KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

evimdeki psikolog diye bir site var seansı 160 tl 45 dk görüşme sağlıyor ister yüz yüze ister sesli ister mesajlı görüşme sağlıyabiliyosun canım

Yok canım anladım ben, hem kendi sürecimi anlatmak hem de genel manada bu konuyu iletmek istediğim için senin mesajının altına yazdım sakın yanlış anlama.

Süre geçtikçe insan stres oluyor elde değil malesef, ben de o stres döneminin tam ortasındayım

Gitme imkanım var şuan ben 11. Gün gittiğimde 2 tane sağda 21mm olmuştu ertesi güne çatlatma ignesi verdi yaptım igne yaptığım günü sayarsak 4.gün bugün bu saatlerde yapmıştım
Adet döngüsünün 21. Günü progesteron bakılıyor bildiğim kadarıyla, yumurtanın çatlayıp çatlamadığını söylüyor o değer bize. Onu yaptırabilirsiniz isterseniz.

Kızlar ben ilk defa klomen kullandım bu ay
Bugün 10.günü adetimin
5 gün kullandım ve doktor bugün baktı solda 21mm 1 tane
Sağda 3 tane 7.5 / 7.5 / 14.5 mm yumurta var dedi
Soldakine çok büyümüş dedi
Çarşamba tekrar çağırdı beni sağdakileri takibe alıyorum dedi
E soldaki nolcak kafam karıştı iyice

Benimde sağda 2 tane 21mm vardı solda da var bi kaç tane ama küçük işimize yaramaz dedi çatlatma iğnesi verdi

Folüküler kist dediğimiz kistler oluyor canım, ama 10. Gün İçin 21 mm çok da büyük değil gibi. Benim 11 gün 32 mm olan yumurtamın yanında.

Tabi doktorum senin için en doğrusunu bilir uygular ama çatlamazsa kiste dönüp bir sonraki adette atılır ya da diğer yumurtalarda döllenme oluşursa da o kiste dönen yumurtanın zararı olmaz diye biliyorum.

Emin ol canım tek başına hamile kalmak değil başka şeyler de birikim oluyor hayatımızda hiçbir şey yolunda gitmiyor hissine kapılıyoruz.. Sanki bi hamilelik haberi alsak bütün sorunlar çözülecekmiş gibi.. İnşallah uğurlu gelir bebişlerimizz..

Adet döngüsünün 21. Günü progesteron bakılıyor bildiğim kadarıyla, yumurtanın çatlayıp çatlamadığını söylüyor o değer bize. Onu yaptırabilirsiniz isterseniz.
Adetimin 15.günü bugün 5 gün önce gitmiştim hastaneye 10 günlük kontrol zamanım geçmedi henüz baksın ultrasonla

Benimde sağda 2 tane 21mm vardı solda da var bi kaç tane ama küçük işimize yaramaz dedi çatlatma iğnesi verdi
Benim solda 21mm 1 taneydi
Sağda 3 yumurta var diye mi ona yoğunlaştı bilemedim 7.5lar çok küçük zaten
14.5 olan da çarşambaya kadar 17 anca olur
Bilemedim

Ben kalp atışını duyduktan 2 hafta sonra kaybettim bebeğimi, o yüzden gebelik haberimi alsam bile bu kaybetme korkusu hiç bitmeyecek sanırım.
Güzel haberler veririz umarım birbirimize

Daha önce de bi doktor 24mm yumurtam için aşırı büyük demişti
Hiç büyük yumurta görmediler heralde bende şaşırdım
Benim anlamadığım 7.5luk yumurtaların büyüyeceğini sanmıyorum 14.5 olanı neden bekliyor anlayamadım bu ay da boş geçecek gibi geliyor

Sende bi gelişme var mı
Ovulasyon da son durum bu Ebru ceylandan aldım ona da sordum yumurtlama yok henüz dedi ama dün sol kasığımda baya ağrım vardı yumurta gelişiyor da olabilir tabi ama testte henüz tam olarak pik yok yarın yada salı pik olur tahminimce sende durum nasıl canım

Eklentiler

• IMG_20211101_123752.jpg
    109,7 KB · Görüntüleme: 48
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…