KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Günaydın kızlar. Bat a 5 gün var. Hiç belirtimyok moralim bozuk. Rüyamda hamile olduğumu öğrendim.öyle heyecanlı uyandım ki gerçek.gibiydi sonra rüya olduğunu anladım. Test yapmıyorum negatif göreceğim diye. Keşke umut verecek belirtim olsaydı. Hamile olanlar gözlerimiz aydın kendinize iyi bakın etrafimda herkes hasta. Bana da dua edIn optüm herkesi. Neden buraya yazdım çünkü sürekli eşime yaza yaza bUnalttim. Adam bari işyerinde rahat etsin.. iyi gunler ♥️

Günaydın kızlar. Bat a 5 gün var. Hiç belirtimyok moralim bozuk. Rüyamda hamile olduğumu öğrendim.öyle heyecanlı uyandım ki gerçek.gibiydi sonra rüya olduğunu anladım. Test yapmıyorum negatif göreceğim diye. Keşke umut verecek belirtim olsaydı. Hamile olanlar gözlerimiz aydın kendinize iyi bakın etrafimda herkes hasta. Bana da dua edIn optüm herkesi. Neden buraya yazdım çünkü sürekli eşime yaza yaza bUnalttim. Adam bari işyerinde rahat etsin.. iyi gunler ♥️
Daha erken dur bakalim hemen umutsuzluğa kapılma çokta umutta etme 😁

Günaydın canım kendini üzme belkide belirtilerin yeni yeni başlayacak.. Herkesin vücudu aynı zaman belirti vermez. Umudunu kaybetme şimdi olmasa da elbet olacaktır dua ediyorum size :KK200::KK51:

Bide mesela her ay regl olurken hamilelik belirtisi yaşayanlar var, ben gibi ama evli değilken bile aynıydı 😃negüzel belkide hamileliliğinde hiç zorluk olmayacak, bulantı kasık agrısı bel agrısı cekmeyeceksin belkide, pozitif düşün, benim kuzenim 38 yaşında hiç belirti yaşamadı hamileliğinde. İyiye yor guzel olacak inşallah

Günaydın kızlarr=)
Reglim yarın yada pazartesi olmalı
Belirtim falan yok
Test yaptım öyle
Erken gebelik testi, predictor olandan
Sabah ilk idrar değil =)
İlk yaptığımda görünmüyor bişey, bekledikten sonra aklıma içini açmak geldi 😁
Sanırım beklediği için çizgi var gibi sanki
Tabi ümitleniyo muyuz, HAYIR😁

Eklentiler

• IMG_20211030_113101.jpg
    IMG_20211030_113101.jpg
    47,2 KB · Görüntüleme: 80
  • IMG_20211030_112958.jpg
    IMG_20211030_112958.jpg
    185,1 KB · Görüntüleme: 78
Günaydın kızlarr=)
Belirtim falan yok
Test yaptım öyle
Sabah ilk idrar değil =)
Günaydınnn canım kuruma çizgisi de olabilir çok yeni döllenmişte olabilir en iyisi yarın veya ertesi gün testi tekrarlamak.. Benim gibi sabırsızsan kan testi de yaptırabilirsin. Kanda yoksa idrarda çıkmıyor çünkü.. İnşallah vardır aminnn:dua:

Günaydınnn canım kuruma çizgisi de olabilir çok yeni döllenmişte olabilir en iyisi yarın veya ertesi gün testi tekrarlamak.. Benim gibi sabırsızsan kan testi de yaptırabilirsin. Kanda yoksa idrarda çıkmıyor çünkü.. İnşallah vardır aminnn:dua:
Senin gibi bi sonuçla karsılaşıcamı bilsem koşa koşa gider yaptırırım 😁
Ama ümidim yok hiç =)
O yüzden regl gecerse yaptırırıs, insallah yarın olmaz maça gidicez eşimle 😁
Olcaksada yarını atlatım öyle olsun diye dua ediyorum şuan o kadar ümitsizim düşün=)
Sanada hayırlı olsun bu Arada, sağlıkla ilerlemeyi nasip etsin rabbim❤️😘

Günaydın kızlarr=)
Belirtim falan yok
Test yaptım öyle
Sabah ilk idrar değil =)

Ben göremedim çizgi kuzum ikisinde de yok gibi geliyor. Sen yinede adetin 3 4 gün gecikirse testi yeniden yap

Ben göremedim çizgi kuzum ikisinde de yok gibi geliyor. Sen yinede adetin 3 4 gün gecikirse testi yeniden yap
Erken gebelik testi kuzu ya olsa çıkardı artık=)
Yoktur muhtemelen
Gecikirse deneris bi daha bakalım
Ama sanki şurda görmüştüm gibi uydurmusta olabilirim😁 gerçi bu bekledi biraz muhtemelen benim uydurduğumda kuruma zımbırtısı😁

Eklentiler

• IMG_20211030_120537.jpg
    IMG_20211030_120537.jpg
    138,6 KB · Görüntüleme: 59
Ekim'e veda edip buraya geldim.
Bebek çalışmasında 11.aydayız, henüz hiç pozitifi görmedim. 😔 Son 2 aydır femara kullanıyordum, bu ayda çatlatma iğnesi oldum. Umutluydum ama tutmadı. Bugün regl oldum, şuan ağlayarak yazıyorum. Bir yanım bırak artık diyor, bir yanım ise umutla yeniden başla...

Kasım ayı gebelik planlayanlar piste alalım hepinizi 🤗 Bat Tarihi yeterli 😊

İSİMBAT SONUÇ
@HAbibte1 KASIM
@yoncakolyembenim1 KASIM
@Feyzaakncc1 KASIM
@lazkdn1 KASIM
M-Mavera2048 M-Mavera2048 1 KASIM
@gulayseT1 KASIM
@Ebruszrr1 KASIM
@burcuu111 KASIM
@Bulut3471 KASIM
@hummy1 KASIM
@vaveylaaaaaa2 KASIM
usengecpirenses usengecpirenses 2 KASIM
@SevimliKedii2 KASIM
mavibeyazzz mavibeyazzz 2 KASIM👼😊👼
@maviesme2 KASIM
@esergry3 KASIM
@Annesiyim1233 KASIM
@Pimpiriklianneee3 KASIM
@Hayalimvarr4 KASIM
R Random3 4 KASIM
@Duygu_064 KASIM
@Yusra305 KASIM
@dofh5 KASIM
Senbilirsiniz Senbilirsiniz 5 KASIM
@umayklc6 KASIM
@yyaprak6 KASIM
@Gzos6 KASIM
@Bahar_Darcan486 KASIM
@nergisgemi6 KASIM
@Mavissss17 KASIM
@Emek017 KASIM
@tgceeee8 KASIM
@misscheekbone8 KASIM
@Sedose8 KASIM
@Hemsiree2e8 KASIM
@Manoly349 KASIM
@Ruogasci9 KASIM
@anneadayim9 KASIM
@sz969 KASIM
D dk-ck 10 KASIM
E Esen6363 10 KASIM
@HaticeK0610 KASIM
@Lalalala110 KASIM
@Linalya10 KASIM
@elba0010 KASIM
@greengirl110 KASIM
@Seyma9410 KASIM
D defne45866 10 KASIM
@Zennep11 KASIM
@Cansinn1011 KASIM
@Fatma mehdi12 KASIM
@zeynepmuratselo12 KASIM
M mavili_yeshll 13 KASIM
@cerenay00013 KASIM
@Gizemsu0713 KASIM
@Hedossss13 KASIM
@Hadibakalimdemetakalin13 KASIM
@Papatya386613 KASIM
@bynsym13 KASIM
@Dijlej13 KASIM
@ladymiracle14 KASIM
@ayisigi-2814 KASIM
@Gazel211014 KASIM
maviss_34 maviss_34 14 KASIM
@Kaderr2714 KASIM
@Drybgtr14 KASIM
@Queenkbr15 KASIM
@L u n a15 KASIM
@mtmr15 KASIM
@ejce16 KASIM
@newmoon1016 KASIM
@Sadglozgrr17 KASIM
@Gokce679217 KASIM
@ESMA198717 KASIM
@mucizeanne2017 KASIM
@ASD190517 KASIM
@sibak17 KASIM
@YarenSultan9218 KASIM
@Asi kedi18 KASIM
@Hcl18 KASIM
@RabiaIslam19 KASIM
@Hazbent19 KASIM
@Selin n20 KASIM
@Arianaa20 KASIM
@Ceviz hanim20 KASIM
@Asya29221 KASIM
@Sadglozgrr21 KASIM
@HiS21 KASIM
@HTCNM22 KASIM
@Sazaks22 KASIM
@Motiksa23 KASIM
@shtc23 KASIM
@maibu23 KASIM
@Mystery88823 KASIM
@cileklipapatya24 KASIM
@papatyamveben24 KASIM
@- Janna -24 KASIM
@LorenaEce24 KASIM
@kivircikkuala25 KASIM
@Betulx25 KASIM
@Mikasaa25 KASIM
@mavi guzel25 KASIM
@Beklemekyordu26 KASIM
@myteacher26 KASIM
Mavigrill Mavigrill 26 KASIM
@Sina763626 KASIM
@Miniminimoy27 KASIM
@Selin154827 KASIM
@Limonlu Su28 KASIM
@gulayseT29 KASIM
@Lavinya5830 KASIM
Mutlu haftasonlari kizceler kasımın ilk haftası bat i olanlar heyecan varmi gün geldi belirti vs ne durumdasınız 😇♥️

Mutlu haftasonlari kizceler kasımın ilk haftası bat i olanlar heyecan varmi gün geldi belirti vs ne durumdasınız 😇♥️
Benim 4 Kasım. Belirti yok aslında sadece arada bir regl gibi hafif sancılarım oluyor bir de geçmeyen ama az miktarda akıntı. 2 gün sonra test yapmayı düşünüyorum bata 3 gün kala. Sende nasıl durumlar, ne zaman bat?

Benim 4 Kasım. Belirti yok aslında sadece arada bir regl gibi hafif sancılarım oluyor bir de geçmeyen ama az miktarda akıntı. 2 gün sonra test yapmayı düşünüyorum bata 3 gün kala. Sende nasıl durumlar, ne zaman bat?
Benim yumurtlama dönemi yeni bitti canim bat 14 Kasım bir umut bekliyoruz 🌸

Ekim'e veda edip buraya geldim.
Bebek çalışmasında 11.aydayız, henüz hiç pozitifi görmedim. 😔 Son 2 aydır femara kullanıyordum, bu ayda çatlatma iğnesi oldum. Umutluydum ama tutmadı. Bugün regl oldum, şuan ağlayarak yazıyorum. Bir yanım bırak artık diyor, bir yanım ise umutla yeniden başla...
Canım benim üzme kendini artık nasip neyse o dur elbet birgün biz de bebek sahibi olacağız ben inanıyorum

X