kendi hayatımı kendim kirlettim..

Canım benim yaşadıkların çok üzücü gerçekten
ama namus iki bacak arasında değil
kendini ona mecburmuş gibi hissetme
nişanlın senin ona gebe olduğunu bildiği için bu kadar rahat davranıyor
ona onsuz da olabileceğini hissettir diyecem ama bence buda onu değiştirmez
ne mutlu sana ki evlenmeden önce iç yüzünü göstermiş
bence kesinlikle nişanlından kurtul eğer onunla evlenirsen hayatın daha çok çıkmaza girecek
şimdi sana bu denli hakaretler savuran adam evlenince seni komalıkta yapar
bile bile lades deme emin ol seni böyle kabüllenip sevecek biri çıkacaktır karşına
yok doğuluymuş bilmem neymiş önce adam olsun delikanlı olsun karaktersiz...
yeterki biraz cesaretli ol
Rabbim yardımcın olsun inşallah :13:

Son düzenleme:
nişanlının bu şekilde davranmasının sebebi onunla beraber olman.... oda biliyo bu sebeplerden ona bağlı yaşamak zorunda olduğunu yani öle sanıyo ama değilsin ... hayatını mahvetme .. dünyanın sonu değil sen sevdiğin adamla beraber olmuşsun ama o kıymet bilememiş... hiç bişey için geç değil sakın bu psikolojiyle evlenmeye kalkma ... tedavine devam et sonra bi işe gr ama herşeyden önce o adamdan ayrıl....

amin teşekkür ederim inş hayırlısı olur hakkımda

Birlikte olduğun iyi olmuş gerçek yüzünü göstermiş..
Ama bu dava böyle bitmez ayrılırsan seni rezil ederim tehditleri başlamadı daha..

Zor süreç ... sabırr....

canım sakın hayatını tehlıkeye atma sen hala namuslusun ona guvenmıssın sadece ınsanlar neler yapıyor ahhhh ahhhh.... bence sımdıden boyleyse senı mahfeder bak zaten cocuklugunuda yasayamamıssın gerı kalan hayatını zıyan etme emınım karsına ıyı bır ınsan cıkar ayrıca cıkmasa ne olacak kı tek basınada super bır hayat yasayabılırsın kendıne hedefler belırle onları yapmaya koyul bu psıkolojıden de zamanla kurtulursun... adına uzuldum allah sana yardım eder inşallah...

Adam sana daha neler edeceğim diyor
sen hala napayım diye soruyor musun
allahım aklıma mukayyet ol

canım neredeyse 30 yaşına yaklaşmışsın. bu yaşta bir insan kendşi ayakları üzerinde
nerde olsa durur. bu kadar aciz görme kendini.
ayrıca sakın ola inanıp onun oldun diye namus karmaşasına düşürme kendini.
bunu koz olarak kullanan adamdan eş mi olur? eş dedğin örtüp, kapatır...
bana kalırsa yol yakınken dön...çünkü şimdiden bunları yapan yarın neler yapmaz...

hatana gelince herşeyini güvenip anlatmak. arkasında aile desteği olmadığını
anladığında erkekler tüm kozlarını oynuyorlar. gidecek yeri yok mantığı ile.

maalesef böyle bir günaha giriyor cahil şeyler. ve inan daha neleri yüzüne vuracak.
sakın bu sözleri yabana atma. evlenince cehennem olur o hayat. şimdi hayatın başındasın daha.
hayatını yeniden kurarsın. evlensen boşanmak bi dert, çocuk olsa başka dert.

iyi düşün ablacım hayatta herşey aşk değil....mantıklı ol...
canından kıymetli mi Allah aşkına....

namus iki damla kan değildir. çıkar onu hayatından görsün gitmek nasıl olurmuş

Yaşadıklarına üzüldüm. Sanırım nişanlın birlikte olduğunuz için senin ona sürekli boyun eğeceğini düşünüyor. Davranışları tehditleri çok kötü. Böyle bir adamla ömür geçirmeye kalkışma ve ayrıl bence. Çünkü tutulur hiç bir tarafı yok. İlla ki karşına seni hakedecek biri çıkar. Sen tedavine bak. İlaçlarını da bir daha bırakma. Umarım ayrılırsın İleride sana çok daha kötü davranacak gibi gözüküyor Belki o da birlikte olduğunuz için artık evlenmek istememesine rağmen seninle evlenmek zorunda hissediyordur. Birlikte oldum yok namusum diye düşünecek bir durumda değilsin bence. Namussuz terbiyesiz değilsin sen kimseyi de umursama.

bak pariscim

yaşadıkların kolay şeyler değil

şu an nişanlındada gördüğün gibi kimseye güvenmemen gerektiğini anlamışşndır

inşallah böyle bi hataya bir daha düşmezsin

ancak canım benim nacizane tavsiyem kesinlikle böyle bir insanla evleneyim deme

yaşın küçük değil kendi hayatını kurup düzgün kaliteli bir hayat yaşayabilirsin istersen

nişanlın olacak kişi daha şimdiden senden intikam alcam demeye başlamış

kii bunun ilerisini düşünebiliyorum

sakın sakın sakın yakma kendini daha fazla

Son düzenleme:
Bu zamana kadar neler cekmissin ama bu adamla evlenirsen
daha beter olacak senin icin belli.
Genclik bir kere yasaniyor, doya doya yaşa.
Yalniz yaşa ama mutlu huzurlu yaşa.
28 yasindasin diye illa hemen evlenmek zorunda
degilsin. Evde falan kalmisda degilsin, o pis adama piskolojini
daha fazla bozdurma.

şimdi ne dememizi bekliyorsun ki ..görünen köy klavuz istemiyor......belki de sadece ayrılmak istiyor.....ama ayrılmak istemeyip bunları yapıyorsa her defasında daha büyük bir şiddete maruz kalacaksın....sonu ölümle bile bitebilir
erkekten dost olmaz arkadaşım...bir ilişkide değerini sadece sen belirlersin...o bahsettiğin bir elmanın yarısı olma olayı seneler içinde her iki tarafın emeğiyle gerçekleşen bir süreç
bir sonraki erkek arkadaşına hiçbirşey anlatma...sana duyduğu saygı ilişkinde kriter olmalı

Durumuna çok üzüldüm.
Bu adamdan kesinlikle ayrılman lazım.Yoksa eskisinden beter bir hayatın olacak gibi görünüyor.

Şu an evde durumun nasıl ? Abin ve ablan evlendiler mi ?
Annenle yalnız mı yaşıyorsun ? Annenle aran nasıl ?

Ne olmuş olursa olsun,suçlu değilsin.Çocuklukta açılan yaralar seni bugünlere getirmiş.
Annene de bir şekilde açıklama yaparsın.Sonuçta 28 yaşındasın,18 değil.

Önce tedavine devam et,sonra işe dön ve hayatını kendi istediğin şekilde baştan yarat.

Siz onla birlikte olursanız o da haliyle bn nasılsa bunu avucumun içine aldım diye düşnür tabi.Kİmseye o kadar güvenmiyceksin bu size ders olmuştur heralde.İnsanlar evlendikten sonra bile boşanıyolar yani kocalarına bile güvenemiyolar bazen.Siz nasıl bu kadar güvendinizde birlikte oldunuz anlamış deilim.Hatalar birbirini doğrmuş işte .

Hayatin kirlenmedi!!!! Bu adamla evleneceksen eger birak kirlenmeyi, tumden mahfolur...
Bunu kendine etme, yeterince cekmissin!! Tertemiz, herkesten uzak yeni bir sayfa ac.
Allah yar ve yardimcin olsun.

Öncelikle yaşadıklarınıza çok üzüldüm,tedaviyi ihmal etmeyin derim.
"daha dur ben sana neler yapacağım diyor" cümlesini okuduktan sonra devamını okumaya bile gerek yok bi şeyler yaşamışsınız pişmansınız ama sırf bu yüzden bütün hayatınızı mahvetmeye değer mi ?
Zaten çok zor bir geçmişiniz var , geleceğinizi de mahvetmeyin bari ilerde güzel günler geçirin.
Hakkınızda hayırlısı olsun umarım doğru kararlar verirsiniz

Öncelikle bence sizin hatanız nişanlınızla birlikte olmaktan ziyade kendinle ilgili herşeyi zayıfllıklarınızı, ailenizin size yaptıklarını anlatmış olmanız bence.
Kol kırılır yen içinde kalır. Ben eşlere öyle herşeyin anlatılmaması gerektiğini düşünüyorum. Mesela eski sevgililer, ailenizle yaşadığınız hoş olmayan dialoglar..
bunlar vakti gelince size karşı hep bir koz olarak kullanılır çünkü.
Öte yandan şanslısın ki nişanlının bozuk karakterini evlenmeden görebilmişsin. Zaten evlensen de sana kısa vadede bile mutluluk vaadetmeyen bu ilişkiyi ben olsam daha da uzatmaz, kendisini itina ile şutlardım.
Hiç öyle mecbur hissetme kendini evlenmeye, hayatında bir öküz olmadan da gayet mutlu olur insan. Ha insallah günün birinde düzgün mizaçlı biri çıkar karşına da evlendiğine değer..

namus ıkı bacagın arasında degıldır...
yerınde olsa o herıften kurtulurum işe baslarım mumkunse aılemdende uzaklasırım... bnce suan sen ewlenmeye hazır degılsın once tedavı ol sınırını yen sonra evlılıkte olur herseyde
kndını o adama mecbur hıssetme oylemı ozaman hadı defol de ... 2 gun gecmeden kopek gbı kosar pesınden asla ewlenme o adamla
herseyını anlatmıssın ve sana oda bu kadar kotu dawranabılıosa ılerde yzunede vurur aılenı

Sakın böyle bir adamla evlenme,küçükken çektiğin eziyetin bin beterini görürsün.

28 yaşındasın,çalışıyorsun ne güzel.Sırf beraber olduğun için böyle bir evlilik yapmaya zorunlu hissetmeyecek kadar da büyümüşsün bence.

Canim sakin onunla evlenme, namus iki bacak arasinda olmaz afedersin,simdiden böyle yapan ilerde napar:26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…