Kedi severler buraya:))

peloush

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Şubat 2011
36
0
bu şirin aile bireylerini nasıl beslediğinizi , onların neler yaptıklarını resimlerini bu bölümde paylaşalım konuşalım....

7 aylık bir kızım var. ataları vanlı ama kendisi istanbul doğumlu. doğum günlerimiz aynı: 24 ağustos. o da benim gibi tam bir başak burcu.
kuru mama ile besleniyor. tercihim hills. haftada 1-2 gün süt ve peynir de veriyoruz.
çoook sevildiğini bilen bu yüzden de çok şımarık bir kızdır kendisi.

Benim de iran cinsi kedim vardı eşimle anlaşamadıkları için anneme verdim :) kuru mama yiyor başkada bişi yemiyor.. :) Kedileri çok seviyorum yumoşlar.

merhaba kediseverler :) benim pamuğum 10 aylık chinchilla ve iran kırması bir erkek kuru mama yiyor tercihimiz royal canın .

merhaba kediseverler :) benim pamuğum 10 aylık chinchilla ve iran kırması bir erkek kuru mama yiyor tercihimiz royal canın .
Eki Görüntüle 178166 Eki Görüntüle 178167

meraba bu tatli chinchila'da bizim evimizin kucuk oglu ,11 aylik dunyalar tatlisiEki Görüntüle 183151 Eki Görüntüle 183152

Eki Görüntüle 208783 Eki Görüntüle 208784

bu da benim kızım adı peluşş 6 yaşında ve ben ona aşığımm :) galiba o da bana:))

Ay bayıldım hepsine!
Benimki cins değil sokakta çok küçükken bulmuştum

İlk bulduğum hali ve şimdiki hali...

Eki Görüntüle 208856 Eki Görüntüle 208857

Kızlar bu da bugün dışarıda bulduğum kedi,yuva arıyorum.

ayyy çokta küçük ve zayıf kalmış:105:İnş çok güzel bir yuvası olur...sahip çıkıp aldığınız içinde teşekkürler:109:

Çok zayıf çok ürkek bi kedi :/
Hala kardeşleriyle birlikte ona bi yuva bulamadık.
Ayrıca bütün kardeşlerinin gözleri iltihaplı.
Çayla siliyoruz düzenli olarak biraz daha iyiler ama dışarıda olmaları korkutuo beni insanlara güven olmuo herkes bizim gibi değil malesef...

:105:farkındayım maalesefki insanların bir kısmı insanlıktan çıkmış tuhaf birer yaratık haline gelmişler....burdan bir sahip çıkma konusunda tereddütlüyüm ama başka yerlerdede paylaştıysanız çıkar umarım sahip...burda bakıyorum, ilanların çoğuna pek ilgi yok...

prensesim ve prensesimin minik yavrusu hiç annesine benzemedi haylaz çok seviyorum onları canlarım benim

Eklentiler

• $P1030722.jpg
    64,3 KB · Görüntüleme: 73
  • $prenses.jpg
    54,3 KB · Görüntüleme: 88
Kedi

En büyük sermayem sevgim derdim
Sermayeyi kediye yükleyip
Sevgimi bir kediye verdim,
Kedi kör, kedi nankör diyorlar
Ne kadar yanlış biliyorlar
Kedi değildi nankör
kediyi bilmeyenler kör
Kedi silerken gözyaşlarımı
Aratmadı ne kardeş ne de arkadaşlarımı
Kedi kadar olamadı sevdiklerim
Kedi gibi silemediler yaşlarımı
Gece nöbetlerimi paylaşırken kedi
Sevdiklerim aman sende dedi
Minik kedi ise sevgiyle bakıp beni bekledi
İnanın hiç nankörlük etmedi

Leyla Gül Varoğlu şairimizden alıntıdır

bu fotoğraflarımızdada bizim minik ailemizi daha ayrıntılı görebilirsiniz arkadaşlar, annemiz prenses hanım yabancıları asla yavrularının yanına sokmuyor yabancı bir insan gelse hemen üzerlerine yatıyor fakat başbaşa kaldığımızda onları bana teslim ediyor çok akıllıdır benim kızım çokta iyi bir anne oldu maşallah yavrucuklarıma

Eklentiler

• $yumos.JPG
    52,3 KB · Görüntüleme: 69
  • $yumoş1.JPG
    55,5 KB · Görüntüleme: 63
  • $yumoş4.JPG
    57,7 KB · Görüntüleme: 95
  • $yumoş2.jpg
    46,5 KB · Görüntüleme: 77
  • $yumoş3.jpg
    50,2 KB · Görüntüleme: 78
Benimde dünya tatlısı bi oğlum var.Adı böcük =) Kendisi iran kedisi.Kuru mamayla besleniyor,8 aylık.

Benim de 4buçuk aylık baba ankara kedisi-anne chinchilla karışımı bir kızım var. İsmi Arwen. tam bir afacan ama bir o kadar da sevecen.

Eklentiler

• $IMG_0867.jpg
    85,9 KB · Görüntüleme: 69
meraba bu tatli chinchila'da bizim evimizin kucuk oglu ,11 aylik dunyalar tatlisiEki Görüntüle 183151 Eki Görüntüle 183152

ya masallahcok güzel bizde evimize minik kedicik almak istiyoruz daha dogrusu oglum için eşim sokak kedisi bulalım dio ben pek yanasmıyorum ev bahceli deil tuvalet egitimini nasıl verecz heryere pisler oglum henüz4,5yasında (tam bi kedi hastası eline alyo kucaklıyo seviyo )böyle cins kedide bulamadık malum burdaki petshoplarda yok (dogru dürüst pet shopta yok sanrırım) 2kedisi olan bana yollarmı acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…