KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Ya tesadüfi bi durum ya da psikolojik ama ben de yazmıştım yukarlarda benimde işte aynı sezeryan yerimin orda sağ tarafımda ağrı oluyor. Anlam veremedim orda mı sıkıntı var, gebelik mi yoksa başka birşey diye mi. Şimdi okuyunca şaşırdım yani. Kendi kendimize mi uyduruyoruz inan bilmiyorum. Göğüslerm dolgunlaştı ama akıntım yok adetime 7 gün var, bugün idrarımda koku da duydum susuz kaldığım için de olabilir tabi. Eşimle de konuştuk yani olabilirsin de olmayabilrisin de bu kadar düşünme dedi. Valla salı gününü bekliyorum. Bazen yok ya birşey derken bir an geliyo var mı acaba diyorum. Bu belirsizlik çok kötü ya. Ama yine de ilk gebeliğimdeki belirtilerime de benzemiyo sanki o zaman daha keskindi belirtiler.

Kızlar adetiniz 4 gün geçene kadar ne test yapın ne de vücudunuzda olan değişikliği yada belirtiyi gebeliğe yormayın. Bunların hepsi stres sebebi olacağı varsada olmaz..Rahat bırakın herşeyi bu konuda muazzam ders aldım bu ay... Herşey olacağına varır vücudunuzu dinlemeyin psikolojikmen vucut kendini gebeymiş gibi hissediyor öyle belirtiler veriyor..Adet olacakmışsiniz gibi yaşayin 4 gün geçsin gidin testinizi yapın..Stres yapmayin Sonra benim gibi olursunuz

Kızlar ben regl oldm ama şöyle ilk akşam 2-3 damla geldi ertesi gün normal adet gbi oldum 2 gn sürdü 2. Günün akşöında orkidimi degiştirip yattmmkalktm hiç bişey yok gece oldu halen daha yok normalmı acaba üzerine görüyor olabilirmiyim

Kist felan yoksa test yap canım

Mümkün değil ki ya insan çok merak ediyo ben üç gün kala test yapıcam ya en azından tamam yok diyip rahat rahat devame derim böyle kendimi dimlemekten deli çıkıcam

Yok canım kist fln şükür eger sabah kalktgımdada bişe yoksa test yapıcam hayırlısı
Adetlerin normalde kaç gun sürüyor bu ay ilac felan kullanmadiysan gebelik olabilir stresten dolayida kesilmiş olabilir

Mümkün değil ki ya insan çok merak ediyo ben üç gün kala test yapıcam ya en azından tamam yok diyip rahat rahat devame derim böyle kendimi dimlemekten deli çıkıcam
Kız geç döllenmede adetin uzerinden 7 gun geçince belli oluyor boşver dinleme kendini bebek beklentisinde olma stres çok kötü bişey bütün bünyeyi mahvediyor valla ne manyakmışim bu ay kendimi mundar etmişim..Doktor yarın çagirsa butun hormonlar tavan çıkar yemin ediyorum 10 güne anca düzelirim bebek olcak diye herşeyi bozuyoruz olacaği varsada olmayacak zora koşuyoruz relax

Kızlar benim çatlamadan sonra 4. Günüm ama çatlama gününden beri olan sarı sümüksü bir akıntım var hiç bu kadar olmazdı koku kasıntı yok ama enfeksiyon mu acaba yoksa gebe olan arkadaslar hiç böyle bsey yasadınız mı
?

Sarı akıntı genelde enfeksiyon oluyor canım doktora görun bende enfeksiyon belirtisi hiç yoktu ultrosonda gördü doktor duvar olmuştu nerdeyse yani illa belirti olacak diye bişey yok

Kuzum düzenlidir ama benim adetim ya max iki gün gecikir ama 28 günü geçmez. Aslında stres de yapmıyorum sadece acayip merak ediyorum ben ilkinde de böyleydim, bu foruma ilk üye olma sebebim testimi sormak içindi ikincide hiç takmam diyordum da yok yani yine aynı merak heyecan

Adetlerin normalde kaç gun sürüyor bu ay ilac felan kullanmadiysan gebelik olabilir stresten dolayida kesilmiş olabilir
Normalde 7 gün sürer adetim başta gelince ümidimi kesmiştim ama şmdi böyle olunca geç döllenme olupta böyle olan çok

Yillar gecsede ayni heyecan oluyor demek

Normalde 7 gün sürer adetim başta gelince ümidimi kesmiştim ama şmdi böyle olunca geç döllenme olupta böyle olan çok
Evet canım sen yarın test yap emin ol o zaman guzel haberlerini alırız insallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…