KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ben kalp atışını duyduktan 2 hafta sonra kaybettim bebeğimi, o yüzden gebelik haberimi alsam bile bu kaybetme korkusu hiç bitmeyecek sanırım.
Güzel haberler veririz umarım birbirimize :-)
Yaa çok üzüldüm canım insan hep kıyaslıyor evet yine öyle olacak korkusu... Rabbim tekrarını yaşatmasın canım sana içini ferah tut olur mu ? her gün bir öncekinden farklı olduğu gibi her oluşum bir öncekini tekrar edecek diye birşey yok dua et bol boll.... Herşey güzel olacak de. Önce sen inan canım emin ol herşey güzel olur :KK5:

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@HAbibte1 KASIM
E Emine1990 1 KASIM
@yoncakolyembenim1 KASIM👼😊👼
]@Feyzaakncc[/S]1 KASIM ❌
@lazkdn1 KASIM
@Mavera20481 KASIM❌
@gulayseT1 KASIM
@Ebruszrr1 KASIM
@burcuu111 KASIM👼😊👼
@Bulut3471 KASIM
@hummy1 KASIM
@vaveylaaaaaa2 KASIM
@Hcrkn2 KASIM
@SevimliKedii2 KASIM
mavibeyazzz mavibeyazzz 2 KASIM👼😊👼
@maviesme2 KASIM
@esergry3 KASIM
@Annesiyim1233 KASIM
@Pimpiriklianneee3 KASIM
@Hayalimvarr4 KASIM
@Random334 KASIM
@Duygu_064 KASIM👼😊👼
@Hly554 KASIM👼😊👼
@Yusra305 KASIM
@dofh5 KASIM👼😊👼
@Senbilirsiniz5 KASIM
@umayklc6 KASIM
@yyaprak6 KASIM
@Gzos6 KASIM
@Bahar_Darcan486 KASIM
@nergisgemi6 KASIM
@Mavissss17 KASIM
@Emek017 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Sedose8 KASIM
@Hemsiree2e8 KASIM
@Manoly349 KASIM
@Ruogasci9 KASIM
@anneadayim9 KASIM
@sz969 KASIM
D dk-ck 10 KASIM
@Esen636310 KASIM
@HaticeK0610 KASIM
L Lalalala1 10 KASIM
@Linalya10 KASIM
@elba0010 KASIM
Yaz-ruzgari Yaz-ruzgari 10 KASIM
@Seyma9410 KASIM
@defne4586610 KASIM
Yusrackfatma Yusrackfatma 10 KASIM
@Zennep11 KASIM
@Cansinn1011 KASIM
@Fatma mehdi12 KASIM
@zeynepmuratselo12 KASIM
@yeshll13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
@Gizemsu0713 KASIM
@Hedossss13 KASIM
@Hadibakalimdemetakalin13 KASIM
@Papatya386613 KASIM
@bynsym13 KASIM
@Dijlej13 KASIM
@Melikeben13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@ayisigi-2814 KASIM
@Gazel211014 KASIM
@maviss_3414 KASIM
@Kaderr2714 KASIM
Drybgtr Drybgtr 14 KASIM
@Queenkbr15 KASIM
Matmazel - Matmazel - 15 KASIM
@mtmr15 KASIM
@ejce16 KASIM
@newmoon1016 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@ESMA198717 KASIM
M mucizeanne20 17 KASIM
@ASD190517 KASIM
@sibak17 KASIM
@Princess9117 KASIM
@YarenSultan9218 KASIM
@Asi kedi18 KASIM
@Hcl18 KASIM
@RabiaIslam19 KASIM
@Hazbent19 KASIM
@suksuk19 KASIM
@Selin n20 KASIM
@Arianaa20 KASIM
@Ceviz hanim20 KASIM
@Asya29221 KASIM
@Sadglozgrr21 KASIM
@HiS21 KASIM
@HTCNM22 KASIM
@Sazaks22 KASIM
@Motiksa23 KASIM
@shtc23 KASIM
@maibu23 KASIM
@Mystery88823 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@papatyamveben24 KASIM
@- Janna -24 KASIM
@LorenaEce24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
@Betulx25 KASIM
@Mikasaa25 KASIM
@mavi guzel25 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
@myteacher26 KASIM
@Sina763626 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
@Selin154827 KASIM
E Emine1990 27 KASIM
@Limonlu Su28 KASIM
@A R Y A28 KASIM
Mavigrill Mavigrill 28 KASIM
@busrayln28 KASIM
@gulayseT29 KASIM
@Lavinya5830 KASIM
Benime eklermisin acaba bat 18 kasım bu ay herkese umut olur inşallah 🙏🏼

Ovulasyon da son durum bu Ebru ceylandan aldım ona da sordum yumurtlama yok henüz dedi ama dün sol kasığımda baya ağrım vardı yumurta gelişiyor da olabilir tabi ama testte henüz tam olarak pik yok yarın yada salı pik olur tahminimce sende durum nasıl canım
Benimde solda 21mm 1 tane
Sağda 3 tane 7.5 / 7.5 / 14.5 mm yumurta var dedi
Soldakine çok büyümüş dedi
Çarşamba tekrar çağırdı beni sağdakileri takibe alıyorum dedi
Soldakini eledi kafadan 🥴
Bende ovulasyon test kullanıyordum bu ay kullanmıyorum doktor takibinde olduğum için

31 Ekimde pik olmuş gibi gözüküyor ama bu testi kullananlar daha iyi yorum yapar
Bilemedim ki bende ebru ceylana attım yumurtlama yok dedi bende ilk kez kullanıyorum emin de olamıyorum dünü değerlendirdim gerçi ben nolur nolmaz diye ama bakalım kısmet teste devam edicem canım

Polikistik over var mı sizde de bende dahaca tam pik göremedim bekliyorum bakalım
Bende pko yok canım ama iki aydır gecikmeler yaşadım ondan sebep mi geç yumurtlama olucak sanırım ya da dün yumurtladım çözemedim bende stript test aldığımda pişman oldum ya kaset alsaydım belki daha net olurdu

Benimde solda 21mm 1 tane
Sağda 3 tane 7.5 / 7.5 / 14.5 mm yumurta var dedi
Soldakine çok büyümüş dedi
Çarşamba tekrar çağırdı beni sağdakileri takibe alıyorum dedi
Soldakini eledi kafadan 🥴
Bende ovulasyon test kullanıyordum bu ay kullanmıyorum doktor takibinde olduğum için
İnşallah bu ay güzel sonuçlar alırız ümidim var ama tam pik göremeyince hayal kırıklığı oldu sanki

@yoncakolyembenim Allah sağlıkla büyütmeyi nasip etsin inşallah çoook sevindim benim içim kıpır kıpır oldu yaa ❤️
Ben ovulasyon kullanamıyorum stres yaptığım için. Reglden itibaren 10.günde bir gün arayla ilişki yaşayıp denemeyi düşünüyorum. İnşallah bu ay olur. Hamişlerin duası kabul olurmuş bizim içinde dua eder misin canımm ❤️
Bana da doktorum ovulasyon yapma stres yapar dedi, regl sonrasi 10-12-14-16-18. Gunler iliski yasarsan dogru zamanda tutar diye soyledi, sizin dediginize paralel 🤗

Daha önce de bi doktor 24mm yumurtam için aşırı büyük demişti 🥴
Hiç büyük yumurta görmediler heralde bende şaşırdım
Benim anlamadığım 7.5luk yumurtaların büyüyeceğini sanmıyorum 14.5 olanı neden bekliyor anlayamadım bu ay da boş geçecek gibi geliyor
14.5 küçük değil mi canım? 18-20 mm aralığında vurmuyorlar mı iğneyi? O yüzden beklemiş olmasın.çarşambaya kadar 17-18 mm’ye ulaşır diye düşünüyorum.
Ovulasyon da son durum bu Ebru ceylandan aldım ona da sordum yumurtlama yok henüz dedi ama dün sol kasığımda baya ağrım vardı yumurta gelişiyor da olabilir tabi ama testte henüz tam olarak pik yok yarın yada salı pik olur tahminimce sende durum nasıl canım
Ovülasyon testleri ile hamile hamile kalan çok kişi var, ben de talip ediyorum bahsettiğiniz sayfaları ama bazen usgde yumurta gözüktüğü halde ovülasyon testinde gözükmediği oluyormuş burda denk gelmiştim.

Azönce doktordan geldim progesteron 40 çıktı çok iyiymiş ama malesef eşimin sperm hızı düşük olduğu için aşılamaya kendinizi hazırlayın dedi verdiği ilaç çok yükselme yapmazmış..İstisnai durumlarda gebelik oluyor dedi..Eşimin morali bozulmasın etkilemesin diye söyleyemedim zaten durumu hala kabullenemiyor soylemeyide düşunmuyorum uzülmesin diye, çok üzüldüm moralman yıkığım şuan benim herhalde ocakta felan anca aşılamayla olur 😞😞😔😔
Merhaba bir şey sorucaktım geçen yıl ocakta eşim varikosel ameliyatı oldu (çift taraflı) morfolojisi iyi fakat ileri hızı %15 ve sperm sayısı 6 milyon doktorunuz aşılama ile şansın ne kadar yükseldiğini söyledi acaba ?

İnşallah bu ay güzel sonuçlar alırız ümidim var ama tam pik göremeyince hayal kırıklığı oldu sanki
İnşallah
Benimde pek umudum yok ama Allah büyük
Yumurtanın tam pik yapmasına gerek yok ki
Dikkat edersen ebrunun sayfasında bile pik yapmadan hamile kalan çok kadın var
Her yumurta pik yapmazmış zaten
Ben bile 2 kırmızı çizgi görerek hamile kalmıştım o ay pik olmamıştı

14.5 küçük değil mi canım? 18-20 mm aralığında vurmuyorlar mı iğneyi? O yüzden beklemiş olmasın.çarşambaya kadar 17-18 mm’ye ulaşır diye düşünüyorum.

Ovülasyon testleri ile hamile hamile kalan çok kişi var, ben de talip ediyorum bahsettiğiniz sayfaları ama bazen usgde yumurta gözüktüğü halde ovülasyon testinde gözükmediği oluyormuş burda denk gelmiştim.
Tabiki küçük canım
Ama solda 21mm varken sağdakini neden bekledi orda hazırda yumurta vardı oysaki
Gerçi şey dedi iğneye yüklenme taraftarı değilim belki kendiliğinden çatlarlar dedi

Diğer konuya da yorumum
Mesela geçen ay doktor soldan yumurtlamışsın dedi gebegünlüğü henüz yumurtlama olmamış dedi
Yüzde yüz netlik olmuyor hiçbir zaman

İnşallah
Benimde pek umudum yok ama Allah büyük
Yumurtanın tam pik yapmasına gerek yok ki
Dikkat edersen ebrunun sayfasında bile pik yapmadan hamile kalan çok kadın var
Her yumurta pik yapmazmış zaten
Ben bile 2 kırmızı çizgi görerek hamile kalmıştım o ay pik olmamıştı
Doğru canım olacağı varsa tek değerlendirme ile bile olabiliyor Allah layık gördüyse inşallah bizler de hamiş oluruz en kısa zamanda 🙏🙏

Bat 10 kasım erken ama insan dayanamıyor 😔 yumurtlamadan sonra 7. Gün negatif

Eklentiler

• C5B7159E-4424-4437-AD88-C04637E9BE46.jpeg
    C5B7159E-4424-4437-AD88-C04637E9BE46.jpeg
    263,4 KB · Görüntüleme: 57
X