KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Tamam canım çok teşekkür ederim bana dua eder misin canım hamilelerin duası kabul olur inşallah bu ay pozitif sonuç alırım
Herkese dua ediyorum canım içinde ben allahım nasip etsin herkese sağlıklı bebişler benim bebeğimde sağlıklı bir şekilde tutunur inşallah önümüzde uzun bir yol var sürekli dua ediyorum herkese rabbim kucağımızı doldursun

aryacım tabiki umudunu yitirmek yok rabbim elbette hayırlı zamanda hayırlı gebelik nasip edecek lütfen strese girip üzülme özellikle yumurtlama haftanda çok rahat ol gez dolaş eğlen eşinle kafanızı dağıtın rahat olmak çok önemliymiş

Aslında regl belirtisi ile gebelik belirtileri hemen hemen aynı ayırt etmek çok zor

Yok kuzu ya zaten öyle beklentim de yokta
Bakalım gecikirse bi test yaparım ilk idrarla
Nasip artık=)

Karışımı nerden temin ettin canim guvenilir mi gramı ve fiyatı nedir
Merhaba bende bugün sipariş verdim bir doktorun önerdiği yerden istersen instagram adresini verebilirim karışımın tarifini doktor vermiş neyden ne kadar koyacağını

Her şeyi aynı anda kullanmak da zarar veriyor. Doktora gittiysen sadece onunla devam etmek daha mantıklı bi yaklaşım olabiliyor
Evet bunu bende duymustum kürler alınan ilaçlarla etkilesime girebiliyormuş ya da iki farklı bitkisel karışımda etkilesıme girip zarar verebiliyormuş..Bi yerleri yapalım derken bi yerleri bozuyoruz belkide farkinda olmadan

Kızlar sanırım enfeksiyon kaptım afedersiniz idrar yaparken yanmam oluyor evde dogal bi şekilde geçermi ne yapabilirim.
İlerletmeden doktora gidip ilaç al kuzum antibiyotik almadan geçmiyor. Birde bol su iç yanmanı hafifletir ağrı kesicide geçici çözüm oluyor ama mecbur doktora gidip ilaç alman lazım Allah korusun gebeyken olursun bebeğe zarar ya da gebe kalmayi zorlaştiriyor ilerlediğinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…