Sizce son mesajı ile ne yapmaya çalışıyor mesaj şu tamam sakinleş işine gücüne bak zamana bırak )

Bu iş yerinden tayin isteyip koşarak uzaklas. Ay i ortamda bu adam bir şekilde sizi ikna eder çünkü ikna edilmek üzerine hayat kurmussunuz. Bu yapılanlardan tekini bile kabul etmez kimse siz iyi misini cidden. Tayin + psikolojik destek kesinlikle...

Ya ben bir hata yapmadım günahım yok ben neden bırakıldım insan arabasina ailesi bindi diye bırakılır mı
Ne güzel işte bırakılmışsınız. Allah sizi kurtarmış daha ne istiyorsunuz? Böyle biriyle ömür geçer mi yahu allah korusun yarın öbür gün bi kadın cinayetine kurban gitmeyeceğinizin garantisi var mı bu adamla? Bence şu anda pek sağlıklı düşünemiyorsunuz, yani sevdiğinizi zannediyorsunuz ama altında bir sürü sebep yatıyor olabilir. Bence terapi görün derim ben

. Sonra bir gün dolmuştan iniyoruz ben inebilir miyiz dedim adam durunca da kolay gelsin abi dedim biz bunun bir saat kavgasını yaptık neden adama böyle dedin diye.
Şu kısma kadar okudum yetti siz bir de bu adam için konu mu açıyorsunuz! İyi dilekler dilemenin nesi kötü! Sil engelle!

telefonlarımı açmadı bütün tatil boyunca tam bir hafta. Sonra ki hafta arıyorum telefonumu açmadı tam iki hafta aradım ben açmadı. Hatta otuz defa aradım sonra telefonunu kapadı beş saat altı saat. En son ben üç haftanın sonunda çıldırdım
Her cümlen şaka mı gerçekten acilen bir psikoloğa gidin destek alın göz göre göre yanlış yapıyorsunuz.

not : benimle Allah için dalga geçmeyin kötü bir şey de demeyin ben çok sevdim
Asıl siz bizle dalga geçiyorsunuz bu adamla 4 yıl mı geçirdiniz ya da konu şaka? Neyini sevdiniz tam olarak diyorum ya psikoloğa gidin bir destek almanız şart yanlış bir evlilik yapmayın

Sana inanmıyorum diyor sürekli . Yüzüm tipim herkesin örn geçen bankada sıra bekliyorum kızın biri çok masum bir yüzünüz var tertemiz diyor genelde öyle söylerler . Bu zamana kadar kimsenin hakkına girmedim . Bir karıncayı bile ezmem kimseyi aşağılamadım kimseyi ezmedim kınamadım . Bununla tanışana kadar açık ama beş vakit namaz kılan biriydim . Bununla tanıştım dedim ki Allah senden iş istedim verdin eş istedim bunu karşıma çıkardın çok şükür diyordum . Başkangıöta da benim daha önce biriyle görüştüğümü biliyordu . Bana sürekli bir aydan sonra anlat anlat detaya in anlat ne yaptın anlat diyorum ki bir şey yok anlat lan çabuk anlat yaşan söyleme lan direksiyon yumrukluyor böyle görmeniz lazım . Birine selam versem başımla dahi kim o hayırdır niye selam verdin bakmayacaksın konuşmayacaksın kimseyle böyle .
İnanmıyorsan s... Git diyip engelle ablacım o zaman adam sana tokat atıp duruyor sen öbür yanağını ceviriyorsun . Okudukça verdiğiniz çaresiz ezik cevaplar beni aşırı sinirlendirdi ya siz ağaç kovugundan mi çıktınız ananiz babanız sizi böyle bir embesil uzsun diye mi maddi manevi emek harcadı . Kendinize gelin ya . İnanmiyormus sen kimsin bana inanmıyorsun lan it diyeceksin böylesine . Ya bu kkdaki kadınların çoğu neden böyle ezik anlam veremiyorum . Sence seni sürekli aglatan birşey senin için iyi midir beynini çalıştır artık.

Belli bir yaştan sonra olmak istediğimiz kişiyi biz seçeriz ve ona göre davranırız. Siz de artık şu değersizlik ve eziklik psikolojisinden çıkın.
KK'daki tüm kadınlar olarak omuzlarınızdan sarsmak istiyoruz sizi, valla yazdıklarınızı okuyunca fenalık geldi. Yapmayın etmeyin gayet eli yüzü düzgün iyi bir işi ailesi olan dört dörtlük hayatı olabilecek birisiniz, kendi potansiyelinizi öldürmeyin.

Amerikalıların bir lafı vardır "Fake it till you make it" yani başarana kadar taklit et. Siz de onu sevmeme unutma taklidi yapın sonrasında başardığınızı göreceksiniz.

Hayatınıza kastınız mı var sizin?
Bu psikopatla evlenilir mi?
ALLAH aşkına ALLAH size bir şans vermiş ve kurtarmış sizi bu adamdan lütfen uzak durun.
Sonra çok yanarsınız gençliğinize, giden zamanınıza.
Gidin bir psikologdan destek alın ve hayatınıza bakın.
Resmen psikolojik şiddet görmüşsünüz kafanız iyice bulanmış.

Umarım dönmek ve barışmak gibi bir hata yapmazsınız.!

Sana inanmıyorum diyor sürekli . Yüzüm tipim herkesin örn geçen bankada sıra bekliyorum kızın biri çok masum bir yüzünüz var tertemiz diyor genelde öyle söylerler . Bu zamana kadar kimsenin hakkına girmedim . Bir karıncayı bile ezmem kimseyi aşağılamadım kimseyi ezmedim kınamadım . Bununla tanışana kadar açık ama beş vakit namaz kılan biriydim . Bununla tanıştım dedim ki Allah senden iş istedim verdin eş istedim bunu karşıma çıkardın çok şükür diyordum . Başkangıöta da benim daha önce biriyle görüştüğümü biliyordu . Bana sürekli bir aydan sonra anlat anlat detaya in anlat ne yaptın anlat diyorum ki bir şey yok anlat lan çabuk anlat yaşan söyleme lan direksiyon yumrukluyor böyle görmeniz lazım . Birine selam versem başımla dahi kim o hayırdır niye selam verdin bakmayacaksın konuşmayacaksın kimseyle böyle .
İşte bu zamana kadar iyi olmanız hatrına ALLAH sizi kurtarmış, lütfen uyanın kendinize gelin ya!
Ailenize bile seni kullanıyor deme cüretinde bulunan bir parazitten kurtulmuşsunuz.
İnanın ilerde bu günler için kurban keseceksiniz, iyi ki kurtulmuşum diye.

X