Eşim ve ailesi

Arkadaslar hepinizden ozurdileyerek yaziyorum. Kaynananiz hasta ruhlu manyagin teki, kurtaj olan gelininin ameliyathane halini goremedigi icin ortaligi birbirine katmak ne demek yahu? Kurtaj oldugunuza mi ikna olmasi gerekiyormus nedir yani bu istek heves?? Manyak yahu bu insanlar, kadinin acisi var ozelii var demeyip bunun icin pislik yapilir mi? Asagilik bi tutum, hatta igrenc.

Esine gelecek olursak Allah da onu bildigi gibi yapsın anneciligini 2 gun bari rafa kaldirsaymis sigircik kusu. Bu adami tez vakitte silkeleyip anasinin memesine geri yollayin.
Değil ki birde bunu bahane etmiş gibi bütün geçmişi ortalığa saçtı demedigini bırakmadı ve benim eşim sustu hak verdi berbat bir ruh hali içindeyim. Bu zamana kadar benden aldığı bütün sağlıklı duygularımı geri kazanıp güçlenip bu cesareti kendimde bulmak istiyorum siizin nezdinizde bütün herkese çok teşekkür ederim bana kendimi iyi hissettirdiniz

Çalışıyor musunuz?
Kilonuza, gülüşünüze ve mesleğinize kv mi laf ediyor ne hakla?
Eşiniz neden ilgili değildi onun istemediği bir gebelik mi oldu ki kaldıki öyle bile olsa bir can gitti ve ikinizden bir parça.
İşiniz zor öyle bir kocayla daha zor, umarım ekonomik özgürlüğünüz vardır bu terbiyesizliklerin devamı olabilir.
Lütfen emin olmadan yakın bir zamanda gebelik planlamayın.
Çok geçmiş olsun umarım ağrılarınız da bir an önce geçer.
Çok teşekkür ederim. Malesef ekonomik hatta çoğu konuda özgürlüğüm yok okuduğunuz üzere. Kaynanam olacak şahıs rahatlıkla etti ve eşim hak verdi. İnanin devamı olur önceden de oluyordu şimdi dozajı arttırdı kaynanam özellikle sınırı çok aştı. Çocuk çok istiyordu eşim ama gelin görün istenmeyen itiraf edemesem de benim sanırım onun ki sadece babalık saatinin gelişi sanıyorum. Umarım tüm özgürlüklerimi geri kazanacak cesaretim oluşur

İşiniz gerçekten zor,ama en zoru yanınızda olmayan koca bunu bilip sıkı korunmanız gerekir çocuk evliliği kurtarmaz,sakin kendim için çocuk istiyorum saçmalığına girmeyin.Kv biliyor ki eninde sonunda oğlu ondan taraf olacak.Bebek olursa dünyayı dar ederler size Boşanamam derseniz işe girin kendi ayaklarınız üstünde durun.
Böyle bir kayınvalide ile kesin dünyanın merkezinde olmayı sever egoist narsist bir insan oğluda aynı o. Ben cesaretimi geri istiyorum daha fazla nasıl dayanılır böyle bilmiyorum

Bir ara düzeldi gibi oldu ki bu kadar aileci oldugunu hiç bilmiyordum aileci de değil anacı Allah'ım nasıl bir şey ne zor çok fena yıllarca ezdi hor gördü ama benimde yeniden doğacağım gün yakındır inşallah

Ya arkadaşım bu kolay kolay söylenmez ama boşan ya.
Söylemek daha kolay inanın. Herşey o kadar alt üst ki hayatımda kendi aile evimde de durumlar çok tuhaf aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık durumu. Ki benden herşeyimi aldı özgüvenimi gururumu resmen yeni farkediyorum kendine muhtaç hale getirmiş bundan bir an önce arınmam ve dediğini yapmam lazım çok farkındayım

Tüm suç mikrop eşinde.
Sakın sakın çocuk düşünme belki Rabbimin işaretidir bu sana…
Kürtaj olmuş kadına 24 saati bile dolmadan bunlar yapılır mı? Müsaade edilir mi?

Çocuk düşünme.
Değil mi bende inanın herşeyi geçtim bunu söyledim Allah vicdan versin iş kendilerine gelince tırnakları kırılsa kaynanamda eşimde ne biçim ilgi bekler Allah'a havale ediyorum ve bende öyle düşünmeye başladım zaten 5 yıldır hep sorunlar var diye yapmıyordum hakliymisim

Tüm suç mikrop eşinde.
Sakın sakın çocuk düşünme belki Rabbimin işaretidir bu sana…
Kürtaj olmuş kadına 24 saati bile dolmadan bunlar yapılır mı? Müsaade edilir mi?

Çocuk düşünme.
Değil mi bende inanın herşeyi geçtim bunu söyledim Allah vicdan versin iş kendilerine gelince tırnakları kırılsa kaynanamda eşimde ne biçim ilgi bekler Allah'a havale ediyorum ve bende öyle düşünmeye başladım zaten 5 yıldır hep sorunlar var diye yapmıyordum
Eşinizin yaptığı tam pislik bundan sonra iyi korunun böyle bi adamdan baba olmaz. Kürtaj olmuşsunuz canınızdan can gitmiş şu gördüğünüz muameleye bakın, umarım ekonomik özgürlüğünüz vardır. Ayrıca kedilerden ne istiyolar ne biçim insan bun

İnanın saçmalık insanliklari gitmiş sanki. Ki eşim çok severdi ama ben çok sevdiğim için böyle vurubilecegi tek zaafım bu çünkü. Düşünmüyorum artık
Eşinizin yaptığı tam pislik bundan sonra iyi korunun böyle bi adamdan baba olmaz. Kürtaj olmuşsunuz canınızdan can gitmiş şu gördüğünüz muameleye bakın, umarım ekonomik özgürlüğünüz vardır. Ayrıca kedilerden ne istiyolar ne biçim insan bunlar

3 çocuğum varken gittim 1 ay önce küçük bebeğimi aldım ameliyat oldum. Kocam yanımdaydı. Oğlanlara da yeğenim evde baktı. Doğumlarıma bile giderken çocuklarımla kocamla gittim doğurduktan sonra haber verdim.
Neden tüm sülale gidiyorsunuz böyle şeylere? Kocanla git hallet gel. Niye başkasına muhtaçsınız?
Kocan da kaynanan da iğrençler bu arada. Sakın çocuk yapmayın

Söylemek daha kolay inanın. Herşey o kadar alt üst ki hayatımda kendi aile evimde de durumlar çok tuhaf aşağı tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık durumu. Ki benden herşeyimi aldı özgüvenimi gururumu resmen yeni farkediyorum kendine muhtaç hale getirmiş bundan bir an önce arınmam ve dediğini yapmam lazım çok farkındayım
Çocuk yokken her şey daha kolay inan. Önce maddi durumu çöz, iş ara yani mesleğin var mı bilmiyorum ama markette bile çalışsan örneğin üniversiteli bi ev arkadaşı bulursun en başında. İlla ailene dönmek zorunda değilsin, öyle düşünme. Kaybın için de çok çok üzüldüm, ne denir bilmiyorum başın sağ olsun

Eşin ilgilenmiş kv ilgilenmiş 2 ilgiye karşılık 1 ilgi görmemişler üstüne 1 ilgi daha istiyorsun sende de suç var gibi gönlünün hoş edilmesini istiyorsan biraz da senin etmen gerekir
ay siz iyi misiniz ? kadın bebeğini kaybetmiş üstüne bir operasyon geçirmiş gönül mü hoş edecek canının derdinde kv de koca da insanlıktan nasiplerini alamamışlar en mantıklısı bir işe girip kocaya tekmeyi basmak

Çocuk yokken her şey daha kolay inan. Önce maddi durumu çöz, iş ara yani mesleğin var mı bilmiyorum ama markette bile çalışsan örneğin üniversiteli bi ev arkadaşı bulursun en başında. İlla ailene dönmek zorunda değilsin, öyle düşünme. Kaybın için de çok çok üzüldüm, ne denir bilmiyorum başın sağ olsun
Başın sağolsun diyen ilk kişisiniz bu bile iyi geldi teşekkür ederim haklısınız daha kolay olur ailem ayrı eve bırakmayacaktır ama orada bile olsam ekonomik özgürlük her türlü fayda sağlar

X