Kaynana ve sütten kesilmemiş eş

Çok sabırlsınız ben mümkün değil katlanamazdım bir şekilde canlarını acıtırdım ben üzüleceğime onlar üzülsün
8 ay evime sokmadım,gitmedim de... Bir düğün için gittim apart kiraladım evlerinde bile kalmadım. Aramadım,sormadım. Hala aramıyorum. Çocuğumun ameliyat olayında annesini arayıp buraya bütün yazdıklarımı da söyledim. Ama insanda kibir olunca hep ben haklıyım diyor maalesef. Allah biliyor. Ben kimsenin ahının kimsede kalmayacağına eminim.

Sizin adınıza çom üzüldğm ne biçim insan bunlar diye saydırdım kayınvalideniz ve kendisi ana kuzusu kıvamındaki eşiniz çok şey yaşamışsınız umarım eşiniz çoçugunuz oldugunun artık kendsini ana kuzusu kıvamından kurtarıp baba olmayı seçerde yuvanız yıkılmaz allah o kayınvalideyide bildiği gibi yapar elbet sabır dilerim size

Bir an annemle yazışıyormuş gibi hissettim. Teşekkür ediyorum okuduğunuz ve iyi dileklerle bulunduğunuz için.

Çok teşekkür ediyorum Elbet ettiklerini bulacaklar.

sizin icin cok ama cok üzüldüm.Esiniz ve annesi les gibi insanlar.Kendi ailenize ise söyliyecek söz dahi bulamiyorum, düsman olsa bu kadar olur.Sizin icin tek temennim bir an önce bu aileden yakanizi kurtarmaniz.

Aile danışmanınasa gittik. Beni terapi için tekrar çağırdı diye bana sorun sende bak birdaha çağırdı dedi
Çok üzüldüm bir seferle olacak şey mi insanlar yıllarca gidiyor. birde görümceniz bu durumu bir kadın olarak nasıl anlamaz buna çok şaşkınım. Kendi kayınvalidesi böyle davransa eşi bu kadar kendi annesine düşkün olsa hoşuna gider mi hiç yani

Gun gecmiyor ki boyle vakalarla karsilasmayalim.Nerdeyse buna benzer basliklar hergun aciliyor.En sıkıntılı erkek tiplerden biri de anne kuzusu olanlardir.Ben de evlenmeden once bu tarz problemler yasayanlari ne bilirdim,bilsem bile anlayamazdim.Eger erkek annesi baskin,eli masali ,manipulator bir karaktere sahipse oglunu hamur gibi yogurarak buyutuyor ve kiskaniyor.Aglayarak ta vicdan azabi cektiriyor ve oglan zaten hamur oldugu icin her turlu kullaniliyor.Degisme potansiyelleri var ama hepsinin degil.Ciddi delirmeniz gerekecek resti saglam cekeceksiniz ki kaybetme korkusu mekanizmasi calistiracaksiniz.Ha bazilarinda calismiyor bazilarinda calisiyor.denemek lazim yoksa cok zor.Bazi oglan anneleri de gercekten gelin cinnetini hakediyor.

Boşanın hak etmiyor hiç bir şeyi bu insanlar gidin babanızın evine evden kovacak hali yok annelerin gerçi şuan virüs nedeniyle her şey aksar bence biraz daha sabredin sizi haklı çıkaracak şeyler toplayın bu insanlara güven olmaz hem nafaka ile çok rahat geçinirsiniz

Çok üzüldüm durumunuza, yerinizde olsam içindekileri en çok da aileme kusardim. Ne demek boşanmak isteyen, şiddet gören kızının arkasında durmamak. Neler çektiğinizi bile bile. Yazıklar olsun ya böyle insanlar anne baba olmasın gerçekten

Resmen ailenizi dagıtmayı görev edinmiş bir kayınvalide..sizin mutsuzluğunuzdan beslenen, merhameti, vicdanı olmayan ..
ayrıca ne derece ilgi manyaklığıdır bu .allah ıslah etsin !!
Madem oğlunu paylaşmak istemiyordun ne diye evlendirdin. Elin kızını böyle üzmeye ne hakkın var.. çok üzüldüm
Yalnız sunu söylemeden de geçemeyeceğim eşiniz iyiyi-kötüyü, doğruyu-yanlışı ayıramayacak kadar kör, elindekilerin kıymetini bilmeyecek kadar cahil biriymiş.

Sizde de suç var
Defolup gitmiş kadının arkasından gelsin gerekirse özür dileyeyim diyen ağzınızı onlara karşı açmayan siz
Çok mu lazım kayınvalide
Siz sessiz kaldıkça üstüne oğullarının verdiği güçle coştukça coşmuşlar olan bu

Korkunç insanlarmış
Bu tiplere istediğin kadar mesafe koy anlamaz
Zaten kocan en başta o anneden yetişmiş bir tip
Umarım bebeklerine güzel bir hayat kurarsın

Okurken ruhum daraldı Eşiniz gerçekten 'anneme laf söyleyeceksen barışmayalım ömür boyu çocuklarımı görmemeye razıyım' demişse bence zaten bunun üzerine konuşulacak pek bir şey kalmamış. Allah yardımcınız olsun. Yeni bir sayfa açabileceğiniz güzel bir hayatınız olsun inşallah.

Herseyı ılmek ılmek ıslemıssınız. Benım kayınvalıdem de nıye aglıyor nıye aglıyor dedımce bebek bu aglayacak dedım. Esımın aılesının yanında dogum yaptım uc gorumcem cocuklarıyla eve dolustu ben öbür odada bebekle cebellesırken kahka attıp soHbet ettıler. 12 gunlukken esım kardeslerını alıp annesıyle gezmeye gıttıler evde bebısle kaldım aılem uzakta oturıyordu bayram üstü gelemedıler. Yanı herkes bıseyler yasıyor. Ama ben cocuguma odaklandım ıyılıde oyle yapmısım hepsını Allaha havale edıyorum. Bırebır munakasaya gırmeye gerek yok. El’in iyisi olmaz derler yanı cokta anlam yüklemek lazım. Kendı kızı olsa yapmazdı. Haklı olmayı degıl mutlu olmayı sectım. Aklıma dahı getırmıyorum. Bazı seylerı görmezden ve duymazdan geleceksın yoksa evlılıkte yürümez. Mutluda olamazsn.

Bu adamların niye anama onu dedin bunu dedin dramalarından böğk geldi be. Hele kendini torunlarıyla yarıştıran garip analar valla aklım almıyor gelini doğum yapıyor ama lohusa kendisi gibi gözde olamadım diye ortalığı dağıtıp gidiyor. Tövbe tövbe.

Uzuldum emin ol ama bunlarin cogunu lohusayken herkes yasiyor. Es tarafi senin taraf cekismesi ne dugunde ne de dogumda bitiyor. Ama lutfen takmamaya calis inan ki ne menem bi kv var bende takmadigim icin deliriyor cozum bu yani. Takmayacaksin. Nadir erkekler haric hic bir erkek anasina hakli oksanda laf soyletmiyor ne yazikki

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…