KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Arkadaşlar yeni üye oldum doğru yere mi yazıyorum bilmiyorum yumurtlamanın üstünden yanlış hesaplamadıysam 8-9 gün geçti test yaptım bu şekilde test bozuk mu acaba? Resimde tam çıkmamış ama yana doğru uzanan bir çizgi var testte
Çok fazla idrar damlatmissiniz onun için doğru sonuçu ogrenemezsiniz 3 damla idrar ile testi tekrarla canım

Umudunu kaybetme Allahın dediği oluyor canim o ne zaman ol derse oluverecek kendini üzmek stres bunlar sana iyi gelmeyen şeyler denemeye devam et ama sonrasında hiç cocuk düşünmüyormuscasina unut gitsin akışına bırak hayati başka şeylere yönel bir de oyle dene bak kafan çok rahat olacak bu ay mucizen seninle olsun inşallah güzel Aryam♥️😇
Canım Maviş 💙 çok teşekkür ederim 🥰

Çok fazla idrar damlatmissiniz onun için doğru sonuçu ogrenemezsiniz 3 damla idrar ile testi tekrarla canım
Ya testi iki saat önce yapmıştım sonra kenara attım şimdi baktım çok silik çizgi var ama unutlanmıyayım pazartesi veya salı telrar deniyeyim hem daha çok erken

Bu ay 1 hafta zeytinyağlı incir kürü yaptım,
5 gün femara kullandım, ardından çatlatma iğnesi oldum. 2 hafta boyunca avakado yedim. Bir kutu coraspirin, progestan fitil ve estrofem kullandım. Olmayınca olmuyor arkadaşlar, yapacak hiçbir şey yok 😏
Sana sarılmak istedim şu an canım benim sabır sabır sabır tedbirler bizden takdir Allah'tan 💐 üzülme ..

Mutlu haftasonlari kizceler kasımın ilk haftası bat i olanlar heyecan varmi gün geldi belirti vs ne durumdasınız 😇♥️
Benim de 5 kasım son 6 gün🤭 üç gün kala test yapacaktım aslında ama vazgeçiyorum galiba çünkü pek fazla yok belirtim olanlarda gitti gibi. Öyle çok fazla akıntım da yok. Az ve arada geliyor. Birşey olsa hissederdim gibi geliyor.

Ekim'e veda edip buraya geldim.
Bebek çalışmasında 11.aydayız, henüz hiç pozitifi görmedim. 😔 Son 2 aydır femara kullanıyordum, bu ayda çatlatma iğnesi oldum. Umutluydum ama tutmadı. Bugün regl oldum, şuan ağlayarak yazıyorum. Bir yanım bırak artık diyor, bir yanım ise umutla yeniden başla...
Olur mu ümit etmemek canım Kasım uğurlu gelecek inşallah hepimize

5 gün femara kullandım, ardından çatlatma iğnesi oldum. 2 hafta boyunca avakado yedim. Bir kutu coraspirin, progestan fitil ve estrofem kullandım. Olmayınca olmuyor arkadaşlar, yapacak hiçbir şey yok 😏
Yanlış anlama canim beni, bende senin gibiydim eşine bakılmadan sakın kürler yapma özellikle incir tüketme prolaktini yükseltirsin, ilaçları doktor vermiştir diye düşünüyorum onlara bişey demiyorum ama büyük ihtimal eşinden kaynaklı olmuyor..Eşinin sorunu çözülür ama senin moralinin yüksek olmasi lazım kafana göre hiçbisey kullanma, kafanada bişey takma her türlü hallolur..Doktorunu dinle o seni en doğru şekilde yönlendirir..

Ya testi iki saat önce yapmıştım sonra kenara attım şimdi baktım çok silik çizgi var ama unutlanmıyayım pazartesi veya salı telrar deniyeyim hem daha çok erken
Test yanlış olmuş en fazla 3 damla idrar damlatmaniz lazim ve ilk 5 dakikayı değerlendirin sonrası doğru değil

Her şeyi aynı anda kullanmak da zarar veriyor. Doktora gittiysen sadece onunla devam etmek daha mantıklı bi yaklaşım olabiliyor

Ekim'e veda edip buraya geldim.
Bebek çalışmasında 11.aydayız, henüz hiç pozitifi görmedim. 😔 Son 2 aydır femara kullanıyordum, bu ayda çatlatma iğnesi oldum. Umutluydum ama tutmadı. Bugün regl oldum, şuan ağlayarak yazıyorum. Bir yanım bırak artık diyor, bir yanım ise umutla yeniden başla...
Ağlayıp yıpratma kendini canım böyle stres yaptıkca hormonlarına zarar verirsin. Bence bu ay yumurtlama takibi yapma bir iki ay kendine izin ver rahatlamaya çalış akışına bırak bu arada da eşinin tahlillerinide yaptırmış olursunuz. Rabbimin bi bildiği vardır elbet hepimiz bekliyoruz ama zamanı gelmedi demekki bende çok ağladım çok yıprattım kendimi en sonunda prolaktinim 107 civarlarına fırladı. Her üzülmemiz kendimize zarar aslında. Rabbim tez zaman da hepimize bebek müjdesini almamızı nasip eder inşaAllah🤲🏻

X