Kedi severler buraya:))

Benim de 3 tane tekir kedim var.Anneleriyle birlikte bahçemde buldum.Beslemeye başladım.Anneleri ben buldukta 1 gün sonra öldü ve kediciklerin bakımı bana kaldı.2 aydır benimle birlikteler.Onları çokk seviyorum

sevgili arkadaşım sokak kedileride hemen wc egitimi alabilecek kadar akıllıdır benim kedimde sokaktan geldi eve girdigi andan sonra kendisi evin heryeri gezip kokladıktan sonra banyoda iyicene tur attı ve su giderine biz bile şaşırdık ihtiyacını giderdi bizde o günden sonra oraya wc kabını ve kumunu koyduk korkmanıza gerek yok lütfennnnn cins almayın petlerden almayın sokaklara bakın bulmanız zor olmayacaktır lütfennn

1.5 yaşında sarman oğlum var
2 aylıkken sevgilim hediye etmişti, fakat annemin yeni koltuklarını tırmıklayınca evden gönderme kararı alındı çok direndim ama elimden bir şey gelmiyor babası gelip alıcak bikaç güne 1 yıl o bakacak zaten seneye evleniyoruz tekrar birlikte olacağız kuzucumla.. onu çoookk seviyorum..

benimde var çirkin bi kızım eşek sıpası çok sevimli evdeki bütün çarşafları yırttı:18: delikanlıdırca azcık dayak geliyo denilince pırrr kaybolur hemen çok zekidir bide odalara girmeden önce kapıya uzunca vuruyo bunu kimden öğrendiği hakkında hiçbir fikrim yok :44:

Ayyy kedi sevilmez mi yaa!! Çoook kedi besledim ben bu yaşıma kadar. Avucumuza doğan el kadar yavrusundan, felçlisine kadar her türlü uğraştım baktım sevdim... Şimdi yine sokaktan sahiplendiğim bir tanecik kara kızım var. Geldiğinde ölümle burun burunaydı hastaydı, aylarca tedavi üstüne tedavi oldu. ne paralar döktük ama çok şükür şimdi daha iyi. Sokaklarda aç bilaç büyüdüğü için bağışıklık sistemi hala çok zayıf sık sık hasta oluyor ama artık anasının koynunda, yani benim yanımda.. Her derdinde koştururum onu doktora. Eşim illallah etti :)))) Ama olsun, sokakta hayatı kaymış bir kediciğin daha hayatı kurtuldu.. O geldiğinden beri hayatımda herşey rayına oturdu, hayallerimdeki işe girdim, arabamı aldım.. O bizim uğurumuz. Kızlar ne olur siz de böyle garibanları gördükçe başınızı çevirip geçmeyin. Evde kimseye bir yükü yok kediciklerin. Eve alamasanız bile üşenmeyin bakkaldan bir minik kutu süt alıp plastik de bir kap alıp içine dökün içsin garibanlar.. Gün geliyor sokaklarda günlerce aç susuz dolaşıyorlar. Onları görmezden gelmeyin..

benim kedi günde 20 saat uyuyor sizce normalmı sizinkılerın gunluk uyuma saatini yazarmısınız 6 yasında ve haftada yarım kılo mama yıyor hep aynı mamayı yıyor balık yemez yumurta yemez öyle bır kedı işte ama hep mama yıyen kedılerınde yaslanınca böbrek hastası oldugunu bılıyorum napmak lazım bu arada kedılerın dıslrını fırcalmak 3 yıl ömrunu uzatıyormus kedılerınızı yıkıyormusunuz ne sıklıkla kazıtıyorsunuz

Canlarım benim, ne kadar da güzeller. Kedileri küçükten beri çok seviyorum.Küçükken de kedim vardı, şimdi de var. Hep sokak kedisi sahipledim. Bütün kedileri severim ama sokak kedilerin bize daha çok ihtiyacları var diye düşünüyorum o yüzden hep sokak kedi tercih ettim. O benim en iyi anlayan canlı öyle ki iyi olmadığım anda nasıl hissediyorsa artık hemen huzursuz oluyor ve yanımdan ayrılmıyor sadece gözümün içine bakıyor.Kedi sevgisi anlatılmaz aslında onu yaşamak lazım.Buarada benimkisi kuru mama yer.Arada yaş mama da veriyoruz. Canı her şey çeker yani bir şey yersen hemen denemek ister ama hiç birini yemez :) Ama haşlanmış tavuk eti ve yoğutu çok sever.Kuru mama royal kullanıyoruz.

Son düzenleme:
Hayvanları çok ama çok seviyorum kızlar evde beslediğim kedim var sokakta besledıgımız kedinin zaten saysam bitiremem çok ama çok acıyorum ama artık yiyecek de yetiştiremez olduk sürekli doğuruyorlar

cokkkk tatlılar benım kızmda 1 kere anne oldu ama kısırlastırıcam 1 kere annelık duygusunu tatsın ıstedım kız oldugu halde ınadıma cıftlestırmıyorum dıye evın heryerıne cıs yapıyo:)) pes ettım bu ay kısırlastırıyoruz gorusuruz

AA şaşırdımş dişiler bağırıyorlar kızgınlığa girince ama işediklerini ilkkez duydum, allah kolaylık versin en mantıklısı kısrılaştrımak . bende birkez kızımı eşleştiricem sonra kısırlaştırıcam. kızgınlık dönemleri zor oluyor benimkinin karnı taş gibi sertleşiyor gene masaj falan yapıyorum rahatlıyor tabi kesin çözüm değil.

veterıner cıftlestırmedıgımız ıcın psıkolojık dedı bızı cezalandırıyo:)) ama dedıgın gıbı 1 kere annelık duygusunu tatsın ve cıftlestırdıgın kedı cok onemlı ben 2 cıftlestırdıgım kedı daha oncekı kedıden mıkrop kapmıs o yuzden kızım 3 tane bos dogurdu 1 tane tersten olü dogdu sonradan veterıner mıkrop kaptıgını soyledı cektıgı acıdan sonra cıftlestırmedım ama yaz boyunca sureklı kızgınlıkta kalıyolar tek cozum kısırlastırmak:))

Bu da benim oğluşum :) Adı Badem. İlk kez kedi bakıyorum, çok zorluyor beni ama olsun aşığım ben ona

1.foto oğlumun bebekliği (2 aylık )
2.foto artizzzz pozu vermiş hali :)
3. bu da yan profil artistik fotosu :)
4.foto tatlımınn bebekler gibi uyuduğu andaki fotosu

Bebeğim aşkım canım oğlum ARES'i bir sitenin bahçesinde açlıktan ağlarken buldum annesi yoktu bekledım ama olmadığını anlayınca kağtığım gibi eve götürdüm. Kendisi çokkk yaramaz çılgınn komikk ve birazda psikopat bir erkektir :) Anlatılmaaz yaşanırrr çok seviyorum bebişimi yakışıklı oğlum benimmm ... bu arada Ares im 1 yaşını bitirdi 2 ye adım attı :)

Eklentiler

• $23492_100166713352052_100000761702426_1551_238132_n.jpg
    29,2 KB · Görüntüleme: 57
  • $40474_139270812774975_100000761702426_186460_1968868_n.jpg
    44,7 KB · Görüntüleme: 61
  • $38666_136677833034273_100000761702426_175969_1919743_n.jpg
    65,5 KB · Görüntüleme: 56
  • $189015_186600824708640_100000761702426_415830_2134591_n.jpg
    52,3 KB · Görüntüleme: 53

Çok tatlı bişey bu :)
2.fotoya ayrı bi bayıldım patiye bak
Ayrıca onu o halde bırakmadığınız için tebrik ve teşekkür ederim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…