KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

2 tane neden verdi kuzum folbiol zaten çok ağır
Kontrole gittiğimde folat değerin düşük ikisini beraber kullanalım dedi 10 gün ikisini beraber kullandım bu ay bile gebelik olabilir rahim duvarın kalınlaşmış demişti sanırım tedbir amaçlı verdi ama geçen ay tutmadı bende karışık kullanıyorum şimdi bi ondan bi ondan

Merhaba bende bugün sipariş verdim bir doktorun önerdiği yerden istersen instagram adresini verebilirim karışımın tarifini doktor vermiş neyden ne kadar koyacağını
Drmfk nin önerdiği suatkaya yi diyorsun sanıyorum canim neyden kaç ml koymuş hiç yazmamış Saraçoğlu ile gramlari ayni fiyatlarda bende emin olamadım sen alıp kullandın mi içerik kısmı var mı canim

Kontrole gittiğimde folat değerin düşük ikisini beraber kullanalım dedi 10 gün ikisini beraber kullandım bu ay bile gebelik olabilir rahim duvarın kalınlaşmış demişti sanırım tedbir amaçlı verdi ama geçen ay tutmadı bende karışık kullanıyorum şimdi bi ondan bi ondan
Değerlerin normale bindiyse birini kullan canim folbiol ağır çünkü.

Canım bende yeni folbiol içmeye başladım aile hekimi önerdi ne yönden ağır iyi değilse değiştireyim hiç de araştırmadım
Nöroloji doktorum onermedi dozajı yüksek diye günlük 400 mg yeterli ben ilaç kullaniyorum diye yüksek vermişti kadın doğum uzmanı ama nöroloji doktorum onaylamadı..Başka bi kadın dogum uzmanina gittim oda aynısını söyledi yüksek dedi İmom Primo verdi ya da newlife da var yine vitamin takviyelerinin içinde oluyor..Folik asit değerlerinize baktırip öyle kullanın onu..Fazla folik asit alımıda bebege zarar verebiliyor

Erken daha dur çıkmaz bişey 😁 Erken gebelik testlerine güvenme zaten eczacı bile adet gününde yap dedi 😁

İlerletmeden doktora gidip ilaç al kuzum antibiyotik almadan geçmiyor. Birde bol su iç yanmanı hafifletir ağrı kesicide geçici çözüm oluyor ama mecbur doktora gidip ilaç alman lazım Allah korusun gebeyken olursun bebeğe zarar ya da gebe kalmayi zorlaştiriyor ilerlediğinde
Karbonatlı su ile yıkayın hemen rahatlatıyor

Drmfk nin önerdiği suatkaya yi diyorsun sanıyorum canim neyden kaç ml koymuş hiç yazmamış Saraçoğlu ile gramlari ayni fiyatlarda bende emin olamadım sen alıp kullandın mi içerik kısmı var mı canim
Evet ordan aldım henüz elime ulaşmadı bugün verdim siparişi

Yediyiniz bir şeyden kaynaklana bilir veya hap falan kullanmışmıydınız? Tam sökülmediyini düşünüyorsanız adaçayı kullana bilirsiniz
Bende anlamadım ilaç sadece folik asit kullanıyorum başka bişey kullanmıyorum.Adaçayı da yok evde maalesef neyse bekleyim bakalım belki sökülür

X