KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Günaydın kızlar. Bat a 5 gün var. Hiç belirtimyok moralim bozuk. Rüyamda hamile olduğumu öğrendim.öyle heyecanlı uyandım ki gerçek.gibiydi sonra rüya olduğunu anladım. Test yapmıyorum negatif göreceğim diye. Keşke umut verecek belirtim olsaydı. Hamile olanlar gözlerimiz aydın kendinize iyi bakın etrafimda herkes hasta. Bana da dua edIn optüm herkesi. Neden buraya yazdım çünkü sürekli eşime yaza yaza bUnalttim. Adam bari işyerinde rahat etsin.. iyi gunler

Daha erken dur bakalim hemen umutsuzluğa kapılma çokta umutta etme

Günaydın canım kendini üzme belkide belirtilerin yeni yeni başlayacak.. Herkesin vücudu aynı zaman belirti vermez. Umudunu kaybetme şimdi olmasa da elbet olacaktır dua ediyorum size

Bide mesela her ay regl olurken hamilelik belirtisi yaşayanlar var, ben gibi ama evli değilken bile aynıydı negüzel belkide hamileliliğinde hiç zorluk olmayacak, bulantı kasık agrısı bel agrısı cekmeyeceksin belkide, pozitif düşün, benim kuzenim 38 yaşında hiç belirti yaşamadı hamileliğinde. İyiye yor guzel olacak inşallah

Günaydın kızlarr=)
Reglim yarın yada pazartesi olmalı
Belirtim falan yok
Test yaptım öyle
Erken gebelik testi, predictor olandan
Sabah ilk idrar değil =)
İlk yaptığımda görünmüyor bişey, bekledikten sonra aklıma içini açmak geldi
Sanırım beklediği için çizgi var gibi sanki
Tabi ümitleniyo muyuz, HAYIR

Eklentiler

• IMG_20211030_113101.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_20211030_112958.jpg
    185,1 KB · Görüntüleme: 78
Günaydınnn canım kuruma çizgisi de olabilir çok yeni döllenmişte olabilir en iyisi yarın veya ertesi gün testi tekrarlamak.. Benim gibi sabırsızsan kan testi de yaptırabilirsin. Kanda yoksa idrarda çıkmıyor çünkü.. İnşallah vardır aminnn

Senin gibi bi sonuçla karsılaşıcamı bilsem koşa koşa gider yaptırırım
Ama ümidim yok hiç =)
O yüzden regl gecerse yaptırırıs, insallah yarın olmaz maça gidicez eşimle
Olcaksada yarını atlatım öyle olsun diye dua ediyorum şuan o kadar ümitsizim düşün=)
Sanada hayırlı olsun bu Arada, sağlıkla ilerlemeyi nasip etsin rabbim

Ben göremedim çizgi kuzum ikisinde de yok gibi geliyor. Sen yinede adetin 3 4 gün gecikirse testi yeniden yap

Ben göremedim çizgi kuzum ikisinde de yok gibi geliyor. Sen yinede adetin 3 4 gün gecikirse testi yeniden yap
Erken gebelik testi kuzu ya olsa çıkardı artık=)
Yoktur muhtemelen
Gecikirse deneris bi daha bakalım
Ama sanki şurda görmüştüm gibi uydurmusta olabilirim gerçi bu bekledi biraz muhtemelen benim uydurduğumda kuruma zımbırtısı

Eklentiler

• IMG_20211030_120537.jpg
    138,6 KB · Görüntüleme: 59
Ekim'e veda edip buraya geldim.
Bebek çalışmasında 11.aydayız, henüz hiç pozitifi görmedim. Son 2 aydır femara kullanıyordum, bu ayda çatlatma iğnesi oldum. Umutluydum ama tutmadı. Bugün regl oldum, şuan ağlayarak yazıyorum. Bir yanım bırak artık diyor, bir yanım ise umutla yeniden başla...

Mutlu haftasonlari kizceler kasımın ilk haftası bat i olanlar heyecan varmi gün geldi belirti vs ne durumdasınız

Mutlu haftasonlari kizceler kasımın ilk haftası bat i olanlar heyecan varmi gün geldi belirti vs ne durumdasınız
Benim 4 Kasım. Belirti yok aslında sadece arada bir regl gibi hafif sancılarım oluyor bir de geçmeyen ama az miktarda akıntı. 2 gün sonra test yapmayı düşünüyorum bata 3 gün kala. Sende nasıl durumlar, ne zaman bat?

Benim yumurtlama dönemi yeni bitti canim bat 14 Kasım bir umut bekliyoruz

Canım benim üzme kendini artık nasip neyse o dur elbet birgün biz de bebek sahibi olacağız ben inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…