşsun 3 yılın gitmiş ama evlenip daha da kötü anıların olabilirdi. Ama bence en ufak bir şeyde duygu sömürüsü falan yapsa özür dilese dönecekmişsin gibi hissettim umarım yanılmışımdır.
yok yok bunu cok uzun süredir düşünüyodum . Aslında yeni alınmış bir karar değil.
Dün ona yazarken de yine bir adım atıp son kez şans vereceğim diyerek yazdım.

Eger özür dilese , haklısın deseydi. Tekrar devam edecektim.
Ama bu beni kaçıncı suçlayışı. Beni dövmeye kalktı suçlusu ben oldum, bagırdı suçlusu ben oldum, şimdi de hakaret edip telefonu suratıma kapattığı için sorun bende oldu.
Bu da benim ona son adımımdı.
Ona adım atmadığımda anlayacak bazı seyleri ama çok geç.

vallahi ne yapıyorduk bilmem ki :)
Film izliyorduk , bir şeyler içiyorduk bu kadar galiba.

Ben dertlerimi anlatıyodum, o hep dinlerdi bu arada .

bu kadarcık :)
Güzelim sana iyi bi arkadas guzel bi cevre lazim. Sen biraz ikisini birbirine karistirmissin :) senin ihtiyacin olan seyler baska.

X