kendi hayatımı kendim kirlettim..

çok üzüldüm yaşadıklarına.canım ya.iyide sen bu adamdan ayrılmak için neyi düşünüyosun onun anlamadım..bn nişanlı olacam nişanlım bana hakaret edecek küfür edecek bnde hala onunla evlenmek isteyecem..adam zaten seni tehtit ediyo dur sana daha neler yapacam bn diye..neyini düşünüyosun daha..allahtan en başından göstermiş karakterini..

şeyet sen "ben artık vazgeçemem, sana mecburum" imajı çizip, ipleri teslim ettiysen,bunu ömür boyu çekersin . Fakat ne olursa olsun sana minnetim yok imajı çizersen ozaman ya peşini dolanacak, ya peşini bırakacak.. yanlış yapmışsın. ona vaz geçilmez olmadığını göstermelisin. ömür boyu çekerim dersen onuda sen bilirsin.

eğer nişanlınla evlenirsen hayatını kirletmiş değil bitirmiş olursun
yol yakınken dön bence ilerde çocuklarınınla işkence çekiceğine şimdi bitir..

yazdıklarınız için çok teşekkür ederim dün onunla konuşmak istemediğimi söyledim oda bana ''çok umurumda yazmış sonra senin g... ün çok kalktı vs diye şeyler yazmış hiç cevap dahi yazmadım oda aramadı ya bugun yada yarın arar ama ya hakaret etmek için yada küfür etmek için çünkü nezaman ben uzaklaşsam ondan dahada çıldırıyor sorun ne diye soracağına açıp küfür ediyor ama artık kaldıramayacak hale geldim bugun bir gelin geçti buradan hüngür hüngür ağladım aklıma ilk tanışmamız verdiğimiz mücadeleler geçirdiğimiz günler geldi ve çok kanıma dokundu NEDEN biz böyle olduk neden buralara geldik dedim sonra kendime kızdım nasıl bu şekilde beni aşağalamasına izin verdim veriyorum diye şimdi ayrılsam ailem için farketmez allah'tan onlar karışmaz bu duruma zaten nişanlımın ailesi ile ters düşüyorlar kaba saba insanlar diyorlar ama allah var annesi olsun yengesi vs çok iyiler ama gel gör ki nasibini alamamaş o aileden herşey nasip ya insan tercihleri doğrultusunda yaşıyormuş bunu anladım aramasını bekliyorum istanbula çağıracağım onu memleketine gitti gelsin alıp karşıma konuşmak istiyorum,üzülüyorum hatta kahroluyorum ardımda 2,5 sene onca mücadele var onun için yaptıklarım herşey beni kahrediyor... ama adamın umurunda bile değil

aynen öyle insan geçmişini erkeğe anlatmamalıymış bunu anladım ondan önceki geçmişim kirli değil sadece mutsuzluklarla yalanlarla dolu bir hayattı ama o herseferinde eski sevgilimin ismini telafuz edip beni onunla karıştırma beni şehir züppesi sanma kızım diyordu onu telime tuhaf bir hitap ile kaydettim sonra böyle yapıyorsun diye artık sana bu şekilde hiap edeceğim dediğimde adam eski sevgiline kızıncada adamın ismıni değiştiriyormuydun dedi bende nasıl adamsın ya nasıl olurda eski sevgilimi diline dolarsın senin hiçmi erkeklik gururun yok dedim kadın gibi sürekli dırdır dır yapıyorsun erkek dediğin bir ağır başlı olur sen sokak kadını gibi konuşuyorsun ben kadınım senin gibi dırdırcı olamıyorum dediğimde çok adam tanıdın ya bana erkekliğin tarifini elbet yaparsın dedi suratına kapattım anlamıyorum bu nasıl bir karakter nasıl bir adamlık namus kavramı anlayısı çok farklı

Birlikte olduğun iyi olmuş gerçek yüzünü göstermiş..
Ama bu dava böyle bitmez ayrılırsan seni rezil ederim tehditleri başlamadı daha..

Zor süreç ... sabırr....

yok ayrılıkmak istediğimi söylediğim vakit bana tamam diyor ananın a... na kadar yolun var diyor sonra hırsını alamıyor sen benim hayatımı mahf ettin bende snnkini mahf edeceğim diyor ama neyi kastediyor onu bilmiyorum sanki onu bekareti gitmiş gibi ikide bir bana hayatımı mahfettin diyip duruyor

keşke dediğiniz gibi fake bir durum olsaydı keşke ben sahteşeyler yazan psikolojik sorunlu bir insan olsaydım eğer bununla şuan içinde bulunduğm durumu yer değiştirmem gerekseydi salak sulak sahte işler yapan birisi olmak isterdim insanın yüreğindeki acı hiç birşeye benzemiyor hele pişmanlık ve keşkenin yerini hiç birşey alamıyor

bu iş bence bitmiş. sakın bu kişiyle ortak bir gelecek düşünme. mutlu olmana imkan yok.
hayatından sil ve önüne bak. kimseye muhtaç olduğunu düşünme.

nişanlın gibi insanları gördükçe insanlığımdan utanıyorum

Son düzenleme:

canım Allah'ın aşkına bitir şu adamla ilişkini kendine gel bu adam tam anlamıyla hasta ruhlu bir insan sana şimdiden göstereceğim daha iyi günlerin demiş gerçekten daha ne bekliyorsun seni öldürmesinimi
ailemde istemiyor demişsin hemen ilk bahaneyle ayrıl gitsin
beraber oldun diye evlenmek zorunda değilsin evlenince ne olacakki dahamı iyi olacak
bak iki tane durum var birincisi onunla oldun diye evlenmek sonra akıl almaz işkenceler çektirmesi
ikinciside ayrılmak kendine iş bulup tekrardan dimdik durmak , belkide önüne seni sen olduğun için seven başkasıyla beraber olduğunu bilsede seni isteyen biri çıkar evlenirsin
ya hiç evlenmesen ne olurki bu adamla evleneceğine iş bulup evde kal bekar yaşa bekar öl daha iyi
ayrıca şu erkek milletinide hiç anlamıyurum kendileri sanki evlenirken bakir evleniyorlarda onlarda kendilerini eşlerine saklasın nedir yani 2 damla kan için çekilirmi namus ahlak beyindedir insanın beyni namussuz olmasın kızlığı durur ama burda neler duyuyoruz kız ama ters ilişkiyle beraber oluyor sonra eline erkek eli değmemiş gibi kendini tabiri yerindeyse kakalıyor o kız kendini namuslu hissediyorsa senmi namussuz hissediyorsun ben sana söyleyimmi sen sevgisiz kötü ortamda büyümüş çok temiz kalpli bir kızsın ve o insan müsvettesi nişanlında sevgi bulduğunu sanmışsın kanmışsın senin hikayende çok namussuz var aslında bir arkadaşın dediği gibi tek namuslu sensin
çok yazdım ama sana başka nasıl yardımım olur diye düşündüm elimden bu geliyor canım dilediğin zaman bana dertlerini yazabilirsin alacağın kararda Allah yardımcın olsun

abim kendi halinde çalışan birisi haline geldi ablam evlendi uzaklarda bizden başka şehirde ama çok mutsuz beni nasıl dövdüyse bana ne yaptıysa annemi ne denli ezdiyse eşi binbeterini yapıyor babam emekli ama alanyaya yerleşmyi düşünüyor evde durduğu yok zaten annem ve abimle yaşıyorum sorun varmı dersen ufak tefek annem dışında kimse ile muhatap olmuyorum akrabalarımda dahil hepsi zaten dedikodu felaket tellalı makinesi gibi

Ruhum daraldı okudukça Allahaşkına bu ne? Sen önce ciddi bir yardım al tatlım ilacı bırak başla b ırak başla bu ne? önce ruhunu tedavi et sonra düşünürsün gerisini???

teşekkür ederim inş herşey ebnim adıma düzelir yani kendime yeniden bir hayat kurabilirim elbet zar zor olacak ama düşünüyorum insanlar canım dediği evladını annesini babasını kaybediyorda devam kötü hastalıklar atlatıyor yada sakat kalıyorlar devam ediyorlar ben neden ayakta duramayayım kendim için kendime iyilik yapacağım unutmaya çalışacağım onuda yaşadıklarımıda şuan bunları yazarken hüngür hüngür ağlıyorum ne zor birşey ya birisi geliyor seni göklere çıkartıyor ona güveniyorsun onun oluyorsun mutlu oluyorsun yeri geliyor göğsünde uyurken ona bakmaya kıyamayıp sessizce ağlıyorsun sonra bunları yaşıyorsun ben bilirimki nişanlım uyurken onu seyredipte ağladığımı usulca saçlarına dokunduğumu ve aynısını ondanda gördüğümü ben sevdiğine nasıl inandım ben öyle çok hissedebiliyordumki yanarım yanarım annem derdi hep bana kızım erkek milleti güvenmeyeceksin gözünün önünde kendini kesse inanmayacaksın herşey elde edene kadar alışana kadar diye annem uyurken bazen yanına sokuluyorym sarılıpta aglıyorum ıcımden sen haklı çıktın annem diyorum ben nasıl üzülüyorsan rabbimde ahirette onu öyle üzsün çünkü ben birşey yapamam allaha havale ediyorum

canım bak sen kendin ne güzel dedin annesi babası evladı ölüyorda insanlar ayakta yıkılmadan kalıyor senin kaybedeceğin neymişki
üzülesin hatta kurtulduğpuna sevinecek kadar kötü birisi
seni anlıyorum sen sadece ona kandığına üzülüyorsun bide iyi yönünden bak ya evlendikten sonra gerçek yüzünü görseydin ayrılsaydın adın dula çıksaydı dahamı iyiydi
şimdi en azından nişan attın derler zaman herşeyin ilacı unutursun bunlarıda
ama bu yaşadığından sana bir deneyim kazandırdı oda erkek milletine geçmişini asla anlatmayacaksın ve güvenmeyeceksin

Son düzenleme:
canımm kesınlıkle bu ınsanla ayır yollarını ne mutlukı evlenmeden once gostermıs yuzunu bu ınsan sana evlendıkten sonra neler yapabılır hıc tahmın edıyomusun evde kalmıs deılsın o nasıl bı kelıme ne sanıyorkı o kendını beyaz prensmı bırak allah askına namusta senın namusun herseyı allaha havale et bunları gore gore devam edersen kendını yakmıs olursun dahada yıpranırsın herseyı arkanda bırakmalısın bence senın ozguvenını hayatını mahvedecek bı ınsan deıl senı hayat boyu motıve edebılecek ıyı bı ınsanla bırlestırırsın ıns yolunu bu ınsandan sana hayır gelmeyecegını dusunuyorum.

Zor gunler gecırmıssın umarım atlatırsın kalan ızlerını. Namusuna gelıncede bır yere gıtmıs degıl. Hata dedıgın sey yuzunden daha buyuk hata yapıp bır omru zehır etme kendıne. Hemen ayrıl o adamdan ıse gır calıs ayakların yere bassın. Sılkelenmek ve toparlanmak zamanı. Ben kadınların cok guclu olduklarına ınanıyorum. iş bunu farkedebılmelerınde. Basarılar dılerım bundan sonrası ıcın.

canımm kesınlıkle bu ınsanla ayır yollarını ne mutlukı evlenmeden once gostermıs yuzunu bu ınsan sana evlendıkten sonra neler yapabılır hıc tahmın edıyomusun evde kalmıs deılsın o nasıl bı kelıme ne sanıyorkı o kendını beyaz prensmı bırak allah askına namusta senın namusun herseyı allaha havale et bunları gore gore devam edersen kendını yakmıs olursun dahada yıpranırsın herseyı arkanda bırakmalısın bence senın ozguvenını hayatını mahvedecek bı ınsan deıl senı hayat boyu motıve edebılecek ıyı bı ınsanla bırlestırırsın ıns yolunu bu ınsandan sana hayır gelmeyecegını dusunuyorum.

Allah aşkına bu insanlar nerde yaşıyorlar, burası Türkiye uyanın uyanın, namus öyle 2 bacağının arasında değildir, gibi laflar sökmüyor burda bacılarım..Acaba namusun 2 bacak arasında değil diye tutturanların, kaç tanesi eşiyle evlendiğinde, bekaretini evlendiği adamdan başkasına verdide, sonra tuttu eşiyle evlendi.. Büyük ihtimalle sıfır, diyebiliyorlarsa, ben, desinler..öyle bol keseden atmakla olmuyor bu işler..gerçekler var ortada ve kimse gözardı edip, hayal dünyasında yaşamasın..

güzel kardeşim o adamdan ayrılırsan eğer, zamanı gelince zarını diktirirsin..madem erkekler, bakire istiyor ama kendilerine gelince bakirlik önemli değil, kadınlarda böyle yapar o zaman.. Erkek bakire arıyorsa, kadında bakir arıyor o vakit..Ama yooook onlar diyorki, bi erkeğiz yaparız,, o zaman bizde kadınız, bizde böyle yaparız.. Napalım onlarda namus konusunda çifte standart uygulamasaydı, bizim gbi bakir olsalardı, bizde bu yollara başvurmazdık..
Yani aynen şöyle; Öyle saça, böyle tarak.. ( kibarcasını yazdım, anlamışsınızdır siz onu )

Bak canım namus iki bacak arasında değildir bunu öncelikle aklına koy. Sen bölyle bi insanla evlenirsen hayatın ne gelicek düşünebiliyomusun. Resmen sana ölmeden cehennemi yaşatıyo ne b...k sanıyosa kendini anlamadım inan hayatını mahvedersin. Sana gelcek en güzel ilaç ondan ayrılman daha temiz daha huzurlu bi hayat kurman kendine .

tesekkur ederım canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…