Evinde kedi besleyen varsa yardım lütfen

Başkasını istemiyorum seni istiyorum sen benim çocukluğumdan beri yılların eskitemediği marşmelovumsun ! Hiç kimse sen gibi değil onların kreması seninki gibi yoğun değil yumuşak da değil diğerleri bayatlamış kurabiye gibi kütür kütür .. oysa kahveyle çok güzeldin sen.. yerim seni
Dhdhdjddjdhdd🤣🤣🤣🤣🤣
Benden daha halley aşığı varmış. Halley olmazsa çokomel oda olmazsa luppo deneyin. Tabi hiç biri ben olamaz ama fena değiller🤣🤣

Son durum nedir acaba,
Kedi gitmiş eşim götürmüş iş yerine vermiş. Güya ona konuştuğu zaman sormuşlar hep. Öyle diyor
Pisiciği sahibine geri teslim edebildiniz mi ? Sahiplendiremezseniz ne olur sokağa atmayın. Burada görüyorum sokak köpekleri pisicikleri parçalıyor, kamyon altında kalarak ezilerek can veriyorlar, o zaten ev kedisi 1 hafta bile sokakta dayanamaz. Ben sizi anlıyorum kokuyor, tüy döküyor, eşiniz sizin fikrinizi önemsemeyerek getirdi ama merhamet edin bu da sizin sınavınız. Kediler ort. 18 saat uyurlar. Tek başlarına olmayı da severler, frekanslarına girmeyin fazla, verin patisine yumak oynasın onlar özgürlüğün, zerafetin timsali, true neutral hayvanlar...
sahibine teslim etti eşim bugün, adam gelip hiç almasa bile asla sokağa bırakamazdım zaten, bakmayın burada öfkeyle öyle yazdım ama tabi ki yapmam.

Direkt kadınla konuşmak yerine eşiniz bence arkadaşına söylesin. 'Kaç gündür bizde hiç arayıp sormadınız gelin biz bu kediyi sahiplendirelim' desin. Madem yakınlar bunu söyleyebilir bence eşiniz
Söyledim eşime, kendisi konu açarsa söylerim ama durup dururken pat diye kediyi başkasına ver diyemem diyor.

Ben 5 gün gittim evde bıraktım kimselere emanet edemem çocuğumu ...3 kum kabı yaptım her odaya mama su kapilarin önüne sandalye bütün camlar kapalı tek cami açık biraktim ondada sineklik takılı
Size tavsiyem bulunduğunuz oda bin camını açıp kapısını kapatın kedi girmesin düşerse ölür yazık günah annesi babası dusuncesizlik etmiş ama o masumun suçu yok bir hafta çabuk geçer esinizde madem almış kumuyla vs.kendisi ilgilensin

Ben 5 gün gittim evde bıraktım kimselere emanet edemem çocuğumu ...3 kum kabı yaptım her odaya mama su kapilarin önüne sandalye bütün camlar kapalı tek cami açık biraktim ondada sineklik takılı
Size tavsiyem bulunduğunuz oda bin camını açıp kapısını kapatın kedi girmesin düşerse ölür yazık günah annesi babası dusuncesizlik etmiş ama o masumun suçu yok bir hafta çabuk geçer esinizde madem almış kumuyla vs.kendisi ilgilensin
5 gün uzun ama birine anahtar verdiniz mi gelip ilgilensin. sinekliklere de çok güvenmeyin bu arada hemen yırtıyorlar. benim kedi geçen sene taktırdığım sinekliği patileriyle hemen yırttı. işe giderken kapatıyorum. güvenemiyorum sinekliğe.

Burada herkes beni kediyi istemeyen kadın olarak hafızalara kazıdı🤣
Hadi gözünüz aydın 😀 Eşinize de söyleyin bir daha emrivaki yapmasın. Aa nasılsa bakıyorlar diye devamlı sizin tepenize atmasınlar.
Kedi de evlattır. kedim var ve çocuğum var çocuğumu nasıl birine vermeyeceksem kedimi de vermem.

Evet yaa o yapar. Teşekkürler 🌸☺️

Hadi gözünüz aydın 😀 Eşinize de söyleyin bir daha emrivaki yapmasın. Aa nasılsa bakıyorlar diye devamlı sizin tepenize atmasınlar.
Kedi de evlattır. kedim var ve çocuğum var çocuğumu nasıl birine vermeyeceksem kedimi de vermem.
Teşekkürler😄 eşime karşı gayet net olduğumu düşünüyorum bi daha yapmaya cesaret edemez bence. Halıları yıkamaya verdim kedi gidince ev temizliği falan bayağı bir pahalıya patladı ona🤣🤣🤣

Kaliteli kum asla kokmaz. Kedi zaten sürekli kendini yalar kokmaz. Ben kullandığım kumu yazabilirim isterseniz özelden biraz pahalıdır. Amazon dan sipariş veriyorum heryerde bulunmuyor.
Kediler kuş görür, böcek görür peşinden atlayabilir. Sesten korkar kaçmak için atlar. Bilmez o, şimdi evi değişti, streslidir, mutsuzdur. Uf sahipleri çok sorumsuz ya.

X