KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Normal canım. Bu ay benim de öyle oldu. Kontrole diye doktora gitmiştim. Bebek de yoktu başka bir şey de. Doktora gitmesem ben de emdişe ederdim. Normalde 5 gün sürer hemen kesildi. Sonra ovulasyon a başladım o da tek çizgi. Kafana takma yani bu ay ki mevsim geçişinden öyle sanırım

Henüz yumurtlama yok beklemedeyim avokado ve havuç başladım dünden itibaren

Eklentiler

• IMG_20211030_090651.jpg
    91,6 KB · Görüntüleme: 58
Kızlar durum nasıl ilerler bilmiyorum ama bat2kasım olmasına rağmen bugün kan testimin sonuçu 9.36 çıktı yani gebelik oluşuyor inşallah tutunur allahın izniyle nazar boncukları gelir inşallah
Ayyyy maşallah subhannallahhh yaaa gözünüz aydın.Rabbim sağlık sıhhat versin ikinize de sağlıcakla kucağına almak nasip olsun inşallah böyle güzel haberlerle dolsun buralar

Gün içerisinde uygulayabilir miyiz peki?
Ben her gün kahvaltıdan sonra uyguluyorum sonuçlar hep aynı saatte uygulanıyorsa doğru sonuç verir diye düşünüyorum.. Zaman geçtikçede koyulaşıyor canım ilerleme varsa önceki günden daha koyu çıkıyor. Rabbim yüzümüzü güldürsün inşallah hep dua ediyorum

İşten eve gider gitmez uygulayacağım bakalım öncekilere nazaran koyulaşacak mı? koyu çıkarsa bir de gebelik testi yaparım ardından

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…