kendi hayatımı kendim kirlettim..

eger nişanlınla evlenırsen ılerde kesın anlasmazlıktan bosanıcaksın ve adın dul olucak ınan cok daha zor hıcbır mecburıyetın yok sana en buyuk tavsıyem evlenme

namus dediğin şey bir zardan ibaretse evlenen kadınlar artık namussuzmu, ben 1 aydır evliyim zarın yokluğu bana koymuyo valla gayette namusluyum tövbe yarabbim yaa, harbiden hayatını mahvetmişsin ama birliktelik yaşayarak değil bu adama prim vererek

Sana yapılanlara çok üzüldüm, ailen de karşına çıkan sevdiğin insanda
yazık etmiş sana. Ama beni üzen namus boyutu değil, senin ruhuna-duygularına yapılan
saldırı.Evlenmek zorunda değilsin, doğru insan çıkmadıkça evlenmede zaten.
Çok zor biliyorum ama iradeli ol ve iş bul çalış, güçlü olmak istiyorsan
ayakların üzerinde dur. Bütün iyi dileklerim seninle.

Bile bile kendini ateşe atma. bak ben sana daha neler edicem diyen bi adamla nasıl gelecek düşünebilirsinki..döver işkence yapar zararın neresinden dönersen kardır. illaki ilerde evlenirsen durumunu anlayışla karşılayacak biri çıkar karşına. adam ağzıyla sana neler yapıcam diyomuş.. ben diğer arkadaşlar gibi boşanıp dul kalacağını sanmıyorum. bu adam seni direk mezara götürür.. çünkü arkanda sahiplenecek bi ailen yok anladığım kadarıyla.
kendine yazık etme.. o adamla evlenirsen asıl ozaman kendi ellerinle hayatını mahvedeceksin...

Son düzenleme:
hayat hikayeniz gercekten cok trajik..bu adamla kesnlikle evlenmeyin derim ben muhtemelen dövecektir,evden cıkarmayacaktr,eziyet edecektir v.s. sığındğnz liman eskisinden daha kötü olabilir.. namus meselesine gelincede siz kmsenin namusu falan değilsnz.. "sizin bedeniniz siz kararınız".. namusluluk yada namussuzluk bir zar yardımıyla elde edilen bişey değildir.. bu konuda bence bi zorunluluk hissetmeyin hem evlensenz nolacak sizi öldürünceye kadar dövecek v.s. bi kaç yıl böle gececek o zamanda dul ve senelerce eziyet görmüş bir kadın olacaksınız.. yani geleceği yok bu işin.. hapları birden bırakmakmııııııııııııııııı!!! size cok kızdım kullanmasaydnz daha iyiydi.. o haplar o kadar hassas haplarki cok dikkatli kullanılmalı .. dozu artırılarak gidilir..snra azaltılarak bırakılır.. ağrı kesici falanmı sandnz ya antdepresyon haplarını..iyi en azından beden sağlığınza bişey olmamış.. bi çok yan etkisi vaar cünkü birden bırakmanın taşikardı v.s.

Göz göre göre evlenmeyeceksin değil mi? Bazı şeyler yaşamış olabilirsin de öncelik insan olmakta. Kendine saygı duy ve bu ilişkiyi bitir gitsin.

tatlım ilaçları bırak diyince niye bırakıyosunki bıraktım deyip içmeye devam atseydinhem zaten ayrıl ondan hayatını mahvedecek...namus yatakta diildir.at nişanı olsun bitsin.beter olmaktansa nerden dönsen kar bence...buna mı layık görüyorsun kendini sen

bence daha nişanlıken sana bunları yapan evlendiğinizde de şiddete başvurur herşey beklenir böylesinden. namus dediğin senin beyninde kalbindedir.kimse beni istemez bir daha evlenemem diye de sakın düşünme.her işte ir hayır vardır Allah sana göstermiş işte nasıl biri olduğunu nişanlının buna rağmen hala evlenicem dersen sen kayberdersin.

biliyorum burdan böyle konuşmak kolay gibi duruyorum ama ben seni çok iyi anlıyorum,çok daha iyi kısmetlerin ve çok daha iyi bir hayatın olabilir.evlilik dediğin 3 gün sürmüyor bir ömür bu adam çekilmez.ne kadar değerli olduğunu düşün ve yoluna tek başına devam et.bir iş bul çalışmaya başla ve yeniden tedavine devam et.biz hep burda sana destek olucaz emin ol.kendine güven sadece.

asla asla asla evlenme namus denilen şey iki bacak arasında değildir tabii kendini tabakta sunanlar için demiyorum ama sen lütfen evlenme hani insan yağmurdan kaçarken doluya tutulur ya sanki öle olcaksın bu kadar yaralı olduğunu bile bile bunu yapıyosa manyak bu boşver ömürboyu bekar kalsanda evlenme umarım ayrılmak istediğindede seni tehdit etmez ailene sölerim diye bu tarzlar bunuda yapar ama inşallah olmaz

cnmm benim yasadıkların çok zor seler seni anlıyorum desem yalan olur çok üzüldüm içim parçalandı resmen birinci mecbur değilsin üzülme namus dediğin sey cinsellik değil millet bakireyim adı altında her haltı yiyor aferdersin çok gördüm öle her haltı yapıp sırf o bölgeyi koruyup namusluyum demek karsındakı insanı aldatmak daha kötü sonuçta nişanlınla beraber oldun evlenmeyi düşünme bu kişiyle resmen tehtit ediyor seni yaptıgınız seyi bir zaaf gibi görüyor imkanın varsa iş hayatına atıl .Seni oldugun gibi kabul edecek senin layıkın insanlar elbet vardır.üzülme dik dur saglıgın sıhhatin senden önemli değil hiçbirsey !!!

şok oldum...Ben tertemiz bir sayfa açmanızı öneriyorum size.Basın gidin demek bize kolay gelir ama geçmişte yaşadıklarınızın fazlasını gelecekte yaşayacaksınız...

Kesin evlen bence, kaçırma nişanlını.

Çünkü birlikte oldun ya artık onun malısın.

Ama o senle birlikte oldu diye senin malın değil.

Yarın birgün aldattığında (küçük bir tahmin sadece) da sakın ağzını açıp adamın asabını bozma.

O erkek, onun hakkıdır.

Bunlar bir yana da, senin yerinde olsam, o hala abim, ablam diyebildiğin insan denemeyecek varlıkları da nişanlım dediğin nesneyi de bırakır, bambaşka bir şehre gider, izimi kaybettirir. Yeni bir yaşam kurardım.
Onla birlikte oldun diye kötü yola düşmezsin merak etme. Erkeklerin hepsi kötü yola düşerdi o zaman, hepsi kaşar zira.

bir an önce ailenden ve o aptal adamdan kaç kimse kimseye mecbur değil hele de bu devirde umarım ayrılmşsındır :/

ben de çok merak ettim ne oldu...düğünüme 2 ay kala diye başlamış arkadaş ve konuyu haziranda açmış...eğer ayrılmadıysa o adamdan belki evlenmiştir ((

canım cok uzuldum durumuna psikolojik yardımını doktorun bırak demeden bırakma sakın ağır olaylar yaşamışsın.yanlış kişi ve aileyle karşılaşmışsın ailenın secme gıbı bır sansın olmuyor tabi. sen calışan bir bayansın kendı ayakların üzerinde dur ve kendınden başka kimseye güvenme bağlanma.ailenle yaşamıyorsun degil mi

Evet cogu kasar kasar olmayani da badem biyik.

Konu sahibi kirlendim derken zardan bahsediosan forumun ameliyat kismina goz at, temizlenmen paraya bakiyor. Esasinda karsiyim ama bazen ole dote bole yaprak da diebiliorm.

Öncelikle dr. a git, sonra onun yardimi ile zaaten buda adamdan daha kolay ayirlirsin kesinlikle ömür gecmez, bununla evlenip birde cocugun olur sonra ayrilirsin ozaman ne yapcan ?
Ne sana faydasi olur ne cocuguna, hayatin daha da zorlanir.

Sakin evlenme....

Ayril, is bul calis....
Kendine sahip cik, terapi ol sirf ilac degil konusarak da, bence senin cok konusup da ic dünyani bi toplaman gerekiyor, ....

kolay gelsin, inana 1 sene sonra kendini cok daha iyi yerde göreceksin....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…