KASIM 2021 itibariyle gebelik planlayanlar

Benim prowomen bitti, doktorum devam et dese de daha almayı düşünmüyorum. Hem fiyatı hem de kokusundan dolayı başka bir folik asite yönlenmek istiyorum. Sasacım @Sasa234 senin önerebileceğin prowomena benzer yumurta kalitesini de artıran bir folik asit var mı?
Bu arada sabahtan beridir sistit belirtilerim başladı, offf 🥺
Impryl var ben bunu duydum bi de prowomen içinde folik asit olanlar bu ikisi

Yaramı deştin canım aynı şeyleri ben de düşünüyorum biz her gün her ay anne baba olabilmek için neler yapıyoruz millet kıymetini bilmiyor. Allah herkese hayırlı anne baba olmayı nasip etsin içinde de bize inşallah ❤️ Kaç yıllık evlisin canım bat ne zaman
2 senelik evliyim canım
Daha doğrusu 2 sene 3 ay oldu
Hiç korunmadık olmadı bebik
Eşim ve ben tüm testlerimizi yaptırdık sonrasında
Bi sıkıntı çıkmadı
Sebepsiz infertilite malesef
Suan reglimin beşinci günü
Bie sonraki reglim de tüp bebek işlemlerine başlıcaz nasipse

2 senelik evliyim canım
Daha doğrusu 2 sene 3 ay oldu
Hiç korunmadık olmadı bebik
Eşim ve ben tüm testlerimizi yaptırdık sonrasında
Bi sıkıntı çıkmadı
Sebepsiz infertilite malesef
Suan reglimin beşinci günü
Bie sonraki reglim de tüp bebek işlemlerine başlıcaz nasipse
Hadi hakkında hayırlısı olsun inşallah öbür regl gelmeden gebe haberini alırız umarım 😍

Kizlar ben adet oldum şükür 🙋bu ay gerçekten garip oldu ama rahatladım vala 🤭☺️testler yada bendeki neydiyse artık gitti lekem geldi çünkü

Ne duysak bı umut sarılıyoruz valla bende denedim ilk düşündüğüm aylarda tekrar denicem ama bu sefer adetliyken denemeyi düşünüyorum. Bide maydanoz süt buhari varmış adetim bitince onuda denemeyi düşünüyorum sende dene istersen neyin vesile olacağını bilemeyiz
Aynen öyle ama bence pek umut yok 7 8 cmlik kocaman çikolata kistine ilaçlar bile fayda etmiyor keşke maydanoz fayda etsede kurtulsak, belki ağrıyı rahatlatır ama kistin yok olmasına ya da küçülmesine fayda edeceğini sanmıyorum 😔

Adet olupta sevineni de ilk defa gördüm ha 😂
Ay kız sorma bat 30 Kasım gösteriyor ama gecikiyor testlerim çıkıyor kanda çıkmıyor korktum kist falan olayım en azından yoluma bakayim dime🥳 arada kalmak stresten başka bir şey yapmıyor canım ondan önümüzdeki aylara insAllah sen ne yaptın

Aynen öyle ama bence pek umut yok 7 8 cmlik kocaman çikolata kistine ilaçlar bile fayda etmiyor keşke maydanoz fayda etsede kurtulsak, belki ağrıyı rahatlatır ama kistin yok olmasına ya da küçülmesine fayda edeceğini sanmıyorum 😔
Öyle tabi canm ama o boyutlardada hamile kalan çok fazla Rabbimden ümit kesilmez

Catlamanin üzerinden 14 gün geçince olursun demiştim cnm sana öyle oldu büyük ihtimalle
Evet canım vala öle oldu o zaman ben daha erken olduğum zamanlar erken mi catliyordu yumurta aceba çünkü 3 aydır 24 günde oluyorum değişik yani aman oldum rahatladım çünkü kist falan okuyorum burada olamayanlari bı stres oldum ister istemez bide yaptığım testleri biliyorsun resmen çizgi idi yani vardır bundada bir hayir canım ya saol şimdi önümüzdeki aylara bakalım ☺️

Evet canım vala öle oldu o zaman ben daha erken olduğum zamanlar erken mi catliyordu yumurta aceba çünkü 3 aydır 24 günde oluyorum değişik yani aman oldum rahatladım çünkü kist falan okuyorum burada olamayanlari bı stres oldum ister istemez bide yaptığım testleri biliyorsun resmen çizgi idi yani vardır bundada bir hayir canım ya saol şimdi önümüzdeki aylara bakalım ☺️
Evet canım ona bende çok şaşırdım testlerinde silik çizgi vardı ben kesin hamilesindir diyodum

Ay kız sorma bat 30 Kasım gösteriyor ama gecikiyor testlerim çıkıyor kanda çıkmıyor korktum kist falan olayım en azından yoluma bakayim dime🥳 arada kalmak stresten başka bir şey yapmıyor canım ondan önümüzdeki aylara insAllah sen ne yaptın
Herseyin hayırlısı benim bugun muanem var doktor yumurta takibi yapacak

X